Media piszą o MyDwoje i cytują treści z serwisu

Opinie mediów o MyDwoje

Przez ponad osiem lat naszego istnienia media pisały o nas dziesiątki razy. Braliśmy udział w licznych audycjach radiowych i programach telewizyjnych. Na łamach gazet prezentowane były: rankingi serwisów randkowych, szczęśliwe historie naszych par, wywiady i wypowiedzi ekspertów MyDwoje. Wybrane cytaty i opinie mediów o MyDwoje:


PC World - ranking portali randkowych

Najciekawszy test wśród polskich stron matrymonialnych


porównywarka portali dla singli raportkupidyna.pl

Bardzo dużo ofert i kryteriów wyszukiwania, o
ferty Polonii i obcokrajowców, ochrona zdjęć przed kopiowaniem, szczegółowa weryfikacja ofert, szybka obsługa Klienta, darmowe warsztaty online

magazyn Sens

MyDwoje.pl weryfikuje informacje podawane przez użytkowników - ci, którzy chcą mieć certyfikat wiarygodnego profilu, muszą przesłać kopię dowodu osobistego. Moderatorzy serwisu blokują profile osób, które szukają tylko okazji do skoku w bok lub przygody.

lifestyle. newseria

Pierwsze wrażenie oczywiście odgrywa kluczową rolę, jednak można je zmodyfikować później. Portal MyDwoje.pl przedstawia wiele szczęśliwych historii, które tak naprawdę rodziły się bardzo powoli, dopiero od drugiego czy trzeciego spotkania. Więcej: lifestyle.newseria.pl 

Czytaj również: >  kreatywna.pl ,   > thefad.pl

Ostatnio pisali o nas i cytowali nasz Serwis:

Wywiad walentynkowy MyDwoje w Radio ZET
Radio Zet pyta MyDwoje: Czy w Internecie rzeczywiście można przeżyć miłość? Czy online łatwiej jest ukryć swoje wady, a może i tak "wyjdzie szydło z worka". W trakcie audycji Kamili i Romka przedstawicielka MyDwoje.pl podzieliła się, jak szukać i znaleźć partnera przez Internet.
2018-02-27
Kobiety w miłości są odważniejsze. Newseria.pl
Newseria.pl zapytała ekspertkę MyDwoje, dating coach Emilię Busłowicz, o to czy kobiety są chętne zrobić pierwszy krok w kierunku upragnionej miłości, a kiedy już ją znajdą czy mają odwagę ją wyznać
2017-03-25
Ciężkie życie singli. INNPoland.pl
Są coraz liczniejszą i zamożną grupą. Zdawałoby się - idealny cel dla polskich przedsiębiorstw. Te jednak wciąż ignorują potrzeby singli, traktując ich jak obywateli gorszej kategorii. INNPoland.pl zastanawia się czy „niesparowani” muszą zadowolić się pojedynczymi sukcesami i cytuje opinię założycielki Serwisu MyDwoje na temat potrzeb samych zainteresowanych.
2017-03-25
Miłość po pięćdziesiątce i stereotypy o randkach z internetu. TVP 2
Randki przez internet po pięćdziesiątce to temat dyskusji na temat miłości po pięćdziesiątce w dniu 6. sierpnia 2016 w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Wystąpiła para z MyDwoje Katarzyna i Jan. Czy wypada zakochać się po 50-tce? Czym wyróżniają się związki osób dojrzałych? Psycholodzy podkreślają, że każda pora jest dobra na miłość.
2018-06-05
Jak ludzie dobierają się w pary. Newseria.pl
Newseria.pl zapytała doradcę MyDwoje, Dominika Syper trenerkę umiejętności interpersonalnych, o to jak wygląda proces łączenia w pary, jak ważne jest pierwsze wrażenie i kto powinien wykazać się największą inicjatywą
2017-09-04
TVP Pytanie na śniadanie: Mąż/ żona z zagranicy
Dlaczego Polki szukają mężów na Zachodzie, a Polacy żon na Wschodzie. Jak znaleźć męża za granicą? Coraz częściej podejmujemy decyzję o ślubie z osobą z innego kraju. Pod tym względem odważniejsze są Polki, które wychodzą za obcokrajowców 3 razy częściej niż Polacy biorą ślub z kobietą innej narodowości. Polki najczęściej szukają męża Brytyjczyka, Niemca lub Włocha.
2016-10-18
ebo.edu.pl cytuje MyDwoje: e-commerce  po zmianie przepisów.
ebo.edu.pl cytuje opinię założycielki Serwisu MyDwoje na temat e-commerce po zmianie przepisów. Jak ocenia jej wpływ na Serwis pół roku od wejścia w życie nowej ustawy o prawach konsumenta, której przepisy obowiązują od 25 grudnia ubiegłego roku.
2017-05-30
Świat Kobiety - Kliknij po miłość - 08.2014
Nowoczesne portale randkowe cieszą się  wielką popularnością. Nic dziwnego, coraz więcej osób znajduje partnera przez  Internet. Świat Kobiety radzi co zrobić, by się udało!
2015-09-21
Onet.pl - małżeństwa mieszane, kobiety z Polishharmony.de - 03.2014
Z danych internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl, które powiązane jest z portalem PolishHarmony, skupiającym mężczyzn z Niemiec, Austrii i Szwajcarii wynika, że partnera za naszą zachodnią granicą często szukają wykształcone rozwódki w wieku od 40 do 60 lat.
2018-08-27
Gadżetomania - najlepsze serwisy randkowe
"Najlepsze serwisy randkowe. Gdzie szukać drugiej połowy?" Branżowy serwis gadżetomania internet uznał naszą stroną za jedną z najciekawszych na rynku portali randkowych. MyDwoje.pl zostało wyróżnione za uczciwość, oraz jasne określenie zasad działania. "MyDwoje.pl wyróżnia się jasnym określeniem zasad.
2017-03-24
Białystok online - portale randkowe w mieście - 01.2014
Portale randkowe i ogłoszenia matrymonialne cieszą się w Białymstoku dużym powodzeniem. Postanowiliśmy sprawdzić, kim są i jakich partnerów poszukują osoby zarejestrowane w sieci. Najpopularniejszy okazał się portal MyDwoje.pl.
2017-11-29
iWoman - poszukiwania partnera przez Internet - 11.2013
Poszukiwanie partnera przez Internet - Artykuł "Jaki jest Twój ulubiony kolor? i Co lubisz robić?" - infantylne zaczepki to codzienność portali randkowych". Samotni znajdują miłość w serwisach matrymonialnych.
2018-01-16
Wprost - poszukiwane cechy partnerów - 11.2013
Poszukiwane cechy partnerów - Artykuł "Jacy jesteśmy? Jakimi chcą nas nasi partnerzy?" - Wprost przedstawia najbardziej poszukiwane cechy partnerów. Użytkownicy największego w Polsce internetowego biura matrymonialnego, portalu MyDwoje.pl odpowiadają na pytania: jaki jestem? Kogo szukam?
2015-09-03
Komputer Świat - ranking serwisów randkowych - 11.2011
MyDwoje na drugiej pozycji w rankingu serwisów randkowych! Magazyn KOMPUTER ŚWIAT zamieścił ranking portali dla singli. Przyjrzano się 6 popularnym portalom randkowym, porównując ich ofertę i funkcjonalność. Serwis MyDwoje.pl znalazł się w ścisłej czołówce, zajmując zaszczytne drugie miejsce.
2015-09-03
Newsweek - dojrzała miłość - 08.2011
miłość po 50-tce, miłość z serwisem matrymonialnym - Artykuł "Dojrzała miłość" w Nesweek udowadnia, że miłość po 50-tce z biurem matrymonialnym jest zawsze możliwa. Serwis matrymonialny MyDwoje.pl kojarzy pary w każdym wieku.
2016-06-29
PC World - ranking portali matrymonialnych - 06.2011
Portale randkowe i matrymonialne w Polsce- Artykuł "Swatka z Internetu" - Porównanie portali randkowych" przygotowane przez popularny magazyn z branży IT. Magazyn nazwał Test Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl najciekawszym testem wśród polskich stron matrymonialnych!
2018-02-07
Wp.pl - rozmowa z autorem Testu Doboru Partnerskiego - 03.2010
Małżeństwo, konflikty w związku, trudne rozstania - Artykuł "Uważaj, ona może rozbić ci małżeństwo". Rozmowa z z Andrzejem Rutowskim, autorem Testu Doboru Partnerskiego biura matrymonialnego, portalu MyDwoje.pl.
2015-05-25
Polityka - związki udane i nieudane - 09.2009
Poszukiwanie miłości na portalach randkowych i matrymonialnych - Artykuł "Związki udane i nieudane" - Przegląd związków przygotowany przez popularny magazyn Polityka. Autor Testu Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl stwierdza, że Polacy "dobierają się w pary tak samo jak 100 lat temu".
2015-09-03
Cogito - co przyciąga do siebie partnerów - 08.2009
Najlepsze dopasowanie, kojarzenie partnerów - Artykuł "Para nie do pary". Cogito analizuje, jak dobierają się pary, co przyciąga: podobieństwa czy różnice. Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl stawia na Test Doboru Partnerskiego.
2017-03-15
Charaktery - szczęśliwa para MyDwoje - 05.2009
Biuro matrymonialne, profesjonalne kojarzenie par - Artykuł "Sukienki, węgorze i pomidory". Magazyn Charaktery opisuje szczęśliwą historię pary, która poznała się w serwisie internetowym MyDwoje - biurze matrymonialnym kojarzącym w oparciu o Test Doboru Partnerskiego.
2015-07-21
Sens - biura matrymonialne - 02.2009
Biura matrymonialne, serwisy matrymonialne - Artykuł "Poławiacze uczuć". Sens przedstawia, w jaki sposób portale randkowe kojarzą partnerów. Polski serwis MyDwoje.pl wymaga wypełnienia testu osobowości składającego się ze 100 pytań.
2017-03-27
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij