Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Włochy

Biuro matrymonialne Włochy

Biuro matrymonialne Włochy
Mieszkasz we Włoszech? Znajdź partnera, parnterkę z Polski w słonecznej Italii. Zagraniczne biuro MyDwoje zaproponuje Ci oferty Polaków z Włoch oraz zagraniczne oferty obcokrajowców, czasem także Włochów mówiących po angielsku.

Szukasz miłości we Włoszech?

Ogłoszenia matrymonialne kobiety zagranica

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni zagranica

Znajdź miłość we Włoszech z MyDwoje.pl

Zarejestruj się

Znajdź partnera, partnerkę za granicą we Włoszech

Pragniesz poznać przez Internet partnera z Włoch - Polkę lub Polaka?

Sprawdź biuro matrymonialne Włochy - nasze poważne biuro matrymonialne ze sprawdzonymi ofertami z zagranicy. Pomożemy Ci znaleźć partnera z zagranicy, z Włoch. Nasze nowoczesne biuro matrymonialne z Testem Doboru Partnerskiego przygotuje dla Ciebie Twój wynik kojarzenia oraz zweryfikowane zagraniczne ogłoszenia matrymonialne osób mieszkających we Włoszech. Zacznij już dziś poszukiwania swojej wymarzonej połówki z biurem matrymonialnym MyDwoje, które zrzesza Polaków mieszkających na całym świecie. Polaków, którzy na stałe lub tymczasowo przebywają poza terytorium Polski i marzą o tym, by znaleźć swoją polówkę właśnie w kraju swych przodków.

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Włochy

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Włochy

Oferty obcokrajowców zza granicy, czasami także Włochów z Piemontu, Sycylii czy Toskanii

Jesteś kobietą, która bierze pod uwagę możliwość związania się z czystej krwi Włochem mówiącym po włosku, angielsku lub niemiecku? Szukasz aktywnie partnera zza granicy? Małżeństwa z obcokrajowcami są coraz bardziej popularne w Polsce. MyDwoje prezentuje zagraniczne biuro matrymonialne. Przedstawiamy anonse obcokrajowców -  głównie z krajów niemieckojęzycznych - którzy szukają partnerki w Polsce. Zobacz, może któryś z przystojnych Niemców, Austriaków lub Szwajcarów wpadnie Ci w oko.

Słoneczna miłość we Włoszech

Poznałeś kogoś we Włoszech? Nie wiesz, gdzie wybrać się na randkę w tym regionie?  We Włoszech nie można narzekać na brak atrakcji. Możecie wybrać się w góry, by zaraz potem zachwycić się lazurową tonią Morza Śródziemnego, a następnie zwiedzać cudowne włoskie uliczki, podziwiać zabytki i napawać oczy widokiem wielkich dzieł - na przykład ręki Michała Anioła i zakończyć wycieczkę po tym kraju w gondoli, płynąc po romantycznym Canal Grande. A jeśli zostanie Wam trochę czasu, warto wybrać się do leżącego między górskimi łańcuchami Alp i Dolomitów, Trentino. Możecie wybierać miedzy rzekami, strumieniami i potokami, które prowokują do uprawiania sportów wodnych lub  Dolomitami, alpejskimi szczytami sięgającymi 2500 metrów, gdzie leżą wieczne śniegi.

zagraniczne oferty matrymonialne Polaków z Włoch
 
Komentarze (1)

Biuro matrymonialne Włochy - dodaj komentarz
Jola z Chorzowa; 2015-06-24 16:46:05 
Szukam faceta na MyDwoje, najlepiej mieszkającego we Włoszech lub biorącego to pod uwagę. Fascynuje mnie ten kraj i chętnie zamieszkam tam na stałe. Szukajcie mnie na MyDwoje ;)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij