Idealne Walentynki - jak je przygotować?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Spraw swojej ukochanej idealne romantyczne Walentynki

Idealne Walentynki

Zwyczaj obchodzenia Walentynek podoba się zdecydowanej większości dorosłych Polaków. Tylko 13% zapytanych nie ma zamiaru interesować się nimi wcale lub wolałoby skorzystać z imprezy negującej to święto. Panowie mają jednak zupełnie inne pomysły na świętowanie dnia zakochanych niż panie. Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało blisko tysiąc odpowiedzi udzielonych w sondażu na temat dnia 14 lutego. Dowiedz się jak sprawić przyjemność kobiecie, a co z okazji tego dnia woleliby mężczyźni. Zaplanuj idealne Walentynki dla partnera/ki, a zdobędziesz jego/ jej serce i umocnisz waszą miłość.

Rady dla Panów – idealna randka w Walentynki

22% pań deklaruje, że mogą spędzić ten dzień kameralnie i zostać w domu. Chcą jednak zasiąść przy stole, przy romantycznej kolacji i świecach. Skoro Twoja wybranka gotuje na co dzień, to może to Ty oczarujesz partnerkę wymyślną kolacją? Nie bój się być romantycznym mężczyzną - złap Ukochaną za rękę i spójrz jej głęboko w oczy. Zaskocz ją wręczając jej flakonik ulubionych perfum, czekoladki lub kwiaty. Prezenty dla kobiety sprawią, że poczuje się ona wyjątkowo.

18% pań pragnie zostać zaproszona do eleganckiej restauracji i ten szczególny wieczór spędzić w nastrojowym miejscu, gdzie i zatrzyma się czas… Kobietom, które większość czasu spędzają zajmując się domem i dziećmi zależy, by wyjść tylko we dwoje, przypomnieć sobie jak wyglądała pierwsza randka w realu, być adorowanymi i komplementowanymi. Pamiętaj, to nie ma być tylko posiłek, ale Wasz wyjątkowy czas.

Panie – z natury romantyczki – marzą także o odrobinie szaleństwa i przygody. 15% z nich ucieszyłaby randka w Walentynki, w postaci szalonego wypadu za miasto. Może znasz jakieś romantyczne miejsca w Polsce? Kobiety lubią być zaskakiwane. Pociąga je nutka tajemniczości. Chętnie zgodzą się na „porwanie” w nieznane. Spacer po zaśnieżonym lesie zwieńczony lampką szampana pod gwiaździstym niebem. To może być to! Poproś tylko, by Twoja sympatia zabrała ze sobą ciepłe rękawiczki i czapkę.

Rady dla Pań – jak Walentynki pragną spędzić mężczyźni?

20% panów woli spędzić ten dzień zwyczajnie - w domu, na sofie, pod kocem - ale za to obejmując partnerkę. Nie przeszkadza to jednak w tym, by spróbować i w takiej sytuacji być romantycznym i okazać partnerce miłość. Możesz przygotować Wasze ulubione wino i drobny poczęstunek. W walentynkowy wieczór w telewizji nie brakuje romantycznych komedii. Niech sprowokują Was do wspomnień…

Panowie nie przywiązują tak wielkiej wagi do aranżacji, skupiają się bardziej na tym, by spędzić ten dzień z ukochaną. Jednak mężczyźni nie są zupełnie pozbawieni romantyzmu. 30% z nich chętnie przygotuje w domu romantyczną kolację przy świecach lub pozwoli się na taką zaprosić. Postaraj się, by romantyzm nie wygasł wraz ostatnim kęsem. W idealne Walentynki możecie zafundować sobie masaż pachnącymi olejkami lub gorącą kąpiel. Wbrew pozorom niejeden pan zapamięta taki wieczór na długo, a za rok poprosi o powtórkę.

Jaki jest więc przepis na sukces według MyDwoje? Jeśli zastanawiasz się czego pragną kobiety, jak oczarować Wybrankę - zaproś ją do uroczej restauracji lub zaskocz oryginalną wycieczką. Jeśli chcesz uwieść tego Jedynego, przygotuj w domu romantyczną kolację. Ważne byście zadbali o nastrój - niezależnie od okoliczności . Okazujcie sobie miłość na rożne sposoby: zwykłe i te niekonwencjonalnie. Zobacz pełne wyniki sondy: Idealne Walentynki dla Niej I dla Niego.


 
Komentarze (3)

Idealne Walentynki - jak je przygotować?  - dodaj komentarz
zimny prysznic; 2015-10-27 08:22:56 
komentarz usunięty przez moderatora
pati; 2015-10-04 01:05:17 
Jestem kobietą i nie nie przepadam za Dniem Zakochanych, nie dlatego, że nie lubię okazywać uczuć, ale dlatego, że kojarzą mi się one z tandetą i kiczem. Nie lubię też komedii romantycznych. Natomiast kolacja, dobre wino i muzyka jak najbardziej :) Może to być wyjście do restauracji lub do klubu. Każdej kobiecie będzie też miło, jeśli w tym dniu dostanie od ukochanego mężczyzny kwiatka :) A tak poza tym to uczucia, miłość należy okazywać sobie codziennie, a nie tylko od święta.
ank; 2015-02-14 11:21:20 
A dla mnie idealnym sposobem na spędzanie walentynek jest wyjście do restauracji i przyjemny wieczór w romantycznej atmosferze z tym jedynym. Jak widać po wynikach sondy, nie jestem oryginalna;) Ale chyba każda kobieta potrzebuje trochę romantyzmu, a najlepszą okazją do tego jest właśnie Święto Zakochanych. Chociaż zauważyłam, że coraz częściej pojawiają się opinie, że to komercyjne święto i sporo osób próbuje je bojkotować. A ja nie widzę w tym nic złego, jak dla mnie jest to po prostu dodatkowa okazja do okazania sobie uczuć, co z tego, że w tym dniu wszyscy to robią? Mi to nie przeszkadza, a nawet podoba mi się cała ta otoczka walentynek:)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij