Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawi

Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawi

Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawi
Mieszkasz w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii? Sprawdź oferty zagraniczne obcokrajowców i znajdź żonę, męża z Polski za granicą w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii. Miłość w Skandynawii? Z MyDwoje to możliwe!

Szukasz miłości w Skandynawii?

Ogłoszenia matrymonialne kobiety zagranica

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni zagranica

Zarejestruj się bezpłatnie

Znajdź żonę, męża z Polski za granicą w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii

Szukasz kogoś z Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii? Internetowe biuro matrymonialne pomoże Ci znaleźć partnera z zagranicy, podpowie jak szukać w Internecie tego, z którym połączy Cię najlepsze dopasowanie pod względem zgodności osobowości. Bogata oferta zagranicznych ogłoszeń matrymonialnych oraz nowoczesne naukowe podejście do doboru partnerów pozwolą Ci znaleźć partnera lub partnerkę na stałe. Biuro matrymonialne Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, sprawdź naszą skuteczność! Zaprezentujemy Ci tylko poważne oferty i ogłoszenia zagraniczne ze Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii oraz szeroki wachlarz ogłoszeń krajowych. Zacznij już myśleć  o pierwszej randce!


Ogłoszenia matrymonialne kobiet Norwegia

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Szwecja

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Dania

Oferty zagraniczne - obcokrajowcy

Jesteś kobietą, która jest otwarta na międzynarodową miłość? Małżeństwa z obcokrajowcami są coraz bardziej popularne w Polsce. MyDwoje prezentuje  zagraniczne biuro matrymonialne, gdzie obcokrajowcy -  głównie z krajów niemieckojęzycznych - szukają partnerki. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertami. Być może właśnie dla któregoś z nich Twoje serce zabije mocniej.

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Norwegia

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Szwecja

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Finlandia

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Dania

Miłość w Skandynawii?

Poznałeś wymarzonego partnera z Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii? Chcecie się spotkać, ale nie wiesz, czy w Skandynawii znajdziecie miejsce na interesującą randkę? Koniecznie zobacz skandynawskie fiordy. To prawdziwa wizytówka i symbol Norwegii. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wąski i stromy Geirangerfjord. Jest niesamowity i świetnie znany. W 2005 r. wraz z Nærøyfjordem został uhonorowany przez National Geographic laurem, jako najlepiej na świecie zarządzane miejsce światowego dziedzictwa UNESCO.
W turkusowym Geirangerfjord wprost zachwycają majestatyczne, ośnieżone szczyty górskimi, niezwykłe wodospady. Ze stromych zboczy Geirangerfjord spływają warkocze , czyli Siedem Sióstr. Skorzystaj ze wszystkich dostępnych tam romantycznych atrakcji, jak rejs statkiem, możliwości zobaczenia lodowca Briksdalsbreen czy Drogi Trolli.

zagraniczne oferty matrymonialne Polaków z Daniizagraniczne ogłoszenia matrymonialne Polaków ze Szwecjizagraniczne oferty matrymonialne Polaków z Norwegiizagraniczne oferty matrymonialne Polaków z Finlandii

Sprawdź także:

Portale randkowe dla Polaków za granicą
Biuro matrymonialne Francja
Biuro matrymonialne USA Kanada
Biuro matrymonialne Włochy
Zagraniczne oferty matrymonialne panów
 
Komentarze (5)

Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawi - dodaj komentarz
Tatulek; 2017-01-03 23:58:08 
komentarz usunięty przez moderatora
karlsson_z_dachu; 2016-12-03 14:18:02 
komentarz usunięty przez moderatora
Anna; 2016-01-11 23:36:58 
Trzeba przyznać, że Polki bardzo podobają się Skandynawom i chętnie widzą je jako swoje żony :) A i "Wikingowie" to niczego sobie mężczyźni ;)
Inka; 2016-01-10 13:00:01 
Gratulacje.
Ja też chciałabym poznać, najchętniej Polaka ok. 60 letniego, mieszkającego w Szwecji.
Pozdrawiam serdecznie.
Stanisław; 2015-06-24 16:41:53 
A ja poznałem moja Kasię u Was, w MyDwoje właśnie i przyjechała do mnie do Norwegii. Inaczej nie mielibyśmy szans na miłość.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij