Kontakt z biurem serwisu, napisz do nas lub zadzwoń.

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Kontakt z biurem MyDwoje Kontakt dla Użytkowników

Masz pytania lub wątpliwości jak się zarejestrować lub opłacić abonament? Chcesz zgłosić problem? Wybierz kontakt telefoniczny lub mailowy. Chcesz podzielić się z nami swoją szczęśliwą historią? Napisz do nas lub zadzwoń.
Kontakt z biurem 7 dni w tygodniu!

Biuro prasowe         Wypełnij formularz kontaktu

Kontakt z biurem MyDwoje

Numer konta bankowego:

Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber, Warszawa 
mBank
Nr konta: 79 1140 2004000038024704 9692
Tytuł przelewu: Twoja nazwa Użytkownika i nazwa abonamentu (np. MB252A63, 3 m-ce Promocja)
Kwota przelewu: 97 PLN

Aby opłacić abonament, musisz znać swoją nazwę Użytkownika. Najpierw zarejestruj się w Serwisie i zanotuj swoją nazwę Użytkownika np: MB252A63, a następnie opłać abonament przelewem, wskazując w tytule przelewu Twoją nazwę Użytkownika. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu będziemy mogli zweryfikować Twoją płatność w Twoim Koncie w Serwisie.

Regulamin Serwisu i odpowiedzialność:

Mimo szczegółowej weryfikacji profilów Użytkowników naszego Serwisu, MyDwoje.pl nie jest w stanie uchronić Użytkowników przed działalnością osób nieuczciwych, zarówno w życiu rzeczywistym, jak i w Internecie.  Dlatego zgodnie z § 7. 1. i  § 7. 2 Regulaminu MyDwoje.pl, Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane lub publikowane na łamach Serwisu przez Użytkowników, w szczególności za prawdziwość i rzetelność danych zawartych w profilach Użytkowników oraz za autentyczność danych dotyczących samych Użytkowników. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem Informacji pochodzących z Serwisu przez Użytkowników w świecie rzeczywistym i zaistniałe pomiędzy tymi Użytkownikami zdarzenia. Szczegóły: Regulamin

Ponieważ szczególnie leży nam na sercu zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Użytkowników, zalecamy pewną ostrożność w kontaktach z nowo poznanymi osobami. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym przedstawiamy kilka zasad bezpiecznej randki. Zapraszamy do lektury Ochrona danych i wizerunku oraz anonimowość

Dane rejestracyjne firmy:

Dostępny pod adresem www.mydwoje.pl serwis internetowy MyDwoje prowadzony jest przez Katarzynę Bieber prowadzącą
działalność gospodarczą pod nazwą Serwis Doboru Partnerskiego, zarejestrowanego w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki pod numerem 441784.

Dane adresowe:

Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber
ul. Domaniewska nr 37 lok. 2.43
Warszawa 02-672

NIP: 951-187-51-87

Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres: biuro@mydwoje.pl lub pod numerem telefonu: 022 201 25 89 (opłata wg. cennika właściwego operatora).

Zbiór Użytkowników Serwisu MyDwoje.pl jest zarejestrowany w ogólnokrajowym, jawnym rejestrze zbiorów danych osobowych, prowadzonym przez Generalnego Inspektora Danych Osobowych pod numerem: 003243/07.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij