Idealny Partner - kogo szukamy, jaki powinien być?

szukaj
Wymarzony partner z sieci - statystyki
Jaki jest Wasz wymarzony partner? Czy Użytkownicy korzystający z MyDwoje.pl to osoby po przejściach, pragnące ułożyć swoje życie na nowo, czy raczej single, kawalerowie i panny? Czy ideałem panów jest szczupła, bezdzietna kobieta? Najnowsze opracowanie obejmujące 150 tys. Użytkowników.
2017-02-16
On powinien być odpowiedzialny, inteligentny i dojrzały
Każdy z nas poszukując swojej wymarzonej, drugiej połówki przez portal randkowy ma wiele obaw. Dzięki informacjom uzyskanym z naszych badań przybliżamy jakie są oczekiwania kobiet wobec mężczyzn i odwrotnie.
2015-08-26
Rola współczesnej kobiety
Rola współczesnej kobiety, jakiej kobiety szukają mężczyźni? Czego pragną kobiety? Kobieta ma być spełnioną specjalistką, robiącą karierę czy raczej radosną gospodynią domową, spełniającą się w prowadzeniu domu? Zobacz, co myślą inni.
2017-07-20
Urok dojrzałych mężczyzn
Co takiego kobiety widzą w mężczyznach po 40? Co sprawia, że są nimi zainteresowane? Jednym z powodów jest to, że większość  dojrzałych mężczyzn jest emocjonalnie ustabilizowana. Mieli już swój czas na szaleństwa. Ich opanowanie, wygląd i pozycja społeczna powoduje, że dają kobiecie i dzieciom poczucie bezpieczeństwa.
2018-01-18
Jak znaleźć idealnego partnera?
Każdy z nas zastanawiał się, jakie cechy powinien mieć nasz idealny partner. Już na początku można stwierdzić, że w tej materii nie istnieje ogólne pojęcie ideału: różnym ludziom podobają się przecież różne rzeczy. Czy jednak na pewno?
2016-06-23
Współczesna idealna partnerka - jaka jest?
Panowie za jeden z wyznaczników, który stanowi o tym czy jest to idealna partnerka, uznają atrakcyjność fizyczną. Nie przejmuj się, bo to pojęcie bardzo ogólne: ile typów urody damskiej, tylu mężczyzn skłonnych uznać konkretny typ za najpiękniejszy!
2015-10-22
Czego pragną kobiety? Oczekiwania wobec partnera.
Jakiego partnera poszukują kobiety? Współczesna singielka najbardziej ceni partnera, którego charakteryzują cechy takie jak: dojrzałość, rozsądek, konsekwencja, umiejętność myślenia w stresie, stanowczość.
2017-05-09
Czego szukają mężczyźni?
Mężczyźni szukają partnerki, którą cechują wyrozumiałość, uczuciowość, wrażliwość (na ich problemy), czułość, opiekuńczość, gospodarność. Przyszła partnerka powinna być też przygotowana na ich przesadną miłość własną i przewrażliwienie na krytykę.
2016-01-25
Z kim nie warto tracić czasu
Niemal każdej kobiecie zdarzyło się obdarzyć uczuciem mężczyznę, który nie potrafił tego docenić. Nie ma powodu, abyś się tym zadręczała, ale musisz szybko otrząsnąć się ze złudzeń. Pokochaj siebie, a wtedy stanie się jasne z kim nie warto tracić czasu.
2015-09-30
Partner z innego kraju: wady i zalety miłości międzynarodowej
Związki osób z różnych krajów można niewątpliwie uznać za dowód na to, że miłość nie zna żadnych podziałów i granic. Wymagają od partnerów większej dojrzałości, otwartości na potrzeby innych.
2015-09-30
Cechy charakteru partnerki drażnią mężczyzn?
Kiedy kobieta i mężczyzna poznają się i próbują stworzyć związek, mają wobec siebie oczekiwania, dotyczące męskości i kobiecości. Każdy z nas jednak, jako jednostka posiada zespół charakterystycznych cech, które tworzą nasz ogólny obraz.
2015-09-30
Męskie cechy drażnią kobiety?
Nasz portal matrymonialny postanowił sprawdzić, które męskie cechy są nieakceptowane przez ich partnerki, czego nie mogą zaakceptować kobiety? Przyjrzyjmy się temu, co drażni kobiety u mężczyzn i jaki jest wpływ nielubianych cech na związek.
2015-09-30
Dojrzałe kobiety są jak dobre wino
Dojrzałe kobiety często są dyskryminowane jako ewentualne partnerki w nowym związku na korzyść dużo młodszych pań. Dlaczego warto szukać miłości wśród pań 50+?
2018-01-18
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij