Miłość i małżeństwo - od zakochania, przez dopasowanie, komunikację do małżeństwa

szukaj
Gdy on nie wspomina o ślubie
On nie wspomina o ślubie? Zadajesz sobie pytanie kiedy będą oświadczyny i pierścionek zaręczynowy? Niechęć do ślubu u mężczyzn, którzy mają za sobą już rozwód, wynika z tego, że kojarzą małżeństwo z obowiązkami, odpowiedzialnością i wydatkami lub nawet  utrudnienie w przypadku rozstania. Czego boi się Twój partner z związku ze ślubem?
2016-05-18
Intercyza - trudny temat przed ślubem
Rozmowa z ukochaną osobą o intercyzie w związku małżeńskim często jest przyczyną konfliktów. Ważne jest spokojne wysłuchanie i zrozumienie partnera. Rozdzielność majątkowa w małżeństwie może uchronić przed  całkowitym zrujnowaniem rodziny.
2015-10-17
Intercyza pomaga czy szkodzi?
Intercyza widziana oczami specjalistów - czy jest antytezą romantycznej miłości, czy w praktyczny sposób chroni majątek pary i ich dzieci, gdyby przytrafił się rozwód?
2015-10-19
7 mitów, które mogą zniszczyć związek
Na temat związku małżeńskiego i przyczyn rozwodów społeczeństwo wyznaje  wiele fałszywych przekonań.  John W. Jacobs w książce Potrzebujesz tylko miłości opisuje 7 zagrożeń dla małżeństwa.
2016-10-15
Kryzys małżeński spowodowany oziębłością partnera
Kiedy zapominamy jak ważny jest dla nas partner i przestajemy prawić mu komplementy, może pojawić się oziębłość w związku, a w rezultacie kryzys małżeński. Jak sprawić aby nasz partner (mąż lub żona) poczuł się doceniony? Pielęgnować udany związek i oddalić kryzys w związku?
2016-10-15
Najważniejsze wartości w związku
Kobiety i mężczyźni twierdzą zgodnie, najważniejsza wartość gwarantująca szczęśliwy związek, to wierność małżeńska. Sprawdź na którym miejscu znajduje się rodzina, radość życia i inne wartości w związku.
2016-06-22
Związek z partnerem po rozwodzie
Czy partner  po kilku ślubach z przeszłością rozwodową powinien wzbudzać w nas podejrzenie?  Czy taka przeszłość powinna być dla nas ostrzeżeniem?  Sami musimy sprawdzić partnera z przeszłością rozwodową. Co było prawdziwym powodem podjęcia decyzji o rozwodzie. 
2015-10-19
Skąd się biorą problemy małżeńskie?
Wszystkie pary mają problemy małżeńskie, każda trochę inne: dla jednych to nuda życia codziennego lub obowiązek dbania o dom rodzinny, dla innych to pieniądze, dzieci albo seks...
2017-06-28
Zawyżone oczekiwania wobec związku
Marzymy o znalezieniu bratniej duszy, która zaakceptuje nasze słabości, pomoże rozwijać talenty, obdarzy nas szacunkiem i zaoferuje wsparcie w każdej sytuacji — bo przecież to jest podstawą każdego współczesnego związku.
2016-05-18
Aby małżeństwo miało szansę
Kiedy przychodzi czas na małżeństwo i czym ono jest. Warto poświęcić temu tematowi kilka chwil jeszcze przed podjęciem decyzji o małżeństwie. Rozpoczęcie tego etapu w życiu musi być dokładnie przemyślane.
2016-10-15
Małżeństwo - życiowa decyzja
Chcąc znaleźć Partnera na całe życie wybierz profesjonalny portal matrymonialny. Pamiętaj, że małżeństwo to życiowa decyzja, więc musisz być jej pewna(y). A tylko serwis dla wymagających jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.
2015-10-20
Komunikacja a udane małżeństwo
Mówienie o swoich potrzebach cementuje miłość. Wspólne cele, dążenia dają duże szanse na udane małżeństwo. Nie pozwól, by brak komunikacji w Waszym związku sprawił, że będziecie, jak dwa samotne serca, które żyją razem, ale osobno.
2015-10-23
Dlaczego on nie prosi mnie o rękę?
Randki we dwoje już były. Zastanawiasz się „dlaczego on nie prosi mnie o rękę?” Zadajesz sobie pytanie czy jesteście stworzeni dla siebie? Czujesz presję, zegar biologiczny nieubłaganie tyka... Kiedy oświadczyny?
2016-10-15
Sposób na oświadczyny - pomysły oryginalne i romantyczne
Przedstawiamy kilka pomysłów na niezapomniane oświadczyny. Przeczytaj, może coś Cię zainspiruje i dzięki nam wymyślisz jak oświadczyć się oryginalnie.
2017-03-16
Religia - różne wyznania a związek
Odkrywacie, że jesteście przeznaczeni sobie, ale boicie się czy różnice religijne w związku pozwolą rozkwitnąć miłości. Mamy kilka wskazówek dla tych, którzy chcą być ze sobą mimo różnych wyznań.
2017-02-07
Małżeństwo w świetle prawa
Decyzja o małżeństwie to dla wielu przypieczętowanie miłości z nadzieją, że będzie ona pielęgnowana w udanym małżeństwie. Poznaj prawa i obowiązki małżeńskie.
2016-10-15
Małżeństwo z wyrachowania - szanse i zagrożenia
Decydując się na małżeństwo z wyrachowania musisz zdawać sobie sprawę z zagrożeń np. życia z osobą, z którą łączy Cię jedynie płytka relacja. Choć rozsądek może podpowiadać Ci, że to idealny partner, że miłość przyjdzie z czasem, ale czy tak będzie?
2015-10-23
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij