Dzieci w związku partnerskim, dzieci moje, dzieci twoje, dzieci nasze

szukaj
Opieka naprzemienna - korzyści dla dziecka
Opieką nad dzieckiem powinniście zająć się wspólnie. Jednak, gdy nie możecie dogadać się, warto rozważyć opiekę naprzemienną. Przecież dziecko nie rozwodzi się z Wami, a  jak nigdy dotąd potrzebuje miłości, akceptacji i Waszego wsparcia.
2016-06-22
Nowy tata, nowa mama - karuzela uczuć.
Gdy każdy z rodziców zawiera nowy związek trzeba wziąć pod uwagę uczucia dziecka. Ty i Twój nowy Partner powinniście odpowiednio przygotować je na duże zmiany.
2017-03-16
Trudna rola macochy i ojczyma
Rola macochy, rola ojczyma nie należą do najłatwiejszych zwłaszcza, gdy scenariusz pisze życie. Jednak i w tej sytuacji można stworzyć kochającą się rodzinę, w której dzieci nie będą samotne. Najważniejsze to pamiętać o uczuciach i rozmawiać ze sobą.
2015-10-25
Macocha i ojczym - nowy partner rodzica
Rozważamy czy rola macochy jest trudniejsza od roli ojczyma. Patrzymy na to z punktu widzenia dziecka, które obawia się, że nowy partner mamy, czy taty odbierze mu miłość rodzica.
2015-10-25
Współcześni mężczyźni w rodzinnej ofensywie
Biuro matrymonialne MyDwoje.pl zbadało, czy współcześni mężczyźni i aktywne kobiety w równym stopniu są skłonni zrezygnować z pracy, by zająć się wychowaniem dzieci. Okazuje się, że współczesny, opiekuńczy tata chętnie to zrobi.
2015-11-11
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij