Związki i rozstania: kryzys, separacja, rozwód, śmierć

szukaj
Relacje z eks partnerką, jej miejsce w Waszym nowym związku
Co robić, gdy wspomnienie eks partnera budzi wciąż żywe uczucie. Aby ratować nowy związek potrzebna jest szczera, choć trudna rozmowa.
2017-03-16
Zastanawiasz się, separacja czy rozwód?
Masz problemy w związku? Zastanawiasz się, co wybrać: separację czy rozwód? Rozstanie i separacja czasem pozwalają walczyć o związek, czasem jednak lepszym wyjściem jest skuteczne rozstanie.
2015-11-05
Związek toksyczny - jak działa trójkąt dramatyczny?
Związek toksyczny - czy jest sens o niego walczyć? Ratowanie związku wymaga aktywnej współpracy partnerów, rozstanie może być sposobem uratowania radości życia jednego z partnerów.
2016-02-13
Problemy emocjonalne po rozwodzie
Myślałeś, że poznałeś miłość i będzie ona trwała do końca życia? Nie spodziewałeś się tak szybkiego rozpadu związku? Opowiadamy jak przeżyć rozwód i jak poradzić sobie z emocjami. Może warto rozważyć skorzystanie z porady psychologa.
2016-05-11
Jak się rozstać skutecznie?
Czy wiesz jak rozstać się, żeby nie bolało? Zapewne, nie. Nikt nie wie czy jest sposób na bezbolesne rozstanie. Jednak czasem lepiej pomyśleć jak zakończyć związek, żeby nie być dłużej samotnym w związku bez miłości.
2016-10-11
Śmierć współmałżonka - jak odnaleźć się w nowej samotności?
Śmierć męża, żony jest traumatycznym przeżyciem, ogromnym dramatem. Przybliżamy jak zrozumieć proces żałoby i oswoić samotność, gdy umiera miłość.
2016-05-20
Kryzys czy rozwód - jakie problemy małżeńskie można rozwiązać.
Jak przetrwać kryzys i ratować małżeństwo? A Kiedy podjąć decyzję o rozwodzie, gdy piętrzące się problemy niemal nie pozwalają już oddychać? Pomożemy Ci w tych trudnych rozważaniach.
2016-11-03
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij