Partner z zagranicy - jak stworzyć szczęśliwy związek z obcokrajowcem

szukaj
Czy myślisz, by wyjechać za granicę i tam szukać Partnera Polaka lub Niemca? A może już mieszkasz we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i chcesz poznać swoją drugą połowę?
Jeżeli szukasz Polaka mieszkającego za granicą, szukaj go w MyDwoje. To najbardziej solidny światowy serwis randkowy dla Polonii.

Jeżeli szukasz partnera Niemca, Austriaka lub Szwajcara mówiącego po niemiecku, austriacku lub Schweizerdeutsch, i nie chcesz poznać Polaka, zapraszamy od razu do rejestracji w Polishharmony.de. Jest to nasz siostrzany serwis dla Polek i partnerów mówiących po niemiecku szukających żony Polki. Poznaj sprawy, które zajmują parę polsko- niemiecką, ich specyficzne tematy z zakresu komunikacji, mentalności, związku polsko - niemieckiego na odległość a także bieżące regulacje związane życiem w Niemczech i przeprowadzką, Austrii lub Szwajcarii po niemiecku. W tym rozdziale przybliżamy Wam, jak żyje się z partnerem na przykład Niemcem. O zwyczajach świątecznych w Niemczech mówi Steffen Möller dla portalu Polishharmony.de.
Boże Narodzenie w Niemczech ze Steffenem Möllerem
Wigilijne zwyczaje w niemieckim domu. Opowiada Steffen Möller. W Niemczech nie ma zwyczaju gotowania 12 potraw wigilijnych. Kuchnia niemiecka proponuje na uroczyste danie wigilijne kaczkę lub gęś z czerwoną kapustą i knedlami. Co jeszcze warto wiedzieć o drzewku bożonarodzeniowym, kto je w Niemczech propagował, oraz które jarmarki bożonarodzeniowe warto odwiedzić?
2018-03-21
Dlaczego warto mieszkać w Niemczech (Monachium)
Monachium – 10 powodów, dla których kocham to miasto. Mieszkam w Monachium tylko 6 lat, jednak wystarczyło, abym to miasto pokochała! Tutaj urodziły się moje dzieci, tutaj poznałam nowych przyjaciół i wreszcie nauczyłam się porządnie mówić po niemiecku, a nawet trochę po bawarsku.
2018-01-26
Jak szukać pracy za granicą, na zachodzie, w Niemczech
Jak szukać pracy za granicą? Jak przygotować się do przeprowadzki? Zmiana pracy i kraju wymaga dobrego przygotowania i pewnych predyspozycji. Znajdź pracę za granicą, która do Ciebie pasuje.
2018-01-26
Jakiej Polki szukają Niemcy, Austriacy i Szwajcarzy?
W PolishHarmony.de najczęściej swoje anonse zamieszczają mężczyźni z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. W większości nie znają oni języka polskiego, znają za to język niemiecki i angielski. Są zafascynowani polską mentalnościa, wielu z nich ma polskie korzenie. Nie zrób więc gafy, próbując upodobnić się do Niemki. Niemcy z Polishharmony szukają kobiet rodzinnych i wiernych i otwartych na świat. Jesteś taką kobietą? Masz wielkie szanse na miłość w Niemczech.
Małżeństwa Polek z obcokrajowcami
Małżeństwa mieszane są bardziej popularne niż kiedyś. Zawiera je coraz więcej zakochanych z różnych krajów. Polki coraz częściej wybierają małżeństwa z obcokrajowcami, a zwłaszcza z Niemcami.
2018-07-02
Niemiecka kuchnia i przysmaki
Zakochałaś się w Obcokrajowcu, już łączy Was wiele, a może jeszcze więcej. Poznaj zwyczaje kulinarne w Niemczech, niemieckie potrawy i przysmaki swojego ukochanego. W końcu, przez żołądek do serca... także po niemiecku.
2018-07-02
Polacy i Niemcy stereotypy
Sympatia Polek do Niemców stale rośnie. Wykazało tak badanie wykonanie przez Instytut Spraw Publicznych "Wzajemne poczucie sympatii u Polaków i Niemców" z dnia 14.06.2016Polacy Polacy najczęściej przypisują Niemcom takie cechy, jak: zdyscyplinowany, dobrze zorganizowany, przedsiębiorczy, nowoczesny, skuteczny.
2018-01-26
Rozmówki o miłości po niemiecku
Rozmówki po niemiecku przybliżą Ci język niemiecki i ułatwią kontakt z Niemcem  poznanym za naszym pośrednictwem. Znajomość podstawowych niemieckich czasowników pomoże przełamać barierę językową.
2018-01-26
Sławne Polki w Niemczech
Wyjazd do Niemiec to nie tylko małżeństwo i mieszkanie w obcym kraju. Możesz zdobyć miłość i robić błyskotliwą karierę. Pamiętaj, że nie musisz rezygnować ze spełnienia swoich marzeń. Może właśnie w Niemczech warto spróbować swoich sił.
2018-01-26
Wielkanoc w Niemczech- tradycje i zwyczaje na Zajączka
Niemcy świętują Wielkanoc inaczej niż Polacy. Religia odgrywa w dużych miastach mniejsze znaczenie w przygotowaniach do Świąt. Chrześcijańskie znaczenie Świat nie jest wyraźnie akcentowane. Wielki Piątek  - święto męki pańskiej to dzień świąteczny w całych Niemczech nie tylko w katolickiej Bawarii. Zamknięte są wtedy nie tylko sklepy i restauracje a mini zakupy można zrobić tylko na stacjach benzynowych, lotniskach i dworcach ale panuje zakaz tańców i głośnej muzyki. Jeśli zamierzasz wybrać się do Niemiec przeczytaj, które zwyczaje mogą Cię zaskoczyć. 
2018-03-21
Zwyczaje i tradycje weselne w Niemczech
Planujesz ślub w Niemczech? Zatem przyda Ci się kilka informacji na temat zwyczajów i tradycji weselnych w Niemczech. Dzięki nim Twoje niemieckie wesele z pewnością będzie udane.
2018-01-26
Polskie dziecko w Niemczech
Polskie dziecko w Niemczech to wyzwanie dla obu stron. Dowiedz się, kiedy zapisać dziecko do przedszkola i jak wybrać najodpowiedniejszą szkołę podstawową w Niemczech.
2019-01-28
Przeprowadzka do Niemiec - jak się przygotować?
Przybliżamy jakie formalności są niezbędne przy przeprowadzce, jeśli czeka Cię wyjazd do Niemiec, bo Twój mąż pochodzi z tego kraju. Radzimy jak przetrwać ten niełatwy moment, aby „wyjazd z Polski za miłością” udał się w 100%.
2018-01-26
Jak zrobić karierę w Niemczech?
Związek na obczyźnie nie oznacza rezygnacji z siebie i ze swojej kariery. Oto kilka niezbędnych informacji, jak samodzielnie stawić czoła formalnościom i założyć firmę w Niemczech.
2018-01-26
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij