Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Niemcy, Austria, Szwajcaria

Biuro matrymonialne Niemcy, Austria, Szwajcaria

Biuro matrymonialne Niemcy, Austria, Szwajcaria
Mieszkasz za granicą w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i szukasz partnera z Polski lub Niemiec? A może chcesz poznać Polaka, który tam mieszka? MyDwoje to portal dla samotnych, którzy chcą szukać partnera w kraju i za granicą. Sprawdź nasze ogłoszenia matrymonialne.

Szukasz miłości w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 26 - 35 lat zagranica
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 36 - 45 lat zagranica
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46 - 55 lat zagranica
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 56 - 66 lat zagranica
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 18 - 25 lat zagranica
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 26 - 35 lat zagranica
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 36 - 45 lat zagranica
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 56 - 66 lat zagranica
Zarejestruj się bezpłatnie

Znajdź męża, żonę, z Polski za granicą w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii

Mieszkasz za granicą, ale pragniesz związać się z Polką lub Polakiem w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i stworzyć trwały związek zagranicą? Wypełnij Test Doboru Partnerskiego i Profil, a my przekażemy Ci oferty dostosowane do Twoich indywidualnych kryteriów i dopasowane do Ciebie pod względem charakteru i życiowych wartości. Nowoczesne biuro matrymonialne MyDwoje przedstawi Ci zweryfikowane zagraniczne ogłoszenia matrymonialne ze zdjęciem mężczyzn lub ogłoszenia matrymonialne ze zdjęciem kobiet. U nas znajdziesz swoją przyszłą żonę, męża z Polski w Twoim Kraju. Mamy szczególnie dużo ofert z Niemiec, Austrii czy Szwajcarii, gdyż współpracujemy także z niemieckojęzycznym biurem matrymonialnym. Sprawdź też inne zagraniczne oferty matrymonialne Polaków.

Szukasz męża z Niemiec?

Zagraniczne oferty matrymonialne panów

Niemcy są chętnie wybierani na mężów przez Polki. Od lat w statystykach Urzędów Stanów cywilnego widać pewien trend. Po Brytyjczykach to właśnie Niemcy są najczęściej wybieranymi zagranicznymi mężami przez kobiety z Polski. Dlaczego nie miałabyś także mieć męża Niemca? Nasi zachodni sąsiedzi uchodzą za punktualnych i pracowitych i odpowiedzialnych mężów szanujących swoje żony. Polki szukają wiec partnera w Niemczech. Panowie z Niemiec poszukujący żony Polki w naszym zagranicznym biurze matrymonialnym piszą o Polkach, że podziwiają je za urodę oraz przywiązanie do rodziny i tradycji, które polskie żony pięknie potrafią w rodzinie pielęgnować. Małżeństwa z obcokrajowcami są coraz bardziej popularne w Polsce.

Aby razem z nami szukać męża obcokrajowca z Niemiec, wypełnij bezpłatnie swoją zagraniczną wizytówkę na MyDwoje.pl i dołącz do PolishHarmony.de. Wybierz nasze zagraniczne biuro matrymonialne na Twojego doradcę w sprawach męża z Niemiec, Austrii, Szwajcarii. Odwiedź biuro matrymonialne Niemcy, Austria, Szwajcaria i umawiaj się na randki w Monachium, Hamburgu, Dreźnie z MyDwoje. Sprawdź nasze zagraniczne ogłoszenia, przedstawimy Ci tylko wartościowe oferty Panów z Niemiec, Austrii, Szwajcarii.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertami obcokrajowców szukających partnerki w Polsce.

Miłość i romantyzm po niemiecku

Ich liebe dich (Kocham cię) - tak miłość wyznają Niemcy, Austriacy i Szwajcarzy. A gdzie najlepiej to zrobić? Na przykład w mieście Heidelberg, położonym w Badenii-Wirtembergii. Jest jednym z najpiękniejszych miast Niemiec. Jego historia zaczęła się w II wieku p.n.e - na ten okres datuje się powstanie tu pierwszej osady celtyckiej. Heidelberg jest wyjątkowy dzięki temu, że nie został  - jak większość niemieckich miast - zniszczony w trakcie II wojny światowej. Na uwagę zasługuje tu głównie symbol niemieckiego romantyzmu gotycko-renesansowy zamek, znajdujący się na górze Königstuhl, 80 metrów nad miastem. Jego ruiny otoczone są przez historyczne ogrody. Na zamku zaskakuje największa na świecie beczka na wino, czyli Großes Fas. W mieście zachwycają również barokowe pałace i kamienice. Interesujący jest Heidelberger Akademie der Wissenschaften, inaczej Großherzogliche Palais lub Palais Morass, czyli siedziba Muzeum Elektoratu Palatynatu Reńskiego. Zakochani mogą przechadzać się romantycznym Stary Miastem - Altstadt, które przeszło gruntowną odbudowę po zniszczeniach z lat 1689 i 1693 i reprezentuje styl barokowy. Najlepiej jednak do czułych wyznań pasuje widok rzeki Neckar ze Starego Mostu.

Angebot für deutschsprachige Männer, die eine Polin suchen:

Sie möchten Sie eine polnische Frau kennenlernen? Mit PolishHarmony.de ist das möglich! Melden Sie sich auf unserem Portal für Männer aus Deutschland, Österreich und aus der Schweiz, die Liebe und eine polnischen Frau suchen.

zagraniczne oferty matrymonialne Polaków z Niemiec i Niemców zagraniczne ogłoszenia matrymonialne Polaków z Austrii i Austriaków zagraniczne oferty matrymonialne Polaków ze Szwajcarii i Szwajcarów


Sprawdź także:

Portale randkowe dla Polaków za granicą
Zagraniczne oferty matrymonialne
Biuro matrymonialne Francja
Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawi
Biuro matrymonialne USA Kanada
Biuro matrymonialne Włochy
Holandia, Belgia - matrymonialne oferty zagraniczne
Obcokrajowcy szukają żony Polki


oceń artykuł:
[ 6 / 6 z 6 oddanych głosów ]
 

Komentarze (4)


dodaj komentarz
dodaj komentarz
 Max 2015-09-02 17:15:57 
ich liebe dich!
 Helmut 2015-06-27 19:04:41 
Czuje sie dyskryminowany.... mam powyzej 55 lat!;-)
 Tosia 2015-06-24 16:35:00 
Super są te Szczęśliwe Historie z MyDwoje polsko-niemieckie. Widać do Polek bardzo pasują Niemcy :))
 Ewa z Wrocławia 2015-06-24 10:20:10 
zupełnie wyjątkowe biuro muszę powiedzieć. Masa ofert Polaków z Niemiec a chyba jezcze wiecej obcokrajowców przez ten współpracujący serwis polishharmony. Jestem bardzo zadowolona. Wreszcie znalazlam poważne biuro z szeroka ofertą. Mam juz kilka ciekawych kontaktow z Berlinie i Monachium. Całe liceum i na studiach uczylam sie niemieckiego. Teraz sobie troche go odswiezam, ale jestem tez mile zaskoczona, jak niemcy kulturalni sa i jak chetnie pisza po angielsku. bardzo nas podziwiaja za znajomosc jezykow i otwartosc na swiat. To mile ze Polki maja taka dobra slawe i chetnie obcokrajowcy szukaja zony wlasnie z Polski. Ja na pewno tu jeszcze posiedze, bo widze duze szanse wyszukac mojego Helmuta albo Friedricha, ok moze byc Martin lub Alex. Nie obraze sie :)

Dołącz do nas!
e-mail:*
hasło:*
(min. 6 znaków)
powtórz hasło:*
Jesteś:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
Data urodzenia:*
Skąd znasz
mydwoje.pl?
*pole obowiązkowe
   *Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
   Tak, chcę być informowany o trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili

lub
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 89


codziennie 9.00 - 24.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface