Rozwód: przyczyny rozwodów, dzieci w rozwodzie, pieniądze, jak się rozwieźć

szukaj
Rozwód, czyli jak pogodzić się z końcem małżeństwa?
ABC rozwodowe - od pozwu do wyroku
Klamka zapadła. Rozwód to tylko kwestia czasu. Przeczytaj, jeśli nie wiesz od czego zacząć lub jeśli chcesz uporządkować swoją wiedzę na temat rozwodu.
2015-12-14
Naganny stosunek do członków rodziny przyczyną rozwodów
Częstą przyczyną rozwodów są cechy charakteru członków rodziny partnera. Wzajemny szacunek, tolerancja, poszanowanie autonomii małżonków, to zasady, które powinny obowiązywać w każdej rodzinie. Wówczas problemy można zminimalizować.
2016-10-15
Niedopasowanie charakterów, a rozwód
Niedopasowanie charakterów w związku jest częstą przyczyną konfliktów w małżeństwie i może prowadzić do rozwodu. Wiele zależy od dojrzałości partnerów i zaufania jakim się darzą.
2015-11-09
Rozpad małżeństwa czyli krajobraz po bitwie
Jeśli rozpad małżeństwa jest już faktem, rozstanie i rozwód są nieuniknione, wówczas trzeba zrobić rozrachunek z problemami małżeńskimi i przygotować się dobrze na nowy związek.
2016-05-30
Alkohol przyczyną rozwodów
Jednym z największych zagrożeń odpowiedzialnym za rozpad małżeństwa jest alkoholizm partnera. Rozwód z alkoholikiem jest trudną przeprawą dla obojga małżonków. Pozbawienie złudzeń i zderzenie z rzeczywistością jest bardzo bolesne.
2016-10-15
Zdrada jako przyczyna rozwodów
Jak zdrada wpływa na funkcjonowanie małżeństwa? Gorsza jest zdrada emocjonalna czy fizyczna? Jedno jest pewne, warto walczyć o związek, gdy relacje między małżonkami nadal cechuje głęboka więź.
2016-10-15
Dzieci kością niezgody w rozwodzie
Dzieci w obliczu rozwodu rodziców to bardzo trudny temat. Pamiętaj, że mimo rozwodu Twoje dziecko ma prawo do kontaktu, do wychowania przez Was oboje. Nie pozwól, by było samotne i czuło się opuszczone przez jedno z Was.
2015-11-09
Rozwód po męsku, czyli szybko i po sprawie
Jak wygląda życie po rozwodzie z punktu widzenia mężczyzny? Czy mężczyzna bardziej przeżywa rozpad małżeństwa? Radzimy, jak przetrwać ten trudny okres.
2015-11-09
Nieporozumienia finansowe przyczyną rozwodów
Niestety kłótnie o pieniądze często ujawniają ukryte różnice między partnerami. Problem jest znacznie większy, gdy kłopotom finansowym towarzyszy zła komunikacja między małżonkami.
2015-11-09
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij