Jak sprawić przyjemność kobiecie? | O sprawianiu przyjemności możesz porozmawiać z kobietą

Gdyby tak wiedzieć, jak sprawić przyjemność kobiecie… Był nawet film - "Czego pragną kobiety", w którym Mel Gibson posmakował tego jedynego w swoim rodzaju przywileju. Nie wyszło mu to na dobre, więc my lepiej zapytajmy panie...

Zaskakuj partnerkę drobnymi gestami

- Dla mnie liczą się drobiazgi, to z nich składa się nasze życie – mówi Katarzyna (36 lat). - Jestem w tej komfortowej sytuacji, że nie muszę się zastanawiać, jak na co dzień mógłby mnie uszczęśliwiać mój partner, bo on wciąż mnie zaskakuje drobnymi gestami.

Uszczęśliwia mnie śniadanie, które podaje mi codziennie rano do łóżka, bym mogła pospać 10 minut dłużej. Czasem w pracy znajduję w swojej torebce lub kieszeni żakietu małą czekoladkę lub cukierka, którymi on próbuje osłodzić mi trudny dzień. Kiedyś wyciął z papieru dla mnie wielkie serce i przyczepił na lodówce. Gdy oboje jesteśmy w pracy, zawsze znajdzie chwilę, by wysłać wirtualnego buziaka. Słodko? Może i tak, ale to taki dodatek do wielkiej całości, jaką jest nasza miłość. Może to jest właśnie sposób na długotrwały i szczęśliwy związek?

Bo mój mężczyzna umie wesprzeć, gdy dzieje się coś złego, potrafi komunikować i wyrażać uczucia, pokazać, że jest dumny z moich sukcesów. Dowartościowuje mnie, kiedy wydaje mi się, że jestem słaba i do niczego. Jak? Np. zapisał mnie na samochodowy rajd kobiet, a że nie posiadam samochodu, to pożyczył swoje ukochane auto. A do tego otworzył przede mną świat wypraw rowerowych, pokazał, że nawet bez większego przygotowania mogę jeździć po Alpach. Nawet nie wiecie, jak mocno urosło moje poczucie własnej wartości! Teraz wiem, że mogę wszystko!

Kobiety lubią mężczyzn z pasją

- Chciałabym, żeby inicjował wspólną aktywność – opowiada Joanna (30 lat). - Powinien mieć potrzebę fajnego spędzania czasu, wyjścia do teatru, kina, na koncerty, wystawy... I żeby sam wynajdował sposoby spędzania czasu ze mną. Uszczęśliwi mnie, gdy postara się wciągnąć mnie w swoją pasję, np. jeśli się wspina, to żeby mnie zabierał w góry, bo ja uwielbiam podróżować.

Chciałabym być z kimś, kto sam zaproponuje podróż i ją zorganizuje spontanicznie, choćby w weekend. O taaak... chciałabym zwiedzić z nim romantyczne miejsca w Polsce.

Co mógłby robić na co dzień, żebym była szczęśliwa? Chciałabym żeby przez część dni w tygodniu gotował i żeby mi robił drobne niespodzianki, by miał swoje własne szczęśliwe życie i się na mnie „nie wieszał”. I żeby dawał mi pewność, że mogę mu zaufać. Ale najważniejsze, czego oczekuję od partnera to zaangażowania, aby między nami była miłość mimo upływu lat.

Mężczyzna rycerski rozumie partnerkę

- Facet ma być męski, ale także czuły i delikatny – zaczyna Magda (47 lat). - Żeby komuś w obronie kobiety nawet w pysk potrafił dać. Żeby zabrał mnie na zakupy i miał swoje zdanie, a nie tylko mówił „we wszystkim ci ładnie”. Żeby patrzył z takim baranim zachwytem na swoją kobietę, czyli mnie, ale też potrafił ocenić, czy inna dziewczyna jest ładna, zgrabna. Żeby nawet jak mu nie smakuje potrawa zrobiona przeze mnie, to żeby udawał, że smakuje. Żeby był szarmancki i dobrze wychowany - w drzwiach przepuścił, krzesło podsunął itd.

Żeby - kiedy chce mi się coś słodkiego, albo ogórka, choć nie jestem w ciąży - bez jęku poszedł "coś upolować". Żeby zabrał mnie w góry i przez potok przeniósł, mocząc buty oraz spodnie, oczywiście swoje, nie moje. Żeby zdjęcia mi lubił robić - takie artystyczne - wtedy poczuję się jak pępek świata.

Żeby, jak się napije, co może mu się wyjątkowo zdarzyć, to żeby był bardzo skruszony, a najlepiej z jakimś dowodem na to skruszenie w ręce. Może być biżuteria, ale tylko wyjątkowo.

I żeby umiał tańczyć tango, albo choćby prowadzić w tańcu, i to tango niech zatańczy ze mną w parku, a jak szaleć, to żeby park był w Paryżu.

I żeby taki był, że szanuje, że jestem samorządna i mądra, i samodzielna, ale jak co do czego przychodzi, to żeby znalazł wyjście z sytuacji. I nie chodzi mi o to, że jak się dom pali to, że zadzwoni po straż, ale żeby sam ugasił.

I żeby uważny był w każdej sytuacji i wpatrzony we mnie, i żeby można mu było ufać bezgranicznie, czyli słowny powinien być. Warto, żeby miał podobne poczucie humoru do mojego, i żeby w ogóle pogodny był.

I na koniec... żeby skarpetki wrzucał do kosza, a nie obok.

Kobiety pragną być rozpieszczane

- Gdybym była mężczyzną z dużym budżetem, to zafundowałabym swojej kobiecie dzień luksusu – twierdzi Karolina (36 lat) i opowiada, czym uszczęśliwiłaby swoją kobietę, gdyby na jeden dzień stała się mężczyzną. - Kierowca porwałby ją rano i cały dzień woził z miejsca na miejsce. Zatem - najpierw wizyta w salonie piękności: masaże, zabiegi na twarz, ciało, włosy. Potem spotkanie ze stylistką i kolejno wizyta w salonie z bielizną, ze strojami wieczorowymi. Stamtąd porwanie do apartamentu, gdzie mężczyzna czekałby z lekką kolacją i kwiatami i kolejny raz wyznałby miłość. I kochałby się z nią całą noc tak, jak lubi najbardziej i tak, jak jeszcze nie wie, że lubi.

Przy małym budżecie przyniosłabym śniadanie do łóżka, przygotowała aromatyczną kąpiel, masaż, który niechybnie zakończyłby się igraszkami... Potem odwiedzilibyśmy romantyczne miejsca w Polsce. Wiosną lub latem pojechalibyśmy rowerami na piknik, jesienią pobiegalibyśmy w kaloszach po kałużach. Zimą wybralibyśmy się na sanki i zrobili bitwę śnieżną. Po powrocie do domu przygotowałabym kolację z winem i wieczór rozkoszy...

Uszczęśliwiaj partnerkę każdego dnia

Elżbieta (39 lat) uważa, że być romantycznym mężczyzną to umieć uszczęśliwić każdą kobietę. - Przecież to takie proste! – mówi – kilka drobnych gestów i wszystkie normalne babki są szczęśliwe. Spojrzenie pełne uznania, gdy widzisz ją pierwszy raz tego dnia, albo gdy wychodzi właśnie w świeżo zrobionym makijażu z łazienki. Przelotny dotyk w kuchni, gdy ona przygotowuje dla ciebie kanapki do pracy. A potem, gdy już ich kosztujesz – krótki, dowcipny sms o tym, jak ci te kanapki poprawiają nastrój. Po południu czasem odbierz ją z pracy, by pojechać do domu inną drogą, zahaczając o park albo jakiś punkt widokowy. Tak - tylko na chwilę, żeby ją przytulić i wyszeptać, że jest najważniejsza na świecie. Pomóż jej zawsze nakryć do stołu, a potem posprzątać po posiłku – przecież to wasz wspólny posiłek! Czasem ją uprzedź i sam zrób coś do jedzenia, tylko dla niej.

Nie umiesz gotować? To wystrugaj jej aniołka z drewna albo wygraweruj jej imię na jakimś metalowym gadżecie. Rób po prostu różne rzeczy specjalnie dla niej. Nie przy okazji, nie po drodze, nie dlatego, że i tak było wam coś potrzebne, ale właśnie tylko dlatego, że ją kochasz. Będziesz miał najszczęśliwszą kobietę na świecie.


Wypytał i spisał Ed Borowski na stronie:

Jak sprawić przyjemność kobiecie?


 
Komentarze (6)

Jak sprawić przyjemność kobiecie? | O sprawianiu przyjemności możesz porozmawiać z kobietą - dodaj komentarz
Żałosne...; 2018-05-01 17:56:42 
Ooo właśnie spotykałem się z taką jedną ostatnio, taką co wymuszała na mnie prezenty, kwiaty, żebym jej coś kupował, zdobywał dla niej księżyce i wszechświat, a widzieliśmy się.... trzeci raz. Jak tylko to wyczułem, od razu dałem sobie spokój, skoro na starcie leciały teksty typu:"A wiesz, że kobiety lubią kwiaty? Eeee myślałam, że mi coś kupiłeś...." itp. Na wszystko trzeba sobie zasłużyć, a czym ona sobie zasłużyła? że przyszła? Nie znasz mnie, ale kup mi kilka rzeczy.
Facet; 2017-02-02 13:59:27 
komentarz usunięty przez moderatora
Darek; 2016-08-19 21:16:30 
komentarz usunięty przez moderatora
Realistka; 2015-10-05 09:09:18 
Zgadzam się z komentarzami panów – Andrzeja i Bacy. Jestem kobietą, ale gdybym miała takie wymagania jak te panie z artykułu to do końca życia szukałabym swojego księcia z bajki. Niestety ideałów nie ma, co niektóre panie chyba za dużo naoglądały się komedii romantycznych. Oczywiście każda z nas chciałaby, aby mężczyzna nas kochał, troszczył się i czasami robił niespodzianki, ale żeby to otrzymać, trzeba też dać coś od siebie, a nie tylko wymagać. Mężczyźni również mają swoje pragnienia.
Baca; 2015-03-29 00:06:12 
Podpisuję się obiema rękami pod tym, co napisał kolega Andrzej.
Te kobietony szukają księcia z bajki, z inklinacją niewolniczą i zamiłowaniem do masochizmu psychicznego. A gdzie tu pragnienia faceta, jego plany, zainteresowania, czas na odpoczynek... Nie, po co!!! Facet ma jak ten pies czekać na skinienie swojej pańci. Jako facet powiem: NEVER!!!
Andrzej; 2014-10-18 16:59:36 
Kobiety lubią luksus. Szkoda tylko, że cały ten luksus odbywa się kosztem wolności mężczyzny. Mężczyzna ma:
- przygotować aromatyczną kąpiel
- przynieść śniadanie do łóżka
- prowadzić samochód wiele kilka set kilometrów "bo wycieczka w urokliwe miejsce" a partnerka nie ma prawojazdy aby partnerowi pomóc gdy oczy zmęczone po kilku godzinach prowadzenia samochodu.

Szanowne Panie, dochodzę do wniosku, że idealny mężczyzna to parobek i sługa u jest stup wysokości.
Z pewnością idealny mężczyzna to nie kochanek, którego kobieta by obdarowywała miłością.
Tak jest prawda o KOBIETACH.

Dla kontrastu, jakich kobiet szukają mężczyżni: - ładnie ubranych i seksownych, - zdolnych do miłości, - kochających.
Szanowne Panie to mężczyżni kochają tak NA PRAWDĘ

Pozdrawiam,
Andrzej

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij