Dzieci w związku partnerskim, dzieci moje, dzieci twoje, dzieci nasze

szukaj
Opieka naprzemienna - korzyści dla dziecka
Opieką nad dzieckiem powinniście zająć się wspólnie. Jednak, gdy nie możecie dogadać się, warto rozważyć opiekę naprzemienną. Przecież dziecko nie rozwodzi się z Wami, a  jak nigdy dotąd potrzebuje miłości, akceptacji i Waszego wsparcia.
2016-06-22
Nowy tata, nowa mama - karuzela uczuć.
Gdy każdy z rodziców zawiera nowy związek trzeba wziąć pod uwagę uczucia dziecka. Ty i Twój nowy Partner powinniście odpowiednio przygotować je na duże zmiany.
2017-03-16
Trudna rola macochy i ojczyma
Rola macochy, rola ojczyma nie należą do najłatwiejszych zwłaszcza, gdy scenariusz pisze życie. Jednak i w tej sytuacji można stworzyć kochającą się rodzinę, w której dzieci nie będą samotne. Najważniejsze to pamiętać o uczuciach i rozmawiać ze sobą.
2015-10-25
Macocha i ojczym - nowy partner rodzica
Rozważamy czy rola macochy jest trudniejsza od roli ojczyma. Patrzymy na to z punktu widzenia dziecka, które obawia się, że nowy partner mamy, czy taty odbierze mu miłość rodzica.
2015-10-25
Współcześni mężczyźni w rodzinnej ofensywie
Biuro matrymonialne MyDwoje.pl zbadało, czy współcześni mężczyźni i aktywne kobiety w równym stopniu są skłonni zrezygnować z pracy, by zająć się wychowaniem dzieci. Okazuje się, że współczesny, opiekuńczy tata chętnie to zrobi.
2015-11-11
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij