Miłość i małżeństwo - od zakochania, przez dopasowanie, komunikację do małżeństwa

szukaj
Gdy on nie wspomina o ślubie
On nie wspomina o ślubie? Zadajesz sobie pytanie kiedy będą oświadczyny i pierścionek zaręczynowy? Niechęć do ślubu u mężczyzn, którzy mają za sobą już rozwód, wynika z tego, że kojarzą małżeństwo z obowiązkami, odpowiedzialnością i wydatkami lub nawet  utrudnienie w przypadku rozstania. Czego boi się Twój partner z związku ze ślubem?
2016-05-18
Intercyza - trudny temat przed ślubem
Rozmowa z ukochaną osobą o intercyzie w związku małżeńskim często jest przyczyną konfliktów. Ważne jest spokojne wysłuchanie i zrozumienie partnera. Rozdzielność majątkowa w małżeństwie może uchronić przed  całkowitym zrujnowaniem rodziny.
2015-10-17
Intercyza pomaga czy szkodzi?
Intercyza widziana oczami specjalistów - czy jest antytezą romantycznej miłości, czy w praktyczny sposób chroni majątek pary i ich dzieci, gdyby przytrafił się rozwód?
2015-10-19
7 mitów, które mogą zniszczyć małżeństwo
Na temat związku małżeńskiego i przyczyn rozwodów społeczeństwo wyznaje  wiele fałszywych przekonań.  John W. Jacobs w książce Potrzebujesz tylko miłości opisuje 7 zagrożeń dla małżeństwa.
2016-10-15
Kryzys małżeński spowodowany oziębłością partnera
Kiedy zapominamy jak ważny jest dla nas partner i przestajemy prawić mu komplementy, może pojawić się oziębłość w związku, a w rezultacie kryzys małżeński. Jak sprawić aby nasz partner (mąż lub żona) poczuł się doceniony? Pielęgnować udany związek i oddalić kryzys w związku?
2016-10-15
Najważniejsze wartości w związku
Kobiety i mężczyźni twierdzą zgodnie, najważniejsza wartość gwarantująca szczęśliwy związek, to wierność małżeńska. Sprawdź na którym miejscu znajduje się rodzina, radość życia i inne wartości w związku.
2016-06-22
Związek z partnerem po rozwodzie
Czy partner  po kilku ślubach z przeszłością rozwodową powinien wzbudzać w nas podejrzenie?  Czy taka przeszłość powinna być dla nas ostrzeżeniem?  Sami musimy sprawdzić partnera z przeszłością rozwodową. Co było prawdziwym powodem podjęcia decyzji o rozwodzie. 
2015-10-19
Skąd się biorą problemy małżeńskie?
Wszystkie pary mają problemy małżeńskie, każda trochę inne: dla jednych to nuda życia codziennego lub obowiązek dbania o dom rodzinny, dla innych to pieniądze, dzieci albo seks...
2017-06-28
Zawyżone oczekiwania wobec związku
Marzymy o znalezieniu bratniej duszy, która zaakceptuje nasze słabości, pomoże rozwijać talenty, obdarzy nas szacunkiem i zaoferuje wsparcie w każdej sytuacji — bo przecież to jest podstawą każdego współczesnego związku.
2016-05-18
Aby małżeństwo miało szansę
Kiedy przychodzi czas na małżeństwo i czym ono jest. Warto poświęcić temu tematowi kilka chwil jeszcze przed podjęciem decyzji o małżeństwie. Rozpoczęcie tego etapu w życiu musi być dokładnie przemyślane.
2016-10-15
Małżeństwo - życiowa decyzja
Chcąc znaleźć Partnera na całe życie wybierz profesjonalny portal matrymonialny. Pamiętaj, że małżeństwo to życiowa decyzja, więc musisz być jej pewna(y). A tylko serwis dla wymagających jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.
2015-10-20
Komunikacja a udane małżeństwo
Mówienie o swoich potrzebach cementuje miłość. Wspólne cele, dążenia dają duże szanse na udane małżeństwo. Nie pozwól, by brak komunikacji w Waszym związku sprawił, że będziecie, jak dwa samotne serca, które żyją razem, ale osobno.
2015-10-23
Dlaczego on nie prosi mnie o rękę?
Randki we dwoje już były. Zastanawiasz się „dlaczego on nie prosi mnie o rękę?” Zadajesz sobie pytanie czy jesteście stworzeni dla siebie? Czujesz presję, zegar biologiczny nieubłaganie tyka... Kiedy oświadczyny?
2016-10-15
Sposób na oświadczyny - pomysły oryginalne i romantyczne
Przedstawiamy kilka pomysłów na niezapomniane oświadczyny. Przeczytaj, może coś Cię zainspiruje i dzięki nam wymyślisz jak oświadczyć się oryginalnie.
2017-03-16
Religia - różne wyznania a związek
Odkrywacie, że jesteście przeznaczeni sobie, ale boicie się czy różnice religijne w związku pozwolą rozkwitnąć miłości. Mamy kilka wskazówek dla tych, którzy chcą być ze sobą mimo różnych wyznań.
2017-02-07
Małżeństwo w świetle prawa
Decyzja o małżeństwie to dla wielu przypieczętowanie miłości z nadzieją, że będzie ona pielęgnowana w udanym małżeństwie. Poznaj prawa i obowiązki małżeńskie.
2016-10-15
Małżeństwo z wyrachowania - szanse i zagrożenia
Decydując się na małżeństwo z wyrachowania musisz zdawać sobie sprawę z zagrożeń np. życia z osobą, z którą łączy Cię jedynie płytka relacja. Choć rozsądek może podpowiadać Ci, że to idealny partner, że miłość przyjdzie z czasem, ale czy tak będzie?
2015-10-23
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij