Przetrwaj zimę na wesoło! - pomysły dla par! | Zima to czas na randki we dwoje

Na dworze powiało chłodem. Wielkimi krokami nadeszła zima... Nie powinno jednak nastąpić ochłodzenie uczuć między partnerami. Jak podsycać Waszą miłość? Przetrwaj zimę z Twoim partnerem. Od dobrych chęci samych zakochanych zależy, czy zostanie pokonana przez ciepło łączącego ich uczucia. Zima we dwoje nie musi być nudna - zimowe otoczenie to idealne miejsce na pierwszą randkę i na kolejne randki we dwojeInternetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl podpowiada, jak tego dokonać. Może wyjazd? Możecie odwiedzić romantyczne miejsca w Polsce. Sprawdź wszystkie dostępne oferty biur podróży, co obejmuje cennik wycieczki. Człowiek rozpieszczony to człowiek zadowolony, a ludzie radośni, jak magnes przyciągają do siebie innych. Dlatego przetrwaj zimę ciesząc się każdą chwilą spędzoną w towarzystwie partnera lub własnym i celebruj ją. Pamiętaj, tylko od Ciebie zależy, czy ta zima będzie nudna!

Przetrwaj zimę dzięki wspólnym wieczorom

Przede wszystkim bądźcie kreatywni! Najważniejsze to nie dopuścić do tego, by nastąpiło ochłodzenie uczuć między partnerami i wciąż podsycać Waszą miłość. To niezwykle ważne dla każdego związku, bez względu na jego staż. Przetrwaj zimę dzięki wspólnym wieczorom przy kominku. Teraz, kiedy zmierzch zapada już około godziny 17, kreatywność i dobry humor są potrzebne jeszcze bardziej by wesoło z partnerem spędzać czas. Pamiętaj, aby nie wymagać nowych pomysłów na wspólne spędzenie czasu ciągle od partnera. Każdy chce być zaskakiwany. Pomyśl sam, jakie to przyjemne i zorganizuj coś dla obojga - może będzie to weekendowa ucieczka dla zakochanych? Spraw, by Mars i Wenus mieli szansę na podsycanie swoich uczuć. Radość malująca się na jej/jego twarzy to chyba dostateczna nagroda oraz motywacja do systematycznego rozwijania swego talentu organizatorskiego.

Wieczór spędzony na kanapie i oglądaniu filmów to oczywiście jedna z alternatyw, dlatego warto sprawdzić ranking filmów na wieczór we dwoje. To także doskonała okazja, by porozmawiać z partnerem o marzeniach, planach, troskach, o związku. Jednak nawet najbardziej wytrwałym rozmówcom kiedyś wyczerpują się tematy i pragną oni innego dreszczyku emocji niż ten, który dają romantyczne deklaracje, można wtedy umawiać się na randki we dwoje. Proponujemy, wykaż się troską nie tylko o przyjemne spędzenie czasu z partnerem, ale także zadbaj o to, by był to czas spędzony aktywnie. Nasze pomysły dla par to między innymi: wyjazdy w romantyczne miejsca w Polsce, wspólne wyjście na basen albo siłownię. Wysiłek, do jakiego zmuszamy organizm podczas ćwiczeń, pozwala odstresować umysł po ciężkim dniu. Wpływa on również na wyzwalanie się endorfin, zwanych także hormonami szczęścia. Regularne wyjścia tego typu sprzyjają zachowaniu sprawności fizycznej oraz nienagannej sylwetki. Z pewnością partner doceni Twoja troskę...

Pomysły dla par na randki we dwoje

Kolejnym z pomysłów jest wspólne wyjście w każdy piątkowy wieczór, zawsze do innej restauracji. Możecie wtedy kosztować za każdym razem innych rodzajów kuchni, oceniać personel, wystrój lokalu czy też menu na randce. Najważniejsze, byście stworzyli zespół i ze sobą współdziałali. Nic tak bardzo nie zbliża ludzi, jak randki we dwoje i wspólne wykonywanie pewnych czynności.

Równie atrakcyjnym sposobem na spędzanie wolnego czasu mogą być popularne ostatnio kursy tańca. Kuszą one nie tylko konkurencyjnymi cenami, ale również pomagają podsycić ogień i nie dopuszczą do tego, by nastąpiło ochłodzenie uczuć między partnerami. Takie wyjścia, czy zabawy mogą obfitować w wiele śmiesznych sytuacji, które później miło się wspomina.

Okazujcie sobie miłość i ciepło

Zachęcamy do działań, które sprawią, że poczujcie wzajemną bliskość, miłość i ciepło. Może czasami jesteście jak Mars i Wenus, ale wiesz przecież jak sprawić jej przyjemność. Wiesz, że Twoja ukochana miała ciężki dzień w pracy? Przygotuj jej niespodziankę. Kiedy wróci zmarznięta do domu, zaproponuj jej gorącą kąpiel w aromatycznej pianie. Wonne olejki, którymi doprawisz tę niewątpliwą dla niej przyjemność, będą ucztą dla zmysłów. Pachnidła o zapachu melisowo-lawendowym pozwolą jej nie tylko się odprężyć, ale wpłyną także na spokojny sen. Jeśli Twoja partnerka ostatnio bywa rozdrażniona, zafunduj jej relaks rozmarynowo-sosnowy - ten aromat poprawia samopoczucie. Gdy planujesz dalszy ciąg rozpieszczania – romantyczną kolację i grzane wino na kanapie – dodaj jej sił stosując zapach cytrynowo-sandałowy. Kobiety zwracają uwagę na drobiazgi, a proste czynności, jak te, które proponujemy, sprawią, że poczuje się naprawdę wyjątkowa i kochana. Troska, jaką się wykażesz, upewni ją w przekonaniu, że z Tobą jest naprawdę bezpieczna. Prawdopodobnie długo nie będziesz musiał czekać, aż się odwdzięczy...

Panie zachęcamy do podobnej aktywności. Każdy lubi być w centrum uwagi. Zaskakuj go! Kiedy sprawy służbowe uniemożliwią Ci częste wizyty w mieszkaniu partnera, zadbaj by podczas Twej nieobecności niczego mu nie brakło. Zrób zapasy w jego lodówce albo przygotuj coś, co w liście kulinarnej Twego ukochanego mieści się na szczycie. Ponieważ do serca mężczyzny najłatwiej jest trafić przez żołądek, on z pewnością nie zapomni, jak się dla niego starasz i jak o niego dbasz. Możesz także kupić mu książkę, którą chciał przeczytać, albo zaopatrzyć go w jego ulubiony sportowy magazyn. W ten sposób pokażesz, że nie jesteś głucha na jego potrzeby oraz interesujesz się jego pasjami. Gwarantujemy, że jego męskie ego będzie mile połechtane i szybko nie opuścisz jego myśli...


Czytaj również:


 
Komentarze (5)

Przetrwaj zimę na wesoło! - pomysły dla par! | Zima to czas na randki we dwoje - dodaj komentarz
Tina; 2017-12-27 00:47:47 
komentarz usunięty przez moderatora
do loli; 2016-07-23 05:02:23 
O co ci biega ? ? ? prawda boli ! ! ! oj boli ! ! !
Gość ; 2016-07-11 13:59:50 
komentarz usunięty przez moderatora
Randkowiczka; 2015-10-20 08:03:14 
Spędzam ten czas na schadzkach z żonatymi mężczyznami i czas szybciutko mi leci. Już w okolicy jestem znana tylko nadzieja a MY DWOJE,że znajdę jakiegoś towarzysza życia.
ona25; 2015-10-06 18:53:58 
Pewnie, że zima nie musi być nudna o ile ma się u boku swoją drugą połówkę. Jeśli jesteśmy sami zimowe wieczory można przeznaczyć na na poszukiwanie partnera np. rejestrując się w MyDwoje :) Z partnerem można wybrać się też na spotkanie ze znajomymi, umówić się na kręgle, do klubu, możliwości jest bardzo dużo. Muszą być chęci, trochę kreatywności i zimowe wieczory bardzo szybko miną ;)

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij