Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Holandia

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn Holandia

Umawiaj się na randki z niezwykłymi Polakami żyjącymi w Holandii

Mieszkasz na stałe w wielokulturowej Holandii, ale szukasz miłości rodem z Polski? Marzy Ci się przystojny Polak, pielęgnujący na emigracji ojczyste tradycje? Twoje marzenie może się spełnić! Polski serwis randkowy MyDwoje pomaga również singielkom z Rotterdamu, Hagi, Utrechtu czy Eindhoven, które interesuje partner Polak. Przeglądając aktualne zagraniczne oferty matrymonialne możesz poznać niezwykłych Polaków z Holandii i umawiać się na cudowne polskie randki w kraju tulipanów i wiatraków. Co byś powiedziała na smakowite spotkanie we dwoje na targach serowarskich w Alkmaar? A może wolałabyś z ukochanym pływać stateczkiem po 160 romantycznych kanałach wodnych w Amsterdamie? Możecie także dobrze się bawić wspólnie tropiąc unikatową „krzywą granicę” miedzy Holandią a Belgią, w mieście Baarle-Nassau. Sprawdź oferty emigrantów w MyDwoje i pożegnaj swoją samotność już dziś!

 

Liczba użytkowników spełniających kryteria: 33

Zobacz pozostałe 33 ofert spełniających Twoje kryteria

Zarejestruj się

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij