Kontakt z biurem serwisu, napisz do nas lub zadzwoń.

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Kontakt z biurem MyDwoje Kontakt dla Użytkowników

Masz pytania lub wątpliwości jak się zarejestrować lub opłacić abonament? Chcesz zgłosić problem? Wybierz kontakt telefoniczny lub mailowy. Chcesz podzielić się z nami swoją szczęśliwą historią? Napisz do nas lub zadzwoń.
Kontakt z biurem 7 dni w tygodniu!

Biuro prasowe         Wypełnij formularz kontaktu

Kontakt

Numer konta bankowego:

Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber, Warszawa 
mBank
Nr konta: 79 1140 2004000038024704 9692
Tytuł przelewu: Twoja nazwa Użytkownika i nazwa abonamentu (np. MB252A63, 3 m-ce Promocja)
Kwota przelewu: 95 PLN

Aby opłacić abonament, musisz znać swoją nazwę Użytkownika. Najpierw zarejestruj się w Serwisie i zanotuj swoją nazwę Użytkownika np: MB252A63, a następnie opłać abonament przelewem, wskazując w tytule przelewu Twoją nazwę Użytkownika. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu będziemy mogli zweryfikować Twoją płatność w Twoim Koncie w Serwisie.

Regulamin Serwisu i odpowiedzialność:

Mimo szczegółowej weryfikacji profilów Użytkowników naszego Serwisu, MyDwoje.pl nie jest w stanie uchronić Użytkowników przed działalnością osób nieuczciwych, zarówno w życiu rzeczywistym, jak i w Internecie. Dlatego zgodnie z § 7. 1. i  § 7. 2 Regulaminu MyDwoje.pl, Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane lub publikowane na łamach Serwisu przez Użytkowników, w szczególności za prawdziwość i rzetelność danych zawartych w profilach Użytkowników oraz za autentyczność danych dotyczących samych Użytkowników. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje związane z wykorzystaniem Informacji pochodzących z Serwisu przez Użytkowników w świecie rzeczywistym i zaistniałe pomiędzy tymi Użytkownikami zdarzenia. Szczegóły: Regulamin.

Ponadto mimo dochowania należytej staranności artykuły w poradniku MyDwoje nie mają charakteru porady psychologicznej i użytkownicy kierując się lub inspirując przeczytaną treścią działają na własną odpowiedzialność.

Ponieważ szczególnie leży nam na sercu zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Użytkowników, zalecamy pewną ostrożność w kontaktach z nowo poznanymi osobami. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym przedstawiamy kilka zasad bezpiecznej randki. Zapraszamy do lektury Ochrona danych i wizerunku oraz anonimowość

Dane rejestracyjne firmy:

Dostępny pod adresem www.mydwoje.pl serwis internetowy MyDwoje prowadzony jest przez Katarzynę Bieber prowadzącą 
działalność gospodarczą pod nazwą Serwis Doboru Partnerskiego, zarejestrowanego w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki pod numerem 441784. 

Dane adresowe:

Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber
ul. Domaniewska nr 37 lok. 2.43
Warszawa 02-672
NIP: 951-187-51-87

Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres: biuro@mydwoje.pl.
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij