Biuro matrymonialne > Poradnik > Randki w sieci > Randki z sieci w dużych miastach Polski

Randki z sieci w dużych miastach Polski

szukaj
Urokliwa randka w mieście Białystok
Na romantyczną randkę polecamy singlom Białystok – serce województwa podlaskiego. Jeśli nie wiesz dokąd na randkę w Białymstoku, zdecyduj się na wycieczkę szlakiem tradycji rękodzieła ludowego bądź zaplanuj spacer po pięknych ogrodach wokół Pałacu Branickich.
2016-11-28
Randka Gdańsk, Gdynia i Sopot
Gdańsk to miasto dla zakochanych singli, którzy chcą zerwać z samotnością i umówić się na pierwszą randkę. Latarnia morska, Złota Brama czy Gdańskie ZOO to niezwykłe miejsca na randki dla singli z Trójmiasta.
2015-12-12
Randka Gdynia - kandydaci i kandydatki
Na pierwszą randkę w Gdyni proponujemy singlom urokliwe miejsca takie jak: wystawę zbiorów w Muzeum Marynarki Wojennej i Muzeum Miasta Gdyni oraz  wizytę w Teatrze Muzycznym. Randka zorganizowana w jednym z tych miejsc z pewnością odniesie sukces.
2015-12-12
Randka Katowice - zaskocz inicjatywą
Na singli w Katowicach ze swoimi atrakcjami czekają liczne teatry, filharmonia Ślaska, Ogród Letni Teatralny. Tam pierwsza randka będzie niewątpliwie atrakcyjna i niezapomniana.
2017-02-16
Twoja udana randka Kielce
Kielce zapraszają singli na ciekawe szlaki turystyczne. Nietypowym miejscem na pierwszą randkę może okazać się wyprawa w Góry Świętokrzyskie i zdobycie Łysicy, może ona połączyć Was już na zawsze. Zaś wieczorem wybierzcie się do Filharmonii Świętokrzyskiej.
2016-11-30
Udana randka w mieście Kraków
Kraków to wyjątkowe miejsce na pierwszą randkę. Single z Krakowa mają mogą pochwalić się wieloma pięknymi miejsc o romantycznej historii, w sam raz dla zakochanych poszukujących swojej drugiej połówki.
2016-11-30
Randka Lublin - oczaruj pomysłami
Najpiękniejsze miejsca na randkę w Lublinie to ogród botaniczny, skansen lub muzeum ziemi lubelskiej. Singlom zainteresowanym historią Lublina proponujemy pieszą wycieczkę do Zamku Lubelskiego. 
2015-12-12
Randka Łódź - dokąd wybrać się i z kim?
Łódź oferuje singlom wiele romantycznych miejsc takich jak ogrody: zoologiczny i botaniczny, palmiarnia oraz najdłuższy deptak w Europie - ulica Piotrkowska. Podczas romantycznej randki można odpocząć na Ławeczce Tuwima. 
2015-12-12
Romantyczna randka w mieście Olsztyn
Najciekawsze miejsca na randkę w Olsztynie, romantyczne miejsca dla singli i osób samotnych na Warmi i Mazurach oraz oferty matrymonialne singli z Olsztyna i całego województwa warmińsko - mazurskiego.
2015-12-12
Randka Opole - zrób dobre wrażenie
Singli z Opola zapraszamy do zwiedzenia wspaniałego dworu Komorno z romantycznym parkiem z 1800 roku, średniowiecznego grodu pod Byczyną oraz zamku w Namysłowie. Dzięki naszym wskazówkom pierwsza randka w Opolu może zakończyć się sukcesem. 
2015-12-12
Przemiła randka w mieście Poznań
Poznań proponuje singlom na randkę wiele atrakcji. Poznański rynek, Jezioro Maltańskie, czy klimatyczne knajpki, jak Cafe Soho, to miejsca na romantyczne randki i spotkania towarzyskie. Jeśli nie wiesz dokąd na randkę w Poznaniu, to zapraszamy do lektury.
2016-11-30
Udana randka w mieście Rzeszów
Rzeszów – Serce Podkarpacia oferuje Singlom wiele romantycznych miejsc  na randki min. Podziemną Trasę Turystyczną, zamek Lubomirskich czy klasztor Bernardynów. Single z Rzeszowa mogą udać się na pierwszą randkę np. do Synagogi Staromiejskiej.
2015-12-12
Randka Szczecin - zachwyć pomysłami
W Szczecinie na singli czeka Zamek Książąt Pomorskich oraz Baszta Siedmiu Płaszczy. Miejscem, w sam raz na pierwszą randkę jest też Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza lub Opera na Zamku.
2015-12-12
Randka Toruń i Bydgoszcz - Twoje bicie serca
Single z Torunia i Bydgoszczy mogą wypocząć i udać się na romantyczną randkę w Ogrodzie Zoobotanicznym, zwiedzić Muzeum Etnograficzne lub dom Mikołaja Kopernika.Randką może stać się również spacer po najstarszym w Polsce Kanale Bydgoskim.
2015-12-12
Ciekawa randka w mieście Warszawa
Plac Zamkowy, Zamek Królewski i ulice warszawskiej Starówki to romantyczne miejsca w sam raz na randkę dla singla w Warszawie. Jeśli nie wiesz dokąd na randkę w Warszawie, zapraszamy do lektury naszego artykułu.
2016-11-28
Urocza randka w mieście Wrocław
Wrocław na pierwszą randkę poleca ogród zoologiczny, z którego słynie na całą Polskę. Single we Wrocławiu znajdą także wiele innych pięknych miejsc: Ogród Japoński, czy multimedialną Fontannę - w sam raz na randkę czy niepozorne romantyczne spotkanie.
2017-09-27
Randka Zielona Góra - bądź nietuzinkowy
Z przyjemnością możemy polecić naszym singlom z Zielonej Góry Palmiarnię i ogród botaniczny. To wspaniałe miejsca w sam raz na pierwszą randkę. Jeżeli lubicie piesze wycieczki możecie wybrać się do Lasu Odrzańskiego, Parku Piastowskiego czy na Winne Wzgórza.
2015-12-12
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij