Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne kobiet Szwajcaria

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Szwajcaria

Polska miłość czeka na Ciebie w Szwajcarii

Żyjesz jako singiel z Polski w Szwajcarii i masz dość samotności? Chciałbyś wieść rodzinne życie w tym pięknym i malowniczym kraju? Serwis MyDwoje.pl jest odpowiednim miejscem, gdzie znajdziesz tylko wartościowe oferty matrymonialne. Tu ogłoszenia dają Polki ze Szwajcarii. Władasz językiem niemieckim lub schwitzer Deutsch sprawdź także nasze biuro szwajcarskie Polishharmony polnische Partnervermittlung in der Schweiz.

Tu miłości szukają Polki mieszkające w Szwajcarii lub planujące wyjazd na stałe do Niemiec lub Szwajcarii. Być może twoje serce zabije do jednej z nich i będziesz mógł zaprosić ją do swego kraju i wyznać swoją miłość u podnóża Alp nad przepięknym jeziorem Czterech Kantonów lub w bajkowym zamku Chillon.


 

Liczba użytkowników spełniających kryteria: 9

Zobacz pozostałe 9 ofert spełniających Twoje kryteria

Zarejestruj się


 Możecie również dawkować wasze emocje podczas wędrówki ciepłymi i zielonymi dolinami, by na końcu swej drogi wznieść się na wyżyny, gdzie na wysokości  2000 metrów nad poziomem morza można z bliska podziwiać majestatyczne szczyty szwajcarskich Alp. Idealne miejsce i sposób na oświadczyny. Sprawdź nasze biuro matrymonialne Szwajcaria i szczęśliwe historie naszych zagranicznych par.
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij