Gdzie szukać partnera z zagranicy, Polaka lub obcokrajowca

Polacy z zagranicy i Niemcy ciągnący do Polski

Chętnie poznasz kogoś wyjątkowego, ciekawego, egzotycznego, bo sama jesteś otwarta na świat, a nawet znasz angielski, francuski lub niemiecki? Jesteś młoda duchem i zaakceptowałaś fakt, że współczesny świat to globalna wioska, gdzie odległość, bariery czasowe i przestrzenne nie są przeszkodą do szczęścia, a nowinki techniczne umożliwiają chętnym komunikację na wielkie odległości. A może pociągają Cię mieszkańcy konkretnego kraju, Polacy z Anglii, Niemiec lub rodowici Niemcy albo Niemcy o polskich korzeniach, których babcia i mama zawsze opowiadały, że najlepszą żonę to syn znajdzie tylko w Polsce. A może marzy Ci się szalona przeprowadzka niekoniecznie na drugi koniec świata, ale do innego kraju, który zachwycił Cię obyczajami, kulturą i... ciekawymi mieszkańcami. A może zupełnie prozaicznie: straciłaś wiarę w rodaków, że tutaj znajdziesz tego wymarzonego mężczyznę tylko dla siebie i chcesz teraz szukać miłości daleko stąd?  Niezależnie od Twoich powodów z nami możesz szukać partnera z zagranicy. Podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę poszukując partnera obcokrajowca lub ziomka ze światowej Polonii, aby Twoje poszukiwania uczynić łatwiejszymi i bezpieczniejszymi.

Zagraniczny ale swój, bo polonijny!

Szukając partnera z zagranicy niekoniecznie mamy na myśli obcokrajowca, ale często chcemy poznać swojaka, czyli Polaka, który wyemigrował tam sam lub jest kolejnym pokoleniem mieszkającym na obczyźnie (jedno lub oboje rodziców lub dziadkowie wyemigrowali przed laty). Nieistotne czy jest to osoba urodzona w obcym kraju czy taka, która podjęła świadomą decyzję o życiu poza granicami Polski, mamy nadzieję, że wartości, obyczaje czy kultura będą dla nas oczywiste i zrozumiałe, bo wspólne. Jak więc szukać takiego partnera? Podczas ustalania kryteriów doboru ofert zaznacz kraje, w których może mieszkać Twój przyszły partner. Z uwagi na to, że takich ofert jest znacznie mniej niż ofert z Polski, traktuj liberalnie pozostałe kryteria. Może sylwetka lub znak zodiaku nie są dla Ciebie priorytetowe. Pomiń te punkty zupełnie, a przedział wiekowy i wzrost zaznacz tak, by spełniały Twoje oczekiwania, a jednocześnie nie były ograniczone zbyt „ciasno”. To zdecydowanie zwiększy Twoje szanse i sprawi, ze upragniona miłość nie przejdzie obok tylko dlatego, że będzie o 1 centymetr wyższa lub o rok młodsza niż twoje ścisłe kryteria. Oczywiście, możesz także skorzystać z wyszukiwarki ofert zagranicznych na stronie głównej, wybierając region: zagranica, wybierz płeć oraz przedział wiekowy. Być może tam również „wypatrzysz” ciekawą ofertę.

Miłość mieszka po sąsiedzku

Oczywiście, miłości można szukać w najodleglejszych zakątkach świata. Często pociąga nas inność, która potrafi być wyjątkowo piękna, ale też bywa zdradliwa. Podziwiamy orientalną urodę kobiet i mężczyzn z dalekich krajów, zachwycamy się ich sposobem życia. Czasem jednak nawet nie próbujemy sobie wyobrazić tego, jak życie w odległym zakątku świata będzie wyglądało po kilku czy kilkudziesięciu latach, gdy pierwsza miłość wygaśnie, a zastąpi ją codzienność ze wszystkimi jej urokami i niedostatkami. Jak odnajdziemy się w innej religii, w której mężczyźni i kobiety mają przydzielone zupełnie inne role, niż te, które wynikają z naszych standardów, do których przyzwyczailiśmy się od dzieciństwa. Czy odnajdziemy się w tej obcej nam rzeczywistości, gdy na świat przyjdzie potomstwo, a nawet gdy zabraknie naszego partnera? Czy mamy pewność, że miłość poznana w naszym świecie będzie tym samym człowiekiem w jego świecie?  Właśnie wszystkie te wątpliwości sprawiają, że miłości szukamy łatwiej po sąsiedzku niż w egzotycznych krainach.

Polscy mężczyźni zwracają się często na Wschód, a Polki na Zachód. Z czego to wynika? Polacy w dużej mierze hołdują patriarchalnemu wzorcowi rodziny i roli mężczyzny, jako żywiciela, opiekuna a także przewodnika, który decyduje o wszystkich ważnych i finansowych kwestiach. Tacy panowie szukają pań, które z chęcią zajmą się domem, mają zamiłowanie do kucharzenia i porządku, będą uległe i wdzięczne. Kusi ich również bardzo podkreślana przez nie fizyczność, dbałość o urodę i wielka potrzeba podobania się mężczyźnie. Dodatkowo ci mogą być ich bohaterami, opiekunami.

A co zachwyca panie? Panie samodzielne, odważne i stawiające na partnerstwo w związku kierują się na Zachód. Nasi sąsiedzi z zachodu mają całą listę zalet. Wystarczy przypomnieć sobie Steffen'a Möller'a, który jest bardzo udaną wizytówką Niemiec i idealnym przedstawicielem mężczyzn z Zachodu oraz podoba się płci pięknej nie tylko swym zniewalającym uśmiechem, ale również inteligentnym dowcipem i kulturą. I właśnie na te cechy zwracają uwagę najczęściej piękne Polki, które pragną być traktowane jak damy, zgodnie z zachodnią kindersztubą, doceniane za swój urok, ale również za intelekt, ambicję i umiejętność pogodzenia wielu życiowych ról ze słowiańskim seksapilem.

PolishHarmony dla pań szukających obcokrajowca

Polki są coraz bardziej „światowe” i świetnie odnajdują się w Europie. Dodatkowo coraz chętniej powtarzają, że „do odważnych świat należy”! Panie szczególnie zachęcamy do przeglądania strony zagraniczne oferty panów. Jeśli z radością poznasz miłość za zachodnią granicą i chcesz związać się z Niemcem, Austriakiem lub Szwajcarem nie zwlekaj! Masz niepowtarzalną szansę. Panowie z tych krajów są również bardzo zainteresowani poznaniem Polek, które uważają za szczególnie interesujące, piękne ale też rodzinne i czułe. Obawiasz się, że nie znasz wystarczająco dobrze języka? A może to właśnie najlepszy moment, by w tak sympatycznych okolicznościach trochę go podszkolić? Jeśli chcesz spróbować, wyraź zgodę na udział w portalu PolishHarmony.de i wypełnij dodatkową Wizytówkę po niemiecku lub angielsku w MyDwoje. Przedstawimy Ci listę ofert obcokrajowców, którzy z chęcią poznają partnerkę Polkę, czyli Ciebie. Dodatkowo przywileje abonamentowe w MyDwoje.pl są aktywne również na PolishHarmony i pozwolą Ci na przeglądanie ofert panów i nawiązywanie z nimi kontaktu. Dla pań, które już mieszkają w Europie, są przywiązane do swojej polskiej kultury i języka, jednak na pewno nie chcą wiązać się z Polakiem, proponujemy bezpośrednio rejestrację na polishharmony.de dla pań. Tu wypełniając swoją ofertę po niemiecku nie będziesz otrzymywać ofert z Polski a tylko obcokrajowców, głównie Niemców.

Do odważnych świat należy a miłość nie zna granic!

Czy warto szukać miłości za granicą? Oczywiście, że tak! W dobie bardzo łatwego, szybkiego podróżowania nie warto ograniczać się wyłącznie do naszego kraju. Jeśli nasze poczucie komfortu pozwala nam na myśl, że możemy mieszkać poza granicami Polski, warto dać sobie szansę i otworzyć się na nowe możliwości. Jeśli przeraża nas totalna odmienność, możemy zacząć od Europy i krajów nam szczególnie bliskich, bo ościennych. Pamiętajmy: do odważnych świat należy!

 

 Czytaj również:


Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij