Biuro matrymonialne > Poradnik > Randki w sieci > Randki z sieci w dużych miastach Polski

Randki z sieci w dużych miastach Polski

szukaj
Urokliwa randka w mieście Białystok
Na romantyczną randkę polecamy singlom Białystok – serce województwa podlaskiego. Jeśli nie wiesz dokąd na randkę w Białymstoku, zdecyduj się na wycieczkę szlakiem tradycji rękodzieła ludowego bądź zaplanuj spacer po pięknych ogrodach wokół Pałacu Branickich.
2016-11-28
Randka Gdańsk, Gdynia i Sopot
Gdańsk to miasto dla zakochanych singli, którzy chcą zerwać z samotnością i umówić się na pierwszą randkę. Latarnia morska, Złota Brama czy Gdańskie ZOO to niezwykłe miejsca na randki dla singli z Trójmiasta.
2015-12-12
Randka Gdynia - kandydaci i kandydatki
Na pierwszą randkę w Gdyni proponujemy singlom urokliwe miejsca takie jak: wystawę zbiorów w Muzeum Marynarki Wojennej i Muzeum Miasta Gdyni oraz  wizytę w Teatrze Muzycznym. Randka zorganizowana w jednym z tych miejsc z pewnością odniesie sukces.
2015-12-12
Randka Katowice - zaskocz inicjatywą
Na singli w Katowicach ze swoimi atrakcjami czekają liczne teatry, filharmonia Ślaska, Ogród Letni Teatralny. Tam pierwsza randka będzie niewątpliwie atrakcyjna i niezapomniana.
2017-02-16
Twoja udana randka Kielce
Kielce zapraszają singli na ciekawe szlaki turystyczne. Nietypowym miejscem na pierwszą randkę może okazać się wyprawa w Góry Świętokrzyskie i zdobycie Łysicy, może ona połączyć Was już na zawsze. Zaś wieczorem wybierzcie się do Filharmonii Świętokrzyskiej.
2016-11-30
Udana randka w mieście Kraków
Kraków to wyjątkowe miejsce na pierwszą randkę. Single z Krakowa mają mogą pochwalić się wieloma pięknymi miejsc o romantycznej historii, w sam raz dla zakochanych poszukujących swojej drugiej połówki.
2016-11-30
Randka Lublin - oczaruj pomysłami
Najpiękniejsze miejsca na randkę w Lublinie to ogród botaniczny, skansen lub muzeum ziemi lubelskiej. Singlom zainteresowanym historią Lublina proponujemy pieszą wycieczkę do Zamku Lubelskiego. 
2015-12-12
Randka Łódź - dokąd wybrać się i z kim?
Łódź oferuje singlom wiele romantycznych miejsc takich jak ogrody: zoologiczny i botaniczny, palmiarnia oraz najdłuższy deptak w Europie - ulica Piotrkowska. Podczas romantycznej randki można odpocząć na Ławeczce Tuwima. 
2015-12-12
Romantyczna randka w mieście Olsztyn
Najciekawsze miejsca na randkę w Olsztynie, romantyczne miejsca dla singli i osób samotnych na Warmi i Mazurach oraz oferty matrymonialne singli z Olsztyna i całego województwa warmińsko - mazurskiego.
2015-12-12
Randka Opole - zrób dobre wrażenie
Singli z Opola zapraszamy do zwiedzenia wspaniałego dworu Komorno z romantycznym parkiem z 1800 roku, średniowiecznego grodu pod Byczyną oraz zamku w Namysłowie. Dzięki naszym wskazówkom pierwsza randka w Opolu może zakończyć się sukcesem. 
2015-12-12
Przemiła randka w mieście Poznań
Poznań proponuje singlom na randkę wiele atrakcji. Poznański rynek, Jezioro Maltańskie, czy klimatyczne knajpki, jak Cafe Soho, to miejsca na romantyczne randki i spotkania towarzyskie. Jeśli nie wiesz dokąd na randkę w Poznaniu, to zapraszamy do lektury.
2016-11-30
Udana randka w mieście Rzeszów
Rzeszów – Serce Podkarpacia oferuje Singlom wiele romantycznych miejsc  na randki min. Podziemną Trasę Turystyczną, zamek Lubomirskich czy klasztor Bernardynów. Single z Rzeszowa mogą udać się na pierwszą randkę np. do Synagogi Staromiejskiej.
2015-12-12
Randka Szczecin - zachwyć pomysłami
W Szczecinie na singli czeka Zamek Książąt Pomorskich oraz Baszta Siedmiu Płaszczy. Miejscem, w sam raz na pierwszą randkę jest też Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza lub Opera na Zamku.
2015-12-12
Randka Toruń i Bydgoszcz - Twoje bicie serca
Single z Torunia i Bydgoszczy mogą wypocząć i udać się na romantyczną randkę w Ogrodzie Zoobotanicznym, zwiedzić Muzeum Etnograficzne lub dom Mikołaja Kopernika.Randką może stać się również spacer po najstarszym w Polsce Kanale Bydgoskim.
2015-12-12
Ciekawa randka w mieście Warszawa
Plac Zamkowy, Zamek Królewski i ulice warszawskiej Starówki to romantyczne miejsca w sam raz na randkę dla singla w Warszawie. Jeśli nie wiesz dokąd na randkę w Warszawie, zapraszamy do lektury naszego artykułu.
2016-11-28
Urocza randka w mieście Wrocław
Wrocław na pierwszą randkę poleca ogród zoologiczny, z którego słynie na całą Polskę. Single we Wrocławiu znajdą także wiele innych pięknych miejsc: Ogród Japoński, czy multimedialną Fontannę - w sam raz na randkę czy niepozorne romantyczne spotkanie.
2017-09-27
Randka Zielona Góra - bądź nietuzinkowy
Z przyjemnością możemy polecić naszym singlom z Zielonej Góry Palmiarnię i ogród botaniczny. To wspaniałe miejsca w sam raz na pierwszą randkę. Jeżeli lubicie piesze wycieczki możecie wybrać się do Lasu Odrzańskiego, Parku Piastowskiego czy na Winne Wzgórza.
2015-12-12
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij