Biuro matrymonialne > Poradnik > Miłość i związek > Związek - jak go pielęgnować?

Związek miłosny - jak go pielęgnować?

szukaj
Jak zbudować szczęśliwy związek?
Czy warto rozpamiętywać przeszłość Partnera? Czy mówić o tym co rani? Jeśli Ty i Twój Partner chcecie stworzyć szczęśliwy, nowy związek zapraszamy do lektury.
2016-01-26
Dzień bez smyczy w związku
Dzień bez smyczy? Przecież związek bez zazdrości nie polega na ciągłym kontrolowaniu i sprawdzaniu ukochanej osoby, podstawą jest wyrozumiałość oraz zaufanie.
2015-10-27
Miłość mimo upływu lat, jak kochać swojego długoletniego partnera.
Kiedy mężczyzna i kobieta tworzą od wielu lat związek, ich gorąca miłość nieco blednie, romantyzm i seks odchodzą do lamusa. Historia o tym, czy można wrócić do początków wzajemnej fascynacji.
2017-03-16
Sposób na długotrwały i szczęśliwy związek
Sposób na długotrwały i szczęśliwy związek i etapy miłości. Przegrana miłość? Mija zakochanie i pojawia się kryzys w związku? Ważna jest Empatia w związku.
2015-11-17
Sztuka przepraszania  - tak przeprasza idealny mężczyzna
Kiedy kobieta się obrazi, czeka cię trudna sztuka przepraszania. Aby wasz idealny związek nie legł w gruzach, w ruch pójdą prezenty lub wiele innych sposobów na piękne i skuteczne przeprosiny.
2017-03-16
Święta z ukochanym, jak ich nie zepsuć
Spędź Święta ze swoją miłością i spraw, by był to piękny czas. Kilka rad, jak nie zepsuć świątecznej atmosfery. Nie ma nic przyjemniejszego i bardziej wspaniałego niż święta w towarzystwie ukochanej osoby, dlatego kiedy pragniesz, aby te momenty na długo zostały w pamięci koniecznie zastosuj się do naszych rad. Dzięki nim twój mężczyzna pokocha Cię jeszcze bardziej!
2017-11-29
Wierność i lojalność w związku
Zdrada i nielojalność są realnym zagrożeniem dla partnerskiej relacji. Wierność i lojalność w związku stanowi fundament związku. Przez wieki kwestia wierności i lojalności wobec partnera przewija się we wszystkich kodyfikacjach prawnych, o wierności i zdradzie możemy również przeczytać w starożytnych mitach, Biblii i innych doniosłych pismach. 
2015-10-14
Zaniedbany partner w związku
Osoby, które się kochają, potrafią rozmawiać o wielu rzeczach – nawet tych trudnych. Jednak czasem potrafią także milczeć. Dlatego zanim powiesz coś o wyglądzie drugiej osoby  – zastanów się, czy sam spełniasz kryteria, których wymagasz u partnera.
2015-10-13
Związek bez zazdrości czy jest możliwy?
Przysłowie głosi, że "nie ma miłości bez zazdrości". Brak okazywania zazdrości nie oznacza jednak braku zaangażowania w związek. Warto pokazać partnerowi, że się go kocha, każdy lubi czuć się ważny.
2015-10-14
Sztuka wybaczania w związku
Sztuka wybaczania w związku jest trudna, ale taka umiejętność bezcenna. Gdy masz zranione serce czasem łatwiej zamknąć się w sobie niż wybaczyć. Poczytaj, co daje wybaczenie.
2016-10-11
Miłość przedłuża życie mężczyzn i kobiet
Miłość wydłuża życie. Z tym powiedzeniem nie warto dyskutować. Najlepiej, za naszym pośrednictwem zadbać o stan zdrowia i wprawić serca w miłosny rytm. MyDwoje.pl dowodzi, że zakochanie i udany związek wpływają pozytywnie na długość życia.
2017-03-16
Komunikować i wyrażać uczucia
Jaki jest język miłości? Czy umiejętność komunikowania i wyrażania uczuć może okazać się dobrym sposobem na pokonanie samotności? Jedno jest pewne, trzeba pokonać nieśmiałość i wspólnie kształtować umiejętność komunikacji.
2017-10-27
Prawdziwa miłość wg Sternberg'a
O pragnieniu bliskości, namiętności i dążeniu do związku idealnego. Rozważamy czym z naukowego punktu widzenia jest prawdziwa miłość.
2017-12-15
Jak zrozumieć partnera?
Różnice psychiczne między kobietami i mężczyznami zawsze były i będą. Nasz Serwis matrymonialny doradza jak zrozumieć Partnera i nie przestać być sobą.
2017-12-15
Związek a ciężka choroba
Ciężka choroba partnera jest wielką próba dla związku. Wiele portali internetowych radzi, jak komunikować i wyrażać uczucia, i jak przetrwać ten trudny dla obojga czas. Wsparcie psychiczne jest wtedy na wagę złota.
2015-10-15
Naucz się kochać trwale, zasady trwałych związków.
Budowa trwałego związku to ciężka praca, która właściwie nigdy nie kończy się. Single odwiedzający nasz Serwis matrymonialny chcą kochać trwale i wiedzą, że miłość trzeba pielęgnować.
2017-12-15
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij