Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne kobiet Kanada

Ogłoszenia matrymonialne kobiet Kanada

Kanada to może być odległy zakątek świata wypełniony waszą miłością

Kanada to kraj, którego piękno warto podziwiać we dwoje. Jeśli wciąż poszukujesz swojej “drugiej połówki” to polecamy biuro matrymonialne USA Kanada. Sprawdź nasze oferty w serwisie MyDwoje. Tu polecamy ogłoszenia Polek zamieszkałych w wielokulturowej Kanadzie i tak jak Ty gotowych na miłość i związek. Poznajcie się bliżej spędzając trochę czasu w Old Quebec, romantycznym, urokliwym mieście, doskonałym na pierwszą randkę. Wybierzcie się nad Niagarę po zapierające dech w piersiach przeżycia. W Twojej obecności ukochana z Polski odważnie wyruszy nawet w Góry Skaliste. A może zwiedzając Bazylikę Notre-Dame w Montrealu ustalicie datę ślubu? Wykonaj pierwszy krok i zarejestruj się w MyDwoje już dziś. Poznaj miłość przez internet.
 

Liczba użytkowników spełniających kryteria: 7

Zobacz pozostałe 7 ofert spełniających Twoje kryteria

Zarejestruj się

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij