Partner z zagranicy - jak stworzyć szczęśliwy związek z obcokrajowcem

Partner z zagranicy - jak stworzyć szczęśliwy związek z obcokrajowcem
Dlaczego warto mieszkać w Niemczech (Monachium)
Monachium – 10 powodów, dla których kocham to miasto. Mieszkam w Monachium tylko 6 lat, jednak wystarczyło, abym to miasto pokochała! Tutaj urodziły się moje dzieci, tutaj poznałam nowych przyjaciół i wreszcie nauczyłam się porządnie mówić po niemiecku, a nawet trochę po bawarsku.
2016-10-18
Małżeństwa Polek z obcokrajowcami
Małżeństwa mieszane są bardziej popularne niż kiedyś. Zawiera je coraz więcej zakochanych z różnych krajów. Polki coraz częściej wybierają małżeństwa z obcokrajowcami, a zwłaszcza z Niemcami.
2016-05-20
Niemiecka kuchnia i przysmaki
Zakochałaś się w Obcokrajowcu, już łączy Was wiele, a może jeszcze więcej. Poznaj zwyczaje kulinarne w Niemczech, niemieckie potrawy i przysmaki swojego ukochanego. W końcu, przez żołądek do serca... także po niemiecku.
2015-11-11
Polacy i Niemcy stereotypy
Sympatia Polek do Niemców stale rośnie. Wykazało tak badanie wykonanie przez Instytut Spraw Publicznych "Wzajemne poczucie sympatii u Polaków i Niemców" z dnia 14.06.2016Polacy Polacy najczęściej przypisują Niemcom takie cechy, jak: zdyscyplinowany, dobrze zorganizowany, przedsiębiorczy, nowoczesny, skuteczny.
2016-10-18
Rozmówki o miłości po niemiecku
Rozmówki po niemiecku przybliżą Ci język niemiecki i ułatwią kontakt z Niemcem  poznanym za naszym pośrednictwem. Znajomość podstawowych niemieckich czasowników pomoże przełamać barierę językową.
2015-11-03
Sławne Polki w Niemczech
Wyjazd do Niemiec to nie tylko małżeństwo i mieszkanie w obcym kraju. Możesz zdobyć miłość i robić błyskotliwą karierę. Pamiętaj, że nie musisz rezygnować ze spełnienia swoich marzeń. Może właśnie w Niemczech warto spróbować swoich sił.
2015-11-03
Zwyczaje i tradycje weselne w Niemczech
Planujesz ślub w Niemczech? Zatem przyda Ci się kilka informacji na temat zwyczajów i tradycji weselnych w Niemczech. Dzięki nim Twoje niemieckie wesele z pewnością będzie udane.
2015-11-03
Polskie dziecko w Niemczech
Polskie dziecko w Niemczech to wyzwanie dla obu stron. Dowiedz się, kiedy zapisać dziecko do przedszkola i jak wybrać najodpowiedniejszą szkołę podstawową w Niemczech.
2015-11-03
Przeprowadzka do Niemiec - jak się przygotować?
Przybliżamy jakie formalności są niezbędne przy przeprowadzce, jeśli czeka Cię wyjazd do Niemiec, bo Twój mąż pochodzi z tego kraju. Radzimy jak przetrwać ten niełatwy moment, aby „wyjazd z Polski za miłością” udał się w 100%.
2015-11-03
Jak zrobić karierę w Niemczech?
Związek na obczyźnie nie oznacza rezygnacji z siebie i ze swojej kariery. Oto kilka niezbędnych informacji, jak samodzielnie stawić czoła formalnościom i założyć firmę w Niemczech.
2015-11-03
 
Dołącz do nas!
e-mail:*
hasło:*
(min. 6 znaków)
powtórz hasło:*
Jesteś:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
Data urodzenia:*
Skąd znasz
mydwoje.pl?
*pole obowiązkowe
   *Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
   Tak, chcę być informowany o trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili

lub
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 9.00 - 24.00
Twarze MyDwoje
Oferty zagraniczne mężczyzn
poprzedni
następny
MyDwoje - krok po kroku
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij