Biuro matrymonialne > Poradnik > Miłość i związek > Związek - jak go pielęgnować?

Związek miłosny - jak go pielęgnować?

szukaj
Jak zbudować szczęśliwy związek?
Czy warto rozpamiętywać przeszłość Partnera? Czy mówić o tym co rani? Jeśli Ty i Twój Partner chcecie stworzyć szczęśliwy, nowy związek zapraszamy do lektury.
2016-01-26
Dzień bez smyczy w związku
Dzień bez smyczy? Przecież związek bez zazdrości nie polega na ciągłym kontrolowaniu i sprawdzaniu ukochanej osoby, podstawą jest wyrozumiałość oraz zaufanie.
2015-10-27
Miłość mimo upływu lat, jak kochać swojego długoletniego partnera.
Kiedy mężczyzna i kobieta tworzą od wielu lat związek, ich gorąca miłość nieco blednie, romantyzm i seks odchodzą do lamusa. Historia o tym, czy można wrócić do początków wzajemnej fascynacji.
2017-03-16
Sposób na długotrwały i szczęśliwy związek
Sposób na długotrwały i szczęśliwy związek i etapy miłości. Przegrana miłość? Mija zakochanie i pojawia się kryzys w związku? Ważna jest Empatia w związku.
2015-11-17
Sztuka przepraszania  - tak przeprasza idealny mężczyzna
Kiedy kobieta się obrazi, czeka cię trudna sztuka przepraszania. Aby wasz idealny związek nie legł w gruzach, w ruch pójdą prezenty lub wiele innych sposobów na piękne i skuteczne przeprosiny.
2017-03-16
Święta z ukochanym, jak ich nie zepsuć
Spędź Święta ze swoją miłością i spraw, by był to piękny czas. Kilka rad, jak nie zepsuć świątecznej atmosfery. Nie ma nic przyjemniejszego i bardziej wspaniałego niż święta w towarzystwie ukochanej osoby, dlatego kiedy pragniesz, aby te momenty na długo zostały w pamięci koniecznie zastosuj się do naszych rad. Dzięki nim twój mężczyzna pokocha Cię jeszcze bardziej!
2017-11-29
Wierność i lojalność w związku
Zdrada i nielojalność są realnym zagrożeniem dla partnerskiej relacji. Wierność i lojalność w związku stanowi fundament związku. Przez wieki kwestia wierności i lojalności wobec partnera przewija się we wszystkich kodyfikacjach prawnych, o wierności i zdradzie możemy również przeczytać w starożytnych mitach, Biblii i innych doniosłych pismach. 
2015-10-14
Zaniedbany partner w związku
Osoby, które się kochają, potrafią rozmawiać o wielu rzeczach – nawet tych trudnych. Jednak czasem potrafią także milczeć. Dlatego zanim powiesz coś o wyglądzie drugiej osoby  – zastanów się, czy sam spełniasz kryteria, których wymagasz u partnera.
2015-10-13
Związek bez zazdrości czy jest możliwy?
Przysłowie głosi, że "nie ma miłości bez zazdrości". Brak okazywania zazdrości nie oznacza jednak braku zaangażowania w związek. Warto pokazać partnerowi, że się go kocha, każdy lubi czuć się ważny.
2015-10-14
Sztuka wybaczania w związku
Sztuka wybaczania w związku jest trudna, ale taka umiejętność bezcenna. Gdy masz zranione serce czasem łatwiej zamknąć się w sobie niż wybaczyć. Poczytaj, co daje wybaczenie.
2016-10-11
Miłość przedłuża życie mężczyzn i kobiet
Miłość wydłuża życie. Z tym powiedzeniem nie warto dyskutować. Najlepiej, za naszym pośrednictwem zadbać o stan zdrowia i wprawić serca w miłosny rytm. MyDwoje.pl dowodzi, że zakochanie i udany związek wpływają pozytywnie na długość życia.
2017-03-16
Komunikować i wyrażać uczucia
Jaki jest język miłości? Czy umiejętność komunikowania i wyrażania uczuć może okazać się dobrym sposobem na pokonanie samotności? Jedno jest pewne, trzeba pokonać nieśmiałość i wspólnie kształtować umiejętność komunikacji.
2017-10-27
Prawdziwa miłość wg Sternberg'a
O pragnieniu bliskości, namiętności i dążeniu do związku idealnego. Rozważamy czym z naukowego punktu widzenia jest prawdziwa miłość.
2017-12-15
Jak zrozumieć partnera?
Różnice psychiczne między kobietami i mężczyznami zawsze były i będą. Nasz Serwis matrymonialny doradza jak zrozumieć Partnera i nie przestać być sobą.
2017-12-15
Związek a ciężka choroba
Ciężka choroba partnera jest wielką próba dla związku. Wiele portali internetowych radzi, jak komunikować i wyrażać uczucia, i jak przetrwać ten trudny dla obojga czas. Wsparcie psychiczne jest wtedy na wagę złota.
2015-10-15
Naucz się kochać trwale, zasady trwałych związków.
Budowa trwałego związku to ciężka praca, która właściwie nigdy nie kończy się. Single odwiedzający nasz Serwis matrymonialny chcą kochać trwale i wiedzą, że miłość trzeba pielęgnować.
2017-12-15
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij