Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Włochy

Biuro matrymonialne Włochy

Biuro matrymonialne Włochy
Mieszkasz we Włoszech? Znajdź partnera, parnterkę z Polski w słonecznej Italii. Zagraniczne biuro MyDwoje zaproponuje Ci oferty Polaków z Włoch oraz zagraniczne oferty obcokrajowców, czasem także Włochów mówiących po angielsku.

Szukasz miłości we Włoszech?

Ogłoszenia matrymonialne kobiety zagranica

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni zagranica

Znajdź miłość we Włoszech z MyDwoje.pl

Zarejestruj się

Znajdź partnera, partnerkę za granicą we Włoszech

Pragniesz poznać przez Internet partnera z Włoch - Polkę lub Polaka?

Sprawdź biuro matrymonialne Włochy - nasze poważne biuro matrymonialne ze sprawdzonymi ofertami z zagranicy. Pomożemy Ci znaleźć partnera z zagranicy, z Włoch. Nasze nowoczesne biuro matrymonialne z Testem Doboru Partnerskiego przygotuje dla Ciebie Twój wynik kojarzenia oraz zweryfikowane zagraniczne ogłoszenia matrymonialne osób mieszkających we Włoszech. Zacznij już dziś poszukiwania swojej wymarzonej połówki z biurem matrymonialnym MyDwoje, które zrzesza Polaków mieszkających na całym świecie. Polaków, którzy na stałe lub tymczasowo przebywają poza terytorium Polski i marzą o tym, by znaleźć swoją polówkę właśnie w kraju swych przodków.

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Włochy

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Włochy

Oferty obcokrajowców zza granicy, czasami także Włochów z Piemontu, Sycylii czy Toskanii

Jesteś kobietą, która bierze pod uwagę możliwość związania się z czystej krwi Włochem mówiącym po włosku, angielsku lub niemiecku? Szukasz aktywnie partnera zza granicy? Małżeństwa z obcokrajowcami są coraz bardziej popularne w Polsce. MyDwoje prezentuje zagraniczne biuro matrymonialne. Przedstawiamy anonse obcokrajowców -  głównie z krajów niemieckojęzycznych - którzy szukają partnerki w Polsce. Zobacz, może któryś z przystojnych Niemców, Austriaków lub Szwajcarów wpadnie Ci w oko.

Słoneczna miłość we Włoszech

Poznałeś kogoś we Włoszech? Nie wiesz, gdzie wybrać się na randkę w tym regionie?  We Włoszech nie można narzekać na brak atrakcji. Możecie wybrać się w góry, by zaraz potem zachwycić się lazurową tonią Morza Śródziemnego, a następnie zwiedzać cudowne włoskie uliczki, podziwiać zabytki i napawać oczy widokiem wielkich dzieł - na przykład ręki Michała Anioła i zakończyć wycieczkę po tym kraju w gondoli, płynąc po romantycznym Canal Grande. A jeśli zostanie Wam trochę czasu, warto wybrać się do leżącego między górskimi łańcuchami Alp i Dolomitów, Trentino. Możecie wybierać miedzy rzekami, strumieniami i potokami, które prowokują do uprawiania sportów wodnych lub  Dolomitami, alpejskimi szczytami sięgającymi 2500 metrów, gdzie leżą wieczne śniegi.

zagraniczne oferty matrymonialne Polaków z Włoch
 
Komentarze (1)

Biuro matrymonialne Włochy - dodaj komentarz
Jola z Chorzowa; 2015-06-24 16:46:05 
Szukam faceta na MyDwoje, najlepiej mieszkającego we Włoszech lub biorącego to pod uwagę. Fascynuje mnie ten kraj i chętnie zamieszkam tam na stałe. Szukajcie mnie na MyDwoje ;)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij