strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawi

Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawi

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest
Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawi
Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawi Mieszkasz w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii? Sprawdź oferty zagraniczne obcokrajowców i znajdź żonę, męża z Polski za granicą w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii. Miłość w Skandynawii? Z MyDwoje to możliwe!

Biuro matrymonialne Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia

Szukasz miłości w Skandynawii?

Ogłoszenia matrymonialne kobiety zagranica

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni zagranica

Zarejestruj się bezpłatnie

Znajdź żonę, męża z Polski za granicą w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii

Szukasz kogoś z Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii? Internetowe biuro matrymonialne pomoże Ci znaleźć partnera z zagranicy, podpowie jak szukać w Internecie tego, z którym połączy Cię najlepsze dopasowanie pod względem zgodności osobowości. Bogata oferta zagranicznych ogłoszeń matrymonialnych oraz nowoczesne naukowe podejście do doboru partnerów pozwolą Ci znaleźć partnera lub partnerkę na stałe. Biuro matrymonialne Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, sprawdź naszą skuteczność! Zaprezentujemy Ci tylko poważne oferty i ogłoszenia zagraniczne ze Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii oraz szeroki wachlarz ogłoszeń krajowych. Zacznij już myśleć  o pierwszej randce!

Oferty zagraniczne - obcokrajowcy

Jesteś kobietą, która jest otwarta na międzynarodową miłość? Małżeństwa z obcokrajowcami są coraz bardziej popularne w Polsce. MyDwoje prezentuje  zagraniczne biuro matrymonialne, gdzie obcokrajowcy -  głównie z krajów niemieckojęzycznych - szukają partnerki. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertami. Być może właśnie dla któregoś z nich Twoje serce zabije mocniej.

Miłość w Skandynawii?

Poznałeś wymarzonego partnera z Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii? Chcecie się spotkać, ale nie wiesz, czy w Skandynawii znajdziecie miejsce na interesującą randkę? Koniecznie zobacz skandynawskie fiordy. To prawdziwa wizytówka i symbol Norwegii. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wąski i stromy Geirangerfjord. Jest niesamowity i świetnie znany. W 2005 r. wraz z Nærøyfjordem został uhonorowany przez National Geographic laurem, jako najlepiej na świecie zarządzane miejsce światowego dziedzictwa UNESCO.
W turkusowym Geirangerfjord wprost zachwycają majestatyczne, ośnieżone szczyty górskimi, niezwykłe wodospady. Ze stromych zboczy Geirangerfjord spływają warkocze , czyli Siedem Sióstr. Skorzystaj ze wszystkich dostępnych tam romantycznych atrakcji, jak rejs statkiem, możliwości zobaczenia lodowca Briksdalsbreen czy Drogi Trolli.

zagraniczne oferty matrymonialne Polaków z Daniizagraniczne ogłoszenia matrymonialne Polaków ze Szwecjizagraniczne oferty matrymonialne Polaków z Norwegiizagraniczne oferty matrymonialne Polaków z Finlandii

Sprawdź także:

Portale randkowe dla Polaków za granicą
Biuro matrymonialne Francja
Biuro matrymonialne USA Kanada
Biuro matrymonialne Włochy
Zagraniczne oferty matrymonialne panów
oceń artykuł:
[ 6 / 6 z 1 oddanych głosów ]
 

Komentarze (1)


dodaj komentarz
dodaj komentarz
 Stanisław 2015-06-24 16:41:53 
A ja poznałem moja Kasię u Was, w MyDwoje właśnie i przyjechała do mnie do Norwegii. Inaczej nie mielibyśmy szans na miłość.

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
Kontakt z biurem
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij