Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera > Poszukiwanie partnera po 50-tce

Poszukiwanie partnera po 50-tce

szukaj

Babciu, bądź po prostu Babcią!
Wiele spośród Babć i Dziadków to osoby samotne. Nic więc dziwnego, że wnuki są dla nich często drugą szansą bycia ponownie kochanym, potrzebnym i czynnikiem minimalizującym dojmujące poczucie samotności. Maluch, oprócz tego, że jest bardzo kochany, jest również niezmiernie absorbujący. A Babcia przecież nie odmówi…
2018-09-24
Czy warto szukać partnera przez Internet, dla kobiet 50+
Czy mając 50 lat i więcej warto szukać partnera przez Internet? Dziś internet spopularyzował randki, więc potrzebne jest profesjonalne podejście. Jak wystrzegać się oszustów internetowych? Co jest warta chodząca doskonałość, istniejąca sama dla siebie? Pisze Katarzyna, która poznała Jana w MyDwoje.
2018-09-24
Jak zaprezentować się w Internecie, gdy ma się 50 lat i więcej
Zapisałaś się do portalu, ale poszukiwania nie idą tak gładko jak oczekiwałaś. Dlaczego nikt nie odpowiada na Twoje ogłoszenia? Czego szukają mężczyźni po pięćdziesiątce? Jak ustalić wymagania wobec partnera i nie przesadzić, pisze Katarzyna, która poznała Jana w MyDwoje.
2017-05-17
Małżeństwo po 60-tce
Zakochanie jest cudowne niezależnie od wieku, ale czy bez obaw dajemy mu szansę mając ponad 50 a nawet 60 lat? Czy miłość po 60 jest możliwa? O tym, jak wygląda związek dwojga ludzi, którzy zdecydowali się „pod przysięgą” iść przez życie we dwoje, o wszystkich „za i przeciw” opowiada pani Katarzyna, która w MyDwoje poznała pana Jana, a ich ślub odbył 11. sierpnia 2018 po 10 latach znajomości z MyDwoje.pl!
2018-09-27
Porzuć samotność po 50-tce
Samotność po 50-tym roku życia: czy to oczywistość? Dojrzała miłość po pięćdziesiątce jest możliwa. Udowadniają to bratnie dusze opisane w Szczęśliwych Historiach MyDwoje. Teraz czas na Ciebie - pokonaj lęk przed bliskością, nie żyj samotnie!
2018-09-24
Zakochani rodzice po 50-tce i ich zazdrosne dzieci
Gdy rodzice po 50-tce wchodzą w nowy związek, ich dorosłe dzieci również czują zazdrość. Relacje między rodzeństwem może psuć i wywoływać zazdrość min. to, w jaki sposób ich rodzice traktują wnuki.
2018-09-24
Seksualność po 50-tce, stereotypy i udane życie erotyczne.
Seksualność po 50-tce i seks z partnerem. Porzuć stereotypy starości, miej udane życie seksualne. Istotna samoocena i postrzeganie siebie jako osoby atrakcyjnej
2018-07-26
Nowa miłość po 60-tce, dobry czas na uczucie.
Nowa miłość po 50-tce? Ależ oczywiście! Przeczytaj, a dowiesz się, że bez względu na wiek warto szukać miłości. Późna miłość może być równie piękna, jak ta pierwsza, a jesień życia przepełniona radością i cudownym szaleństwem.
2018-09-24
Nowa miłość po śmierci współmałżonka
Wiele osób owdowiałych, samotnych zastanawia się, czy podjąć decyzję o poszukiwaniu nowego partnera. Niektórzy nie chcą układać swojego życia z kimś innym, niż ich zmarły współmałżonek, inni natomiast po okresie żałoby zakochują się ponownie i dają sobie drugą szansę.
2017-10-27
Samotny wdowiec pozna panią
Utraciłeś partnerkę. Mimo to czujesz, że trzeba iść dalej. Poszukujesz miłości, wpisujesz na jednym z portali randkowych: „Wdowiec pozna Panią...” i co dalej? Radzimy, jak zmienić nastawienie i szukać bez wyrzutów sumienia.
2017-05-17
Samotność po nagłej śmierci partnera
Nowy związek, nowa miłość po śmierci współmałżonka to temat trudny, zwłaszcza, gdy wciąż towarzyszą Ci smutek i żałoba po śmierci partnera.
2017-05-17
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij