Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Szwecja

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Szwecja

Poznaj Polaka w Szwecji i umawiaj się na romantyczne randki

Wielu Polaków żyjących na emigracji szuka miłości i stałego związku. Mieszkasz w Szwecji i interesują Cię mężczyźni z Polski zamieszkujący w Twojej okolicy? Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawii działa także w Szwecji i umożliwi Ci poznanie samotnych mężczyzn ze Sztokholmu, Malmö, Göteborga czy Uppsali. Większość z nich chciałaby mieć żonę Polkę, więc bardzo realna jest Twoja wymarzona randka z Polakiem. Pożegnaj swoją samotność, bowiem wybranek z Polski chętnie pojedzie w Twoim towarzystwie na sławny Półwysep Gålö lub na wspinaczkę na szczyt Kebnekaise. Ucieszy go także wspólny romantyczny wypad do malowniczej krainy jezior w środkowej Szwecji. A jeżeli oboje jesteście mieszczuchami, możecie wybrać się na jedną z wielu randek do niezwykłej, najdłuższej na świecie galerii sztuki w sztokholmskim metrze. Prawie 100 stacji ozdobionych malowidłami, rzeźbami i mozaikami artystów daje wiele możliwości ciekawych spotkań we dwoje. Sprawdź zagraniczne oferty matrymonialne Polaków w MyDwoje i już dziś poznaj Polaka z Twojej okolicy!


 

Liczba użytkowników spełniających kryteria: 20

Zobacz pozostałe 20 ofert spełniających Twoje kryteria

Zarejestruj się

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij