Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera > Partner z zagranicy > Jakiej Polki szukają Niemcy, Austriacy i Szwajcarzy?

Jakiej Polki szukają Niemcy, Austriacy i Szwajcarzy?

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest
Jakiej Polki szukają Niemcy, Austriacy i Szwajcarzy?

Polki szukają męża za granicą a Niemcy marzą o żonie Polce

Poszukiwanie miłości nie musi ograniczać się do kraju urodzenia, a związki międzynarodowe są coraz bardziej popularne. Młode Polki studiując dzięki programom europejskim za granicą, podróżując w młodości po Europie poznają kraje niemiecko języczne, Niemcy, Austrię i Szwajcarię, ludzi tam żyjących i obserwują relacje damsko – męskie i partnerski stosunek mężczyzn do kobiet w tych krajach bardzo im imponuje. Jednocześnie mężczyźni z Zachodu są zwykle zadbani i atrakcyjni. Chłonne wiedzy i znajomości języków obcych w tym angielskiego i niemieckiego Polki często otwarte są na wyjazd za granicę na dłużej. Kultura a także historia Niemiec nie są już dla nich niczym obcym i najczęściej rozczarowane związkiem z Polakiem decydują się na poszukiwania partnera za granicą. Otwarcie granic, łatwość i szybkość przemieszczania się na dalekie odległości, dostęp do nowych znajomości poprzez Internet – to wszystko sprawia, że poznanie partnera, męża z zagranicy może być już realne i bardzo przyjemne. Użytkowniczki serwisu MyDwoje mogą poznać panów z Niemiec z siostrzanego Portalu PolishHarmony.de. Oferty te prezentują się bardzo ciekawie dla kobiet, które z jakiegoś powodu nie chcą wiązać się Polakami.

W PolishHarmony.de najczęściej swoje anonse zamieszczają mężczyźni z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. W większości nie znają oni języka polskiego, znają za to język niemiecki i angielski. Dlatego, aby rozpocząć taką znajomość konieczna jest znajomość jednego z tych dwóch języków, by wypełnić swój zagraniczny profil i rozpocząć miłą komunikację i w każdej sytuacji być dobrze zrozumianą. Mężczyźni na Polishharmony.de są zafascynowani polską mentalnością, wielu z nich ma polskie korzenie i kocha akcent Polek. Nie zrób więc gafy, próbując upodobnić się do Niemki. Nie zrób więc gafy, próbując upodobnić się do Niemki. Sprawdź nasze  aktualne zagraniczne oferty panów.

Zagraniczne biuro matrymonialne PolishHarmony.de

Nie zrób gafy, gdy szukasz męża z Niemiec

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, by szanse na poznanie wzrosły, a znajomość skończyła się happy endem? Jak oczarować panów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii?

 • Obcokrajowcy nie szukają rodaczki – zwróć uwagę na to, że oni podobnie, jak Ty trafili na tę specyficzną stronę z tego powodu, co TY: nie chcą wiązać się z partnerem ze swojego kraju. Logiczne jest, że gdyby zależało im na poznaniu kobiety odpowiadającej schematowi swojej rodaczki, nie zarejestrowaliby się w serwisie oferującym znajomość z Polką. Jest w Polkach zatem to „coś” co właśnie ich pociąga. Polki są znane jako piękne i zadbane kobiety. Dodatkowo słyną z wielkiego serca i rodzinności. Nie ma sensu więc udawać Niemki, Austriaczki lub Szwajcarki, lepiej być sobą, pozostawać w zgodzie ze swoimi wartościami i przekonaniami – być może okaże się, że tego właśnie szuka osoba, której szukasz Ty
 • Niemcy szukają tradycyjnych wartości – panowie z zagranicy nie zwiążą się z kobietą, która dba wyłącznie o własne potrzeby, nakierowanej na swoją wygodę, robiącej karierę za wszelką cenę i kroczącą do osiągnięcia celów „po trupach”. W swoich planach odrzucają związek z kobietą, która poświęca rodzinę i dzieci w pędzie za awansem. Mężczyźni z Zachodu chętnie będą wspierać swoją wybrankę w jej karierze, ale oczekują, że zachowa ona odpowiednie proporcje.
 • Kobiecość i lojalność wobec męża to jest to – panowie z Zachodu zwracają się w stronę Polek poszukując tych cech, które są dla nas wyjątkowe. W Słowiankach doceniają ciepło, umiejętność dbania o ognisko domowe, otwartość i empatię oraz specyficzny słowiański akcent, który działa na nich jak cudowny balsam dla duszy. Szukają kobiet, które w przeciwieństwie do ich rodaczek z radością dbają o dom, dzieci i nie zaniedbują partnera, który pozostaje dla nich wzorem, ostoją i bez względu na okoliczności pozostają mu wierne. Tęsknią za tradycyjnymi wartościami i modelem rodziny. Z chęcią docenią kobiece starania o dom, własnoręcznie przygotowany ciepły obiad czy ciasto w niedzielne popołudnie. Jego serce możesz zdobyć podziwem dla jego osoby i jego starań w Twoich oczach.
 • Ciekawość i otwartość na nowe – decydując się na związek z obcokrajowcem, a zwłaszcza na zamieszkanie z nim w jego ojczyźnie, musisz pamiętać, że zostaniesz przeniesiona w inną kulturę. Mężczyźni oczekują, że będziesz otwarta na zmiany. Nawet jeśli nadal jest to t.zw. kultura europejska, to musisz pamiętać, że nie tylko każdy kraj, ale również każdy region rządzi się swoimi prawami. Dołączysz do rodziny partnera, wejdziesz w jego świat. Oczywiście wniesiesz tam też swój „własny bagaż”, ale pamiętaj, że czas na wypracowanie kompromisu i wzajemne dotarcie, wtopienie w kulturę i poznanie języka jest konieczny. Obcokrajowcy liczą na zainteresowanie ich krajem i chętnie pomogą w poznawaniu tego nowego dla Ciebie świata, napiszą niejeden urzędowy list i zamówią dla Ciebie kurs niemieckiego. Aby poznać swoją nową ojczyznę z wyboru, wykorzystaj początkowy etap znajomości i narzeczeństwa na rozmowy o Waszym dzieciństwie, sposobie spędzania świąt oraz na wspólny wyjazd do kraju pochodzenia partnera. Zobacz, jak zachowuje się w „naturalnym” środowisku i zaproś go do siebie, aby zobaczyć, jak odnajdzie się w Twojej rzeczywistości.
 • Kultura osobista przede wszystkim – większość panów z krajów niemieckojęzycznych przywiązuje wielką wagę do kultury osobistej. Kultura w rozmowie i respekt dla drugiej osoby, jej poglądów i decyzji to magnes, który mocno przyciąga Polki. Panów z Polishharmony często dziwi niestety zachowania Polek w serwisie, które nie reagują na zaproszenia do kontaktu. Traktują to tak samo, jak brak reakcji na zapytanie w w każdej innej sytuacji, np. gronie znajomych. Czy byłoby kulturalnie udawać, że nie dostrzega się mężczyzny, który uprzejmie pyta „Jak się Pani czuje?”. Obcokrajowcy oczekują  też, że kobieta będzie samodzielna i kontaktowa, a „wstydzenie się”, ignorowanie lub odwlekanie w nieskończoność odpowiedzi na listy fatalnie na nich działają. Nie chcemy, by panowie wyrobili sobie złą opinię o kulturze osobistej Polek. Na pewno nie chcesz się do tego przyczynić. Jeśli dostajesz zaproszenie, które nie jest dla Ciebie atrakcyjne, podziękuj w kilku prostych słowach lub daj szansę mężczyźnie i wymień z nim kilka wiadomości, by najpierw lepiej go poznać.
 
Chcesz poznać i związać się z mężczyzną z zagranicy, skorzystaj z propozycji siostrzanego portalu Serwisu MyDwoje.pl - PolishHarmony.de! Biuro matrymonialne Niemcy, Austria, Szwajcaria Stwórz szczęśliwą parę polsko-niemiecką, polsko-austriacką lub polsko-szwajcarską. Wspaniale, gdy koledzy Twojego partnera będą zazdrościć mu inteligentnej, zaradnej i kobiecej żony z Polski.


Singielki w Niemczech

 Czytaj również:
 
Komentarze (1)

Jakiej Polki szukają Niemcy, Austriacy i Szwajcarzy? - dodaj komentarz
Ania; 2017-02-28 13:16:49 
No tak, Polacy z tą kulturą osobistą mają trochę na bakier, a Polki niby szukają panów kulturalnych i obytych, a same nie potrafią się zachować i choćby podziękować za zainteresowanie...

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij