Rozwód: przyczyny rozwodów, dzieci w rozwodzie, pieniądze, jak się rozwieźć

szukaj
Rozwód, czyli jak pogodzić się z końcem małżeństwa?
ABC rozwodowe - od pozwu do wyroku
Klamka zapadła. Rozwód to tylko kwestia czasu. Przeczytaj, jeśli nie wiesz od czego zacząć lub jeśli chcesz uporządkować swoją wiedzę na temat rozwodu.
2015-12-14
Naganny stosunek do członków rodziny przyczyną rozwodów
Częstą przyczyną rozwodów są cechy charakteru członków rodziny partnera. Wzajemny szacunek, tolerancja, poszanowanie autonomii małżonków, to zasady, które powinny obowiązywać w każdej rodzinie. Wówczas problemy można zminimalizować.
2016-10-15
Niedopasowanie charakterów, a rozwód
Niedopasowanie charakterów w związku jest częstą przyczyną konfliktów w małżeństwie i może prowadzić do rozwodu. Wiele zależy od dojrzałości partnerów i zaufania jakim się darzą.
2015-11-09
Rozpad małżeństwa czyli krajobraz po bitwie
Jeśli rozpad małżeństwa jest już faktem, rozstanie i rozwód są nieuniknione, wówczas trzeba zrobić rozrachunek z problemami małżeńskimi i przygotować się dobrze na nowy związek.
2016-05-30
Alkohol przyczyną rozwodów
Jednym z największych zagrożeń odpowiedzialnym za rozpad małżeństwa jest alkoholizm partnera. Rozwód z alkoholikiem jest trudną przeprawą dla obojga małżonków. Pozbawienie złudzeń i zderzenie z rzeczywistością jest bardzo bolesne.
2016-10-15
Zdrada jako przyczyna rozwodów
Jak zdrada wpływa na funkcjonowanie małżeństwa? Gorsza jest zdrada emocjonalna czy fizyczna? Jedno jest pewne, warto walczyć o związek, gdy relacje między małżonkami nadal cechuje głęboka więź.
2016-10-15
Dzieci kością niezgody w rozwodzie
Dzieci w obliczu rozwodu rodziców to bardzo trudny temat. Pamiętaj, że mimo rozwodu Twoje dziecko ma prawo do kontaktu, do wychowania przez Was oboje. Nie pozwól, by było samotne i czuło się opuszczone przez jedno z Was.
2015-11-09
Rozwód po męsku, czyli szybko i po sprawie
Jak wygląda życie po rozwodzie z punktu widzenia mężczyzny? Czy mężczyzna bardziej przeżywa rozpad małżeństwa? Radzimy, jak przetrwać ten trudny okres.
2015-11-09
Nieporozumienia finansowe przyczyną rozwodów
Niestety kłótnie o pieniądze często ujawniają ukryte różnice między partnerami. Problem jest znacznie większy, gdy kłopotom finansowym towarzyszy zła komunikacja między małżonkami.
2015-11-09
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij