Związek miłosny - jak go pielęgnować?

Związek miłosny - jak go pielęgnować?

Najnowsze oferty Kwiecień 2022
 

Szanowny Użytkowniku! 

Wiosna już za rogiem a promienie słoneczne nieśmiało zaglądają przez okna. To idealny czas na miłość i początek czegoś nowego.

Życzymy powodzenia,
Zespół MyDwoje.pl
 

  Ważne linki  
   Aktualne oferty pań  
   Konkurs Wielkanocny  
   Jak zrozumieć partnera  
   Sztuka wybaczania  
  Oferty Partnerów  
   Wydarzenia dla Singli  
Więcej aktualnych ofert na MyDwoje.pl 
Możesz się zalogować do MyDwoje.pl wykorzystując swoją Nazwę Użytkownika lub swój adres e-mail oraz hasło. Przypominamy, Twoja Nazwa Użytkownika to: $__login_

Logowanie

Jeżeli nie pamiętasz hasła, możesz od razu zmienić swoje hasło, klikając na link:
$__urlzmianyhasla_


Konkurs - Wielkanocne jajka 2022 

Wielkanocne pisanki MyDwoje

Do Świąt Wielkiejnocy zostało tylko klika dni, wiosna to okres w którym świat wokół nas rozkwita rodzi się na nowo. To idealny moment  dla Singli do rozpoczęcia nowej przygody i poszukiwania miłości. 

Przeczytaj artykuł

Sztuka wybaczania w związku 
Sztuka wybaczania w związku jest trudna, ale taka umiejętność bezcenna. Gdy masz zranione serce czasem łatwiej zamknąć się w sobie niż wybaczyć. Poczytaj, co daje wybaczenie.

Przeczytaj artykuł

Jak zrozumieć partnera? 
Różnice psychiczne między kobietami i mężczyznami zawsze były i będą. Nasz Serwis matrymonialny doradza jak zrozumieć Partnera i nie przestać być sobą.

Przeczytaj artykuł

Klub dla singli 

Klub MyDwoje - przywileje gratis dla Użytkowników

Zapraszamy Użytkowników z abonamentem aktywowanym na 3 miesiące lub więcej do odbioru nagród i przywilejów. Wybierz przywileje i gratis dla siebie z listy ofert Partnerów i napisz do nas podając hasło i nr gratisu na adres: [email protected].

Przeczytaj artykuł

Wydarzenia dla Singli 
Sprawdź aktualne wydarzenia dla Singli: Wiesz o jakimś wydarzeniu dla osób samotnych, informację o nim zamieść poprzez nasz formularz.
MyDwoje na Google+ 

Jeśli dodasz nas do swojego kręgu, otrzymasz gratis możliwość kontaktowania się z wybraną przez Ciebie osobą z Twojej listy ofert przez 3 miesiące

Obserwuj naszą stronę w Google

MyDwoje na Facebook'u 

Jako fan otrzymasz kontakt gratis z wybraną przez Ciebie osobą z Twojej listy ofert!

Odwiedź nasz profil na Facebook'u i zostań fanem MyDwoje.pl!
MyDwoje na Pinterest 

Profil MyDwoje dostępny jest już na Pinterest.
MyDwoje na Instagram 

Profil MyDwoje dostępny jest już na Instagram.
                   
Aby zrezygnować z powiadomień e-mail od MyDwoje.pl lub usunąć konto, prosimy o dokonanie zmian w zakładce Ustawienia lub klikając na poniższy link: www.mydwoje.pl lub kontakt z nami przez formularz kontaktu. Poleć MyDwoje.pl swojemu znajomemu. E-mail: [email protected]  Polityka prywatności 2007 - 2020 © MyDwoje.pl FIRE MEDIA INTERACTIVE LTD. Kemp House, 152-160 City Road EC1V 2NX London Wielka Brytania
Jak zbudować szczęśliwy związek?
Czy warto rozpamiętywać przeszłość Partnera? Czy mówić o tym co rani? Jeśli Ty i Twój Partner chcecie stworzyć szczęśliwy, nowy związek zapraszamy do lektury.
2016-01-26
Dzień bez smyczy w związku
Dzień bez smyczy? Przecież związek bez zazdrości nie polega na ciągłym kontrolowaniu i sprawdzaniu ukochanej osoby, podstawą jest wyrozumiałość oraz zaufanie.
2015-10-27
Miłość mimo upływu lat, jak kochać swojego długoletniego partnera.
Kiedy mężczyzna i kobieta tworzą od wielu lat związek, ich gorąca miłość nieco blednie, romantyzm i seks odchodzą do lamusa. Historia o tym, czy można wrócić do początków wzajemnej fascynacji.
2017-03-16
Sposób na długotrwały i szczęśliwy związek
Sposób na długotrwały i szczęśliwy związek i etapy miłości. Przegrana miłość? Mija zakochanie i pojawia się kryzys w związku? Ważna jest Empatia w związku.
2015-11-17
Sztuka przepraszania  - tak przeprasza idealny mężczyzna
Kiedy kobieta się obrazi, czeka cię trudna sztuka przepraszania. Aby wasz idealny związek nie legł w gruzach, w ruch pójdą prezenty lub wiele innych sposobów na piękne i skuteczne przeprosiny.
2017-03-16
Święta z ukochanym, jak ich nie zepsuć
Spędź Święta ze swoją miłością i spraw, by był to piękny czas. Kilka rad, jak nie zepsuć świątecznej atmosfery. Nie ma nic przyjemniejszego i bardziej wspaniałego niż święta w towarzystwie ukochanej osoby, dlatego kiedy pragniesz, aby te momenty na długo zostały w pamięci koniecznie zastosuj się do naszych rad. Dzięki nim twój mężczyzna pokocha Cię jeszcze bardziej!
2017-11-29
Wierność i lojalność w związku
Zdrada i nielojalność są realnym zagrożeniem dla partnerskiej relacji. Wierność i lojalność w związku stanowi fundament związku. Przez wieki kwestia wierności i lojalności wobec partnera przewija się we wszystkich kodyfikacjach prawnych, o wierności i zdradzie możemy również przeczytać w starożytnych mitach, Biblii i innych doniosłych pismach. 
2015-10-14
Zaniedbany partner w związku
Osoby, które się kochają, potrafią rozmawiać o wielu rzeczach – nawet tych trudnych. Jednak czasem potrafią także milczeć. Dlatego zanim powiesz coś o wyglądzie drugiej osoby  – zastanów się, czy sam spełniasz kryteria, których wymagasz u partnera.
2015-10-13
Związek bez zazdrości czy jest możliwy?
Przysłowie głosi, że "nie ma miłości bez zazdrości". Brak okazywania zazdrości nie oznacza jednak braku zaangażowania w związek. Warto pokazać partnerowi, że się go kocha, każdy lubi czuć się ważny.
2015-10-14
Sztuka wybaczania w związku
Sztuka wybaczania w związku jest trudna, ale taka umiejętność bezcenna. Gdy masz zranione serce czasem łatwiej zamknąć się w sobie niż wybaczyć. Poczytaj, co daje wybaczenie.
2016-10-11
Miłość przedłuża życie mężczyzn i kobiet
Miłość wydłuża życie. Z tym powiedzeniem nie warto dyskutować. Najlepiej, za naszym pośrednictwem zadbać o stan zdrowia i wprawić serca w miłosny rytm. MyDwoje.pl dowodzi, że zakochanie i udany związek wpływają pozytywnie na długość życia.
2017-03-16
Komunikować i wyrażać uczucia
Jaki jest język miłości? Czy umiejętność komunikowania i wyrażania uczuć może okazać się dobrym sposobem na pokonanie samotności? Jedno jest pewne, trzeba pokonać nieśmiałość i wspólnie kształtować umiejętność komunikacji.
2017-10-27
Prawdziwa miłość wg Sternberg'a
O pragnieniu bliskości, namiętności i dążeniu do związku idealnego. Rozważamy czym z naukowego punktu widzenia jest prawdziwa miłość.
2017-12-15
Jak zrozumieć partnera?
Różnice psychiczne między kobietami i mężczyznami zawsze były i będą. Nasz Serwis matrymonialny doradza jak zrozumieć Partnera i nie przestać być sobą.
2017-12-15
Związek a ciężka choroba
Ciężka choroba partnera jest wielką próba dla związku. Wiele portali internetowych radzi, jak komunikować i wyrażać uczucia, i jak przetrwać ten trudny dla obojga czas. Wsparcie psychiczne jest wtedy na wagę złota.
2015-10-15
Naucz się kochać trwale, zasady trwałych związków.
Budowa trwałego związku to ciężka praca, która właściwie nigdy nie kończy się. Single odwiedzający nasz Serwis matrymonialny chcą kochać trwale i wiedzą, że miłość trzeba pielęgnować.
2017-12-15
 

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij