Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Szwecja

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Szwecja

Poznaj Polaka w Szwecji i umawiaj się na romantyczne randki

Wielu Polaków żyjących na emigracji szuka miłości i stałego związku. Mieszkasz w Szwecji i interesują Cię mężczyźni z Polski zamieszkujący w Twojej okolicy? Biuro matrymonialne dla Polaków w Skandynawii działa także w Szwecji i umożliwi Ci poznanie samotnych mężczyzn ze Sztokholmu, Malmö, Göteborga czy Uppsali. Większość z nich chciałaby mieć żonę Polkę, więc bardzo realna jest Twoja wymarzona randka z Polakiem. Pożegnaj swoją samotność, bowiem wybranek z Polski chętnie pojedzie w Twoim towarzystwie na sławny Półwysep Gålö lub na wspinaczkę na szczyt Kebnekaise. Ucieszy go także wspólny romantyczny wypad do malowniczej krainy jezior w środkowej Szwecji. A jeżeli oboje jesteście mieszczuchami, możecie wybrać się na jedną z wielu randek do niezwykłej, najdłuższej na świecie galerii sztuki w sztokholmskim metrze. Prawie 100 stacji ozdobionych malowidłami, rzeźbami i mozaikami artystów daje wiele możliwości ciekawych spotkań we dwoje. Sprawdź zagraniczne oferty matrymonialne Polaków w MyDwoje i już dziś poznaj Polaka z Twojej okolicy!


 

Liczba użytkowników spełniających kryteria: 18

Zobacz pozostałe 18 ofert spełniających Twoje kryteria

Zarejestruj się

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij