Media piszą o MyDwoje

Opinie mediów o MyDwoje

Przez ponad osiem lat naszego istnienia media pisały o nas dziesiątki razy. Braliśmy udział w licznych audycjach radiowych i programach telewizyjnych. Na łamach gazet prezentowane były: rankingi serwisów randkowych, szczęśliwe historie naszych par, wywiady i wypowiedzi ekspertów MyDwoje. Wybrane cytaty i opinie mediów o MyDwoje:


PC World - ranking portali randkowych

Najciekawszy test wśród polskich stron matrymonialnych


porównywarka portali dla singli raportkupidyna.pl

Bardzo dużo ofert i kryteriów wyszukiwania, o
ferty Polonii i obcokrajowców, ochrona zdjęć przed kopiowaniem, szczegółowa weryfikacja ofert, szybka obsługa Klienta, darmowe warsztaty online

magazyn Sens

MyDwoje.pl weryfikuje informacje podawane przez użytkowników - ci, którzy chcą mieć certyfikat wiarygodnego profilu, muszą przesłać kopię dowodu osobistego. Moderatorzy serwisu blokują profile osób, które szukają tylko okazji do skoku w bok lub przygody.

lifestyle. newseria

Pierwsze wrażenie oczywiście odgrywa kluczową rolę, jednak można je zmodyfikować później. Portal MyDwoje.pl przedstawia wiele szczęśliwych historii, które tak naprawdę rodziły się bardzo powoli, dopiero od drugiego czy trzeciego spotkania. Więcej: lifestyle.newseria.pl 

Czytaj również: >  kreatywna.pl ,  > asib.pl > thefad.pl

Ostatnio pisali o nas i cytowali nasz Serwis:

Miłość po pięćdziesiątce i stereotypy o randkach z internetu. TVP 2
Randki przez internet po pięćdziesiątce to temat dyskusji na temat miłości po pięćdziesiątce w dniu 6. sierpnia 2016 w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Wystąpiła para z MyDwoje Katarzyna i Jan. Czy wypada zakochać się po 50-tce? Czym wyróżniają się związki osób dojrzałych? Psycholodzy podkreślają, że każda pora jest dobra na miłość.
2016-11-14
TVP Pytanie na śniadanie: Mąż/ żona z zagranicy
Dlaczego Polki szukają mężów na Zachodzie, a Polacy żon na Wschodzie. Jak znaleźć męża za granicą? Coraz częściej podejmujemy decyzję o ślubie z osobą z innego kraju. Pod tym względem odważniejsze są Polki, które wychodzą za obcokrajowców 3 razy częściej niż Polacy biorą ślub z kobietą innej narodowości. Polki najczęściej szukają męża Brytyjczyka, Niemca lub Włocha.
2016-10-18
Psychlogia.net.pl cytuje MyDwoje: 8.marca okiem współczesnych Polaków - 08.03.2016
Robert Beauvais pisał: „O kobiety! Wyście naszym szczęściem i nieszczęściem. Świat o was mówi z pogardą, a jednak ciągle hołdy składa.” Czy dzień 8. marca, to dobry pretekst do owych hołdów? Czy współcześni Polacy lubią i chcą obchodzić Święto Kobiet? Czy panowie pragną celebrować ten wyjątkowy dzień w roku, a panie pragną być szczególnie zauważane właśnie wtedy?
2016-03-20
meskimbyc.pl cytuje MyDwoje: Jak rozkochać kobietę? - 01.02.2016
Co tak naprawdę działa na kobiety? Czy, aby rozkochać kobietę, wystarczy prosty trik, czy trzeba czegoś więcej? Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało ponad pół tysiąca odpowiedzi udzielonych w sondażu na temat „Jak rozkochać kobietę?” Zobacz, co na temat poszukiwania miłości mówią sami zainteresowani. Jak chcą podrywać mężczyźni, a jak chcą być podrywane kobiety?
2016-04-06
Zwierciadło cytuje MyDwoje: Jak rozkochać mężczyznę? - 26.01.2016
Czy na widok mężczyzny kobieta, której się spodobał, może tylko marzyć, że on także zwróci na nią uwagę? Czy nadal pozostaje jej czekać na ruch ze strony wybranka? A może powinna „wziąć sprawy w swoje ręce”?
2016-01-26
Grajwysoko.pl cytuje MyDwoje: Czy kocha się za nic? - 14.08.2015
„Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości – napisał Paulo Coelho. MyDwoje zapytało Użytkowników, czy teza ta jest zasadna i czy Single na pierwszym spotkaniu zwracają uwagę na poszczególne cechy sympatii, czy raczej poddają się zrządzaniu losu.
2015-09-02
Bafavenue.pl cytuje MyDwoje: Czym kierujemy się poszukując miłości? - 12.08.2015
Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym kierujesz się poszukując miłości? Czy decyduje o tym wyłącznie ślepy los? A może szukasz świadomie i spotykając się z wybraną osobą w umyśle odhaczasz po kolei wymagane cechy na długiej i bardzo konkretnej liście?
2015-08-26
Zwierciadło.pl cytuje MyDwoje
Aktualne dane statystyczne mówią o rosnącej liczbie rozwodów. Ich wskaźnik wzrósł w roku 2013 z 31,6% na poziom 36,4%. Również w największym biurze matrymonialnym MyDwoje.pl wzrasta udział singli rozwodników. Przyglądamy się zwłaszcza rozwodnikom z dziećmi, którzy szczególnie lubią portale randkowe.
2015-11-09
Media2.pl cytuje MyDwoje: Kochać, czy łatwo to powiedzieć? - 02.08.2015
"Kochać, jak to łatwo powiedzieć. Kochać, tylko to więcej nic". Według popularnej piosenki wydaje się to być bardzo proste. Ale czy rzeczywiście tak jest? MyDwoje zapytało swoich użytkowników, kiedy mówią "kocham Cię" osobie, z którą się spotykają. Odpowiedzi są bardzo zaskakujące. Okazuje się, ze słowa te traktujemy bardzo poważnie.
2015-08-26
ebo.edu.pl cytuje MyDwoje: e-commerce  po zmianie przepisów.
ebo.edu.pl cytuje opinię założycielki Serwisu MyDwoje na temat e-commerce po zmianie przepisów. Jak ocenia jej wpływ na Serwis pół roku od wejścia w życie nowej ustawy o prawach konsumenta, której przepisy obowiązują od 25 grudnia ubiegłego roku.
2017-01-10
kobietamag.pl cytuje MyDwoje: Czy Polacy rozmawiają o seksie? - 21.05.2015
kobietamag.pl cytuje wyniki badań MyDwoje: Z badań ankiet dowiadujemy się, że dla Polaków w związkach rozmowy na temat współżycia nie są większym problemem. Bez względu na płeć. Różnice jednak pojawiają się w sposobach komunikowania. 
2015-07-21
woman-news.pl cytuje nas: rozmowy o seksie  - 20.05.2015
woman-news.pl cytuje wyniki badań MyDwoje: Okazuje się, że niezależnie od płci, Polacy deklarują, że rozmowy dotyczące współżycia nie są dla nich problemem. Tym, co ich nieco różni, jest głównie sposób tego, jak o nim mówią. 
2015-07-21
dzielnicastylu.pl cytuje MyDwoje: Jak rozmawiamy o seksie? - 19.05.2015
dzielnicastylu.pl cytuje MyDwoje: Czy Twoim zdaniem jest sens poruszać ten temat w rozmowach, skoro seks jest głównie działaniem? Przecież najczęściej seks to spontaniczny akt, nagły odruch, namiętność porywająca dwie osoby – po co więc rozmowa?
2015-07-21
happysenior.pl cytuje MyDwoje: Mars i Venus szukają inaczej - 29.04.2015
Zastanawiałeś się nad swoją strategią poszukiwania partnera? Czy jesteś całkowicie otwarty na nowe znajomości i nic Cię nie ogranicza? - happysenior.pl cytuje wyniki badań MyDwoje.
2015-07-21
kobiety.net.pl cytuje Mywoje: Pierwsza randka - 03.04.2015
Pierwszą randkę zwykle bardzo dokładnie planujemy. Towarzyszy temu zawsze niepewność - zarówno dotycząca miejsca spotkania, jak i tego, w co się na nie ubrać. Biuro matrymonialne MyDwoje.pl sprawdziło, co na ten temat myślą internauci.
2015-07-21
dzielnicastylu.pl cytuje MyDwoje: Strój i miejsce na randkę - 02.04.2015
dzielnicastylu.pl cytuje MyDwoje: Wybierając się na pierwszą randkę starannie ją planujemy. Mocno zastanawiamy się zanim zaprosimy wybraną osobę w konkretne miejsce. Co będzie lepszym wyborem: ekstremalne wyzwanie sportowe czy spacer brzegiem Wisły?
2015-07-21
Media2.pl cytuje MyDwoje: Walentynki wg kobiet i mężczyzn - 02.2015
Media2.pl cytuje wyniki badań MyDwoje:Zwyczaj obchodzenia Walentynek podoba się zdecydowanej większości dorosłych Polaków. Tylko 13% zapytanych nie ma zamiaru interesować się nimi wcale lub wolałoby skorzystać z imprezy negującej to święto.
2015-07-21
kobietapo30.pl cytuje MyDwoje: Idealne Walentynki - 02.2015
kobietapo30.pl cytuje wyniki badań MyDwoje dotyczące Walentynek. Tylko 13% zapytanych nie ma zamiaru interesować się nimi wcale lub wolałoby skorzystać z imprezy negującej to święto. Chcesz oczarować partnera? Zaplanuj Walentynki zgodnie z preferencjami płci.
2015-07-21
Alejakobiet.pl - Pierwsza randka jest jak egzamin - 01.2015
alejakobiet.pl cytuje wyniki badań MyDwoje. Jakie osoby zostaną skreślone z listy kandydatów na partnera? Nie ma co ukrywać: na randce zostaniemy poddani wnikliwemu i czasem ostatecznemu osądowi. Od nas samych zależy jednak, czy weryfikację przejdziemy pozytywnie.
2015-07-21
24.pl cytuje MyDwoje: Pierwsza randka? Nie daj się zdyskwalifikować - 01.2015
Kto ma szansę na drugą randkę? Co nie umknie uwadze kobiet i przekreśli nadzieję na kolejne spotkanie? 24.pl cytuje wyniki badań i rady  MyDwoje.
2015-07-21
Dobra-mama.pl: czy samotni rodzice planują kolejne dzieci? - 11.2014
Gdzie samotne matki i samotni ojcowie mają szansę znaleźć partnera? Czy samotni rodzice szukają nowej miłości? Czy chcą mieć dzieci w kolejnych związkach? dobra-mama.pl cytuje Raport MyDwoje i udowadnia, jakie szanse na rynku singli mają samotne matki i samotni ojcowie.
2015-07-21
facet.wp.pl cytuje MyDwoje: Czy wiara partnerki ma znaczenie?
Czy w poszukiwaniu miłości jesteśmy konserwatywni? Czy religia w związku, wiara partnerów, rzeczywiście ma znaczenie? Badania MyDwoje.pl udowadniają, że nawet w dzisiejszym zlaicyzowanym świecie przywiązujemy wagę do przekonań religijnych osoby, z którą chcemy dzielić życie.
2016-10-26
Świat Kobiety - Kliknij po miłość - 08.2014
Nowoczesne portale randkowe cieszą się  wielką popularnością. Nic dziwnego, coraz więcej osób znajduje partnera przez  Internet. Świat Kobiety radzi co zrobić, by się udało!
2015-09-21
Onet.pl - małżeństwa mieszane, kobiety z Polishharmony.de - 03.2014
Z danych internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl, które powiązane jest z portalem PolishHarmony, skupiającym mężczyzn z Niemiec, Austrii i Szwajcarii wynika, że partnera za naszą zachodnią granicą często szukają wykształcone rozwódki w wieku od 40 do 60 lat.
2015-09-03
Gadżetomania - najlepsze serwisy randkowe
"Najlepsze serwisy randkowe. Gdzie szukać drugiej połowy?" Branżowy serwis gadżetomania internet uznał naszą stroną za jedną z najciekawszych na rynku portali randkowych. MyDwoje.pl zostało wyróżnione za uczciwość, oraz jasne określenie zasad działania. "MyDwoje.pl wyróżnia się jasnym określeniem zasad.
2015-10-27
Białystok online - portale randkowe w mieście - 01.2014
Portale randkowe i ogłoszenia matrymonialne cieszą się w Białymstoku dużym powodzeniem. Postanowiliśmy sprawdzić, kim są i jakich partnerów poszukują osoby zarejestrowane w sieci. Najpopularniejszy okazał się portal MyDwoje.pl.
2015-11-11
iWoman - poszukiwania partnera przez Internet - 11.2013
Poszukiwanie partnera przez Internet - Artykuł "Jaki jest Twój ulubiony kolor? i Co lubisz robić?" - infantylne zaczepki to codzienność portali randkowych". Samotni znajdują miłość w serwisach matrymonialnych.
2015-07-08
Tesco magazyn - miłość po 50-tce - 11.2013
miłość po 50-tce, miłość z portalem matrymonialnym - Artykuł "Nowa młodość, nowa miłość" w Tesco magazyn udowadnia, że miłość po 50-tce jest możliwa z biurem matrymonialnym. Serwis matrymonialny MyDwoje.pl kojarzy pary na całe życie.
2015-05-19
Wprost - poszukiwane cechy partnerów - 11.2013
Poszukiwane cechy partnerów - Artykuł "Jacy jesteśmy? Jakimi chcą nas nasi partnerzy?" - Wprost przedstawia najbardziej poszukiwane cechy partnerów. Użytkownicy największego w Polsce internetowego biura matrymonialnego, portalu MyDwoje.pl odpowiadają na pytania: jaki jestem? Kogo szukam?
2015-09-03
Komputer Świat - ranking serwisów randkowych - 11.2011
MyDwoje na drugiej pozycji w rankingu serwisów randkowych! Magazyn KOMPUTER ŚWIAT zamieścił ranking portali dla singli. Przyjrzano się 6 popularnym portalom randkowym, porównując ich ofertę i funkcjonalność. Serwis MyDwoje.pl znalazł się w ścisłej czołówce, zajmując zaszczytne drugie miejsce.
2015-09-03
Newsweek - dojrzała miłość - 08.2011
miłość po 50-tce, miłość z serwisem matrymonialnym - Artykuł "Dojrzała miłość" w Nesweek udowadnia, że miłość po 50-tce z biurem matrymonialnym jest zawsze możliwa. Serwis matrymonialny MyDwoje.pl kojarzy pary w każdym wieku.
2016-06-29
PC World - ranking portali matrymonialnych - 06.2011
Portale randkowe i matrymonialne w Polsce- Artykuł "Swatka z Internetu" - Porównanie portali randkowych" przygotowane przez popularny magazyn z branży IT. Magazyn nazwał Test Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl najciekawszym testem wśród polskich stron matrymonialnych!
2015-07-07
Wp.pl - rozmowa z autorem Testu Doboru Partnerskiego - 03.2010
Małżeństwo, konflikty w związku, trudne rozstania - Artykuł "Uważaj, ona może rozbić ci małżeństwo". Rozmowa z z Andrzejem Rutowskim, autorem Testu Doboru Partnerskiego biura matrymonialnego, portalu MyDwoje.pl.
2015-05-25
Polityka - związki udane i nieudane - 09.2009
Poszukiwanie miłości na portalach randkowych i matrymonialnych - Artykuł "Związki udane i nieudane" - Przegląd związków przygotowany przez popularny magazyn Polityka. Autor Testu Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl stwierdza, że Polacy "dobierają się w pary tak samo jak 100 lat temu".
2015-09-03
Cogito - co przyciąga do siebie partnerów - 08.2009
Najlepsze dopasowanie, kojarzenie partnerów - Artykuł "Para nie do pary". Cogito analizuje, jak dobierają się pary, co przyciąga: podobieństwa czy różnice. Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl stawia na Test Doboru Partnerskiego.
2015-05-25
Charaktery - szczęśliwa para MyDwoje - 05.2009
Biuro matrymonialne, profesjonalne kojarzenie par - Artykuł "Sukienki, węgorze i pomidory". Magazyn Charaktery opisuje szczęśliwą historię pary, która poznała się w serwisie internetowym MyDwoje - biurze matrymonialnym kojarzącym w oparciu o Test Doboru Partnerskiego.
2015-07-21
Sens - biura matrymonialne - 02.2009
Biura matrymonialne, serwisy matrymonialne - Artykuł "Poławiacze uczuć". Sens przedstawia, w jaki sposób portale randkowe kojarzą partnerów. Polski serwis MyDwoje.pl wymaga wypełnienia testu osobowości składającego się ze 100 pytań.
2014-10-23
 
Dołącz do nas!
e-mail:*
hasło:*
(min. 6 znaków)
powtórz hasło:*
Jesteś:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
Data urodzenia:*
Skąd znasz
mydwoje.pl?
*pole obowiązkowe
   *Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
   Tak, chcę być informowany o trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili

lub
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas




tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 9.00 - 24.00
Twarze MyDwoje
Oferty zagraniczne mężczyzn
poprzedni
następny
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij