Biuro matrymonialne > Poradnik > Miłość i związek > Związek - jak go rozwijać?

Związek partnerski - jak go rozwijać?

szukaj
Na czym polega empatia w związku?
Empatia w związku czyli współodczuwanie i rozmawianie o uczuciach bardzo ułatwia wyjaśnianie nieporozumień. Gdy szukasz tego jedynego zwróć uwagę czy chociaż próbuje komunikować i wyrażać uczucia.
2017-12-11
Ty i Twój partner - podział ról
Podział ról  w związku jest bardzo istotny, ale uwaga, Ty i Twój Partner musicie wzajemnie wspierać się. Tak, by On nie był osaczony rolą ojca, a Ty byś nie czuła się jak samotna matka.
2015-10-07
Wady partnera: zmieniać czy akceptować
Szukasz partnera?  A może już tworzysz związek i chcesz byście nigdy nie czuli się w nim samotni? Nie będzie łatwo, ale gdy polubisz lub najzwyczajniej zaakceptujesz wady partnera, odkryjesz jak wiele Was łączy. Z czasem wszystko ułoży się.
2017-05-09
Związek burzliwy, lecz trwały
Nie ma udanego związku bez rozmowy. Jeśli brak dialogu bardzo łatwo o kłótnie w związku. Zatem niech randki będą nie tylko miłosnym uniesieniem, ale i czasem, który poświęcisz, by zrozumieć Partnera.
2015-11-11
Pieniądze w związku - powód konfliktów
Nie pozwól, by kolejna kłótnia o pieniądze zaważyła na szczęściu Twojego związku. Owszem pieniądze w związku są ważne, ale nie powinny dzielić.
2017-10-17
Czy można odbudować związek po zdradzie?
Związek po zdradzie nie jest łatwy, ale nie jest niemożliwy. Czy warto ratować związek, czy można wybaczyć niewierność? A może po prostu nie jesteście stworzeni dla siebie. Może czas na nowe wyzwania?
2016-10-11
Jak rozmawiać z chłopem?
Niemal każda kobieta marzy o tym, by mężczyzna jej życia zawsze ją rozumiał, a najlepiej odgadywał jej myśli. To mit, że mężczyźni są prości. Wszelkie nieporozumienia wynikają z różnic w myśleniu kobiet i mężczyzn. 
2015-10-15
Małżeństwo z rozsądku - kiedy to jest dobre rozwiązanie?
Czy dla samotnej matki małżeństwo z rozsądku jest dobrym rozwiązaniem? A może w poszukiwaniu partnera warto poczekać na „zakochanie”?
2016-10-15
Jak NIE rozmawiać z mężczyzną o emocjach?
Kobiecie trudno rozmawiać z mężczyzną o emocjach. Przyczyna tkwi w tym, że psychika mężczyzny znacznie różni się od kobiecej. Jeśli nie chcesz, by różnice między Wami pogłębiały się jak najczęściej rozmawiaj z partnerem.
2016-10-11
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij