Biuro matrymonialne > Poradnik > Miłość i związek > Związek - jak go rozwijać?

Związek partnerski - jak go rozwijać?

szukaj
Na czym polega empatia w związku?
Empatia w związku czyli współodczuwanie i rozmawianie o uczuciach bardzo ułatwia wyjaśnianie nieporozumień. Gdy szukasz tego jedynego zwróć uwagę czy chociaż próbuje komunikować i wyrażać uczucia.
2017-12-11
Ty i Twój partner - podział ról
Podział ról  w związku jest bardzo istotny, ale uwaga, Ty i Twój Partner musicie wzajemnie wspierać się. Tak, by On nie był osaczony rolą ojca, a Ty byś nie czuła się jak samotna matka.
2015-10-07
Wady partnera: zmieniać czy akceptować
Szukasz partnera?  A może już tworzysz związek i chcesz byście nigdy nie czuli się w nim samotni? Nie będzie łatwo, ale gdy polubisz lub najzwyczajniej zaakceptujesz wady partnera, odkryjesz jak wiele Was łączy. Z czasem wszystko ułoży się.
2017-05-09
Związek burzliwy, lecz trwały
Nie ma udanego związku bez rozmowy. Jeśli brak dialogu bardzo łatwo o kłótnie w związku. Zatem niech randki będą nie tylko miłosnym uniesieniem, ale i czasem, który poświęcisz, by zrozumieć Partnera.
2015-11-11
Pieniądze w związku - powód konfliktów
Nie pozwól, by kolejna kłótnia o pieniądze zaważyła na szczęściu Twojego związku. Owszem pieniądze w związku są ważne, ale nie powinny dzielić.
2017-10-17
Czy można odbudować związek po zdradzie?
Związek po zdradzie nie jest łatwy, ale nie jest niemożliwy. Czy warto ratować związek, czy można wybaczyć niewierność? A może po prostu nie jesteście stworzeni dla siebie. Może czas na nowe wyzwania?
2016-10-11
Jak rozmawiać z chłopem?
Niemal każda kobieta marzy o tym, by mężczyzna jej życia zawsze ją rozumiał, a najlepiej odgadywał jej myśli. To mit, że mężczyźni są prości. Wszelkie nieporozumienia wynikają z różnic w myśleniu kobiet i mężczyzn. 
2015-10-15
Małżeństwo z rozsądku - kiedy to jest dobre rozwiązanie?
Czy dla samotnej matki małżeństwo z rozsądku jest dobrym rozwiązaniem? A może w poszukiwaniu partnera warto poczekać na „zakochanie”?
2016-10-15
Jak NIE rozmawiać z mężczyzną o emocjach?
Kobiecie trudno rozmawiać z mężczyzną o emocjach. Przyczyna tkwi w tym, że psychika mężczyzny znacznie różni się od kobiecej. Jeśli nie chcesz, by różnice między Wami pogłębiały się jak najczęściej rozmawiaj z partnerem.
2016-10-11
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij