Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Wiadomości > Walentynki dla Singli - Wyślij bezpłatnie Kartkę Walentynkową

Walentynki dla Singli - Kartki Walentynkowe online

Walentynki w MyDwoje

Zapraszamy wysyłajcie gratis Kartki Walentynkowe

Przeglądaj nasze:

Anonse kobiet - Twarze MyDwoje
Anonse panów - Twarze MyDwoje


Znajdź ciekawą osobę i wyślij do niej gratis sympatyczne życzenia walentynkowe wraz z kartką!

Zabawa walentynkowa dla Singli trwa w dniach 9.02.2019 do 15.02.2019 w MyDwoje:

bez abonamentu możesz ekstra:

  • oglądać Wizytówki wszystkich Użytkowników na Twoich listach Ofert (zwykle możesz otwierać tylko jeden profil dziennie)
  • wysłać 3 kartki walentynkowe z pozdrowieniami dla Singla (Twoje Kartki będą prawdziwym zaproszeniem do kontaktu. Dzięki niej Twój rozmówca będzie mógł Ci odpisać i będziecie mogli korespondować przez MyDwoje przez co najmniej 3 miesiące).

z abonamentem możesz więcej:

  • wysłać nawet 10 kartek walentynkowych dla singli i osób szukających miłości na MyDwoje.pl.

Jak skorzystać z Promocji Walentynkowej?

  1. Wybierz na Twojej liście Ofert po zalogowaniu osobę, której chcesz wysłać kartę z życzeniami dla sympatii.
  2. Napisz swoje życzenia lub wybierz nasze życzenia stworzone przez Użytkowników MyDwoje.pl
  3. Wyślij kartkę i rozpocznij znajomość - gdy dostaniesz odpowiedź, będziecie mogli bezpłatnie korzystać z Serwisu przez co najmniej 3 miesiące.

Walentynka dla CiebieWalentynka zakochane ptaszki
 Walentynka różaWalentyna serca
Walentynka serce onlineWalentynka miłość online

Czytaj także nasze publikacje o Walentynkach:


Idealne Walentynki dla Niej I dla Niego 
Panowie pod pręgierzem Św. Walentego 
Idealne Walentynki
Darmowe portale randkowe


 
Komentarze (4)

Walentynki dla Singli - Kartki Walentynkowe online - dodaj komentarz
Panna z mokrą głową; 2018-01-30 12:33:50 
już drugi raz wejdę tu w Walentynki, uważam, ze mydwoje naprawdę robi coś fajnego dla singli, pomaga, daje gratisy i ta zabawa w kartki jest słodka, można ludzi poznać w takim trochę wyjątkowym czasie, w zeszłym roku poznałam jednego pana, dostałam od niego kartkę, kilka razy pisaliśmy do siebie, nie wyszło nam, ale zostało miłe wspomnienie, może w tym roku dostanę kartkę od kogoś, kto jest mi naprawdę przeznaczony?
Facet; 2017-02-09 22:21:30 
ooo, super! w tym roku też będzie fajna zabawa z wysyłaniem miłych karteczek i nawiązywaniem walentynkowych znajomości, kto wie, może coś z tego wyjdzie na dłużej, skoro można potem tak długo pisać do siebie. no i to że można przeglądać dokładniej wszystkie oferty tak samo, jakby sie miało opłacone premium to też jest super. już sie cieszę, dziewczyny szykujcie się!!!!! ;)
AGA; 2016-01-15 14:21:50 
Bardzo cieszę się, że znów robicie taką akcję. W tamtym roku właśnie dzięki takiej kartce poznałam kogoś bardzo sympatycznego i mimo, ze dziś już nie jesteśmy parą, to pozostaliśmy przyjaciółmi, a minione Walentynki spędziłam bardzo, bardzo miło. Wciąż szukam, ale na MD spotkałam wielu fajnych chłopaków :)
Walentynka 2015; 2015-02-05 10:12:06 
fajny pomysl z tymi walentynkami dla singli na portalu, od lat MyDwoje robi te kartki i zawsze sa jakies nowe i ciekawe. Moja przyjaciólka mowila mi ze w zeszlym roku dostala wlasnia tska bezplatna walentynkę i ... to byl potem jej Walenty! heeh Szczescie miala tak za pierwszym razem spotakc tego jedyenego. Ale ja w tym roku tez sprobuje :)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij