Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne kobiet Australia

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Australia

Umawiaj się na randki w Australii z kobietami z Polski

Poznaj atrakcyjne kobiety z Polski w Melbourne, Sydney, Brisbane, Perth. Portal randkowy MyDwoje działa także w Australii. Wiele Polek na emigracji w Australii poszukuje partnera na stałe, męża najchętniej z Polski. Bądź jej przewodnikiem po kraju pełnym niebezpiecznych zwierząt i niezwykłej przyrody. Tylko z Tobą będzie mogła chodzić po ciemku, spać w buszu, kąpać się w morzu. Adrenalina jest znanym afrodyzjakiem, który może dodać pikanterii Waszym randkom na czerwonym kontynencie. W Australii masz ogromne pole do popisu chroniąc swoją kobietę przed emu i koalą “drop bear”, którymi straszą Australijczycy. Pokaż swojej partnerce Wielką Rafę Koralową i razem odwiedźcie Ayers Rock. Czy wiesz, że Australia to najmniejszy kontynent na świecie? Jest krajem wysokorozwiniętym ze społeczeństwem wielokulturowym. Ale czy wiesz, jak znaleźć wymarzoną partnerkę właśnie w tym kraju? Umawiaj się na polskie randki w Australii. Poznaj pary z zagranicy, które poznały się prze MyDwoje. Sprawdź ogłoszenia matrymonialne Polek mieszkających w Australii, pragnących stałego związku, partnerstwa, rodziny. Partner z zagranicy to dziś nie nowość. Umów się na polską randkę już dziś.

Jeżeli zdecydujesz się korzystać z płatnego zakresu usług MyDwoje, pamiętaj, że oferujemy również wygodną płatność z zagranicy, zatem nie ma zupełnie problemu, jeżeli mieszkasz daleko, nie masz polskiego konta w banku lub nie dysponujesz polską walutą. Internetowe biuro matrymonialne jest bardzo wygodne, możesz na całym świecie korzystać ze swojego profilu w MyDwoje bez żadnych ograniczeń.

 

Liczba użytkowników spełniających kryteria: 4

Zobacz pozostałe 4 ofert spełniających Twoje kryteria

Zarejestruj się

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij