Biuro matrymonialne > Poradnik > Miłość i związek > Przyjemności we dwoje > Ranking filmów na wieczór we dwoje

Ranking filmów na wieczór we dwoje

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Propozycje filmowe na romantyczny wieczór

Ranking filmów

Z myślą o Użytkownikach, Portal dla Singli MyDwoje.pl przygotował ranking filmów na wieczór we dwoje. Zestaw tworzą komedie romantyczne, komedie o specyficznym czarnym humorze i tzw. wyciskacze łez.  Wśród tej różnorodności każdy odnajdzie dla siebie i swojej drugiej połówki coś zgodnego z upodobaniami, towarzyszącym nastrojem lub  atmosferą, jaką pragnie się stworzyć dla ukochanej osoby. 

1. Masz wiadomość
2. To właśnie miłość
3. Nietykalni
4. Czekolada
5. Oświadczyny po irlandzku
6. Ile waży koń trojański?
7. Kołysanka
8. Scoop-gorący temat
9. Potwór


Masz wiadomość - wirtualna miłość z happy endem 

rok produkcji: 1998

Film na wieczór we dwoje - Masz wiadomość
Źródło: film.wp.pl

reżyser: Nora Ephron
obsada: Tom Hanks, Meg Ryan, Parker Posay, Steve Zahn, Jean Stapleton

W Nowym Jorku młodym ludziom towarzyszy samotność w związku. Zdaje się brzmieć niemożliwie, a jednak. Przypadkowy czat i zawiązanie intrygującej znajomości wprowadza stopniowe zmiany w życie  „Sprzedawczyni” i tajemniczego „NY 152”. Zanim jednak nastąpi randka w realu, czeka ich wymiana kilku maili oraz niezwykle zabawne sceny. Bo choć Joe Fox faktycznie pojawia się na umówionym spotkaniu, nie wyjawia, że to właśnie on jest  internetowym rozmówcą. Kathleen przecież już go kiedyś poznała i znienawidziła, w końcu to wróg z konkurencyjnej sieci księgarń. Joe dostrzegając (tym razem na własne oczy) urok i wrażliwość wojującej sprzedawczyni, próbuje pokazać się z lepszej strony, powoli ją w sobie rozkochując.

Film jest czymś więcej niż komedią romantyczną. Stanowi przesłanie portalu MyDwoje. Pokazuje jak dwoje singli przy odrobinie szczęścia można skojarzyć w szczęśliwy duet. Wirtualna przestrzeń działa tak samo jak realny świat, pozwalając odnaleźć pasującą do nas połówkę. Zawsze z happy endem.

To właśnie miłość - pełna humoru i wzruszeń

Rok produkcji: 2003

Film na wieczór we dwoje - To właśnie miłość
Źródło: www.filmweb.pl

reżyser: Richard Curtis
obsada: Alan Rickman, Hugh Grant, Colin Firth, Emma Thompson, Laura Linney

Miłość jest wszędzie — takim stwierdzeniem rozpoczyna się wyśmienita komedia romantyczna. W okresie przedświątecznym w Wielkiej Brytanii przyglądamy się kilku rodzinom, przyjaciołom i ich strapieniom. Złamane i samotne serca, pogrzeb i zdradę jednoczy magiczna atmosfera, sprawiając, że smutki i niesnaski przyjmują optymistyczny obrót rzeczy. 

Czym jest zatem uczucie, o którym ostatnio wszędzie głośno? Uśmiechem, życzliwością, obecnością, wiernością, poświęconym czasem. Oto właśnie miłość. Bohaterowie miewają z nią czasem „pod górkę”, wymaga niekiedy pracy nad sobą lub poświęceń. Siła woli i moc miłości pomaga jednak pokonać wszelkie bariery.

Pełna humoru i wzruszeń romantyczna opowieść, przy której można się nieźle uśmiać, a czasami cichutko popłakać.


Nietykalni - o miłości braterskiej i pokonywaniu słabości

rok produkcji: 2011

Film na wieczór we dwoje - Nietykalni
Źródło: radiownet.pl

reżyser: Olivier Nakache, Eric Toledano
obsada: Francois Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny, Audrey Fleurot

Dwudziestoparoletni Driss zdążył poznać życie od ciemnych stron. Po wyjściu z więzienia stara się bardziej o zasiłek, niż pracę. Zamożny Philippe, niejako  wbrew oczekiwaniu młodzieńca, zatrudnia go w charakterze swojego opiekuna.

Między pracownikiem a pracodawcą zacieśnia się przyjacielska więź. Arystokrata i chłopak z „ przeszłością” uzupełniają swoje...

 
Komentarze (2)

Ranking filmów na wieczór we dwoje  - dodaj komentarz
Radosny; 2015-10-09 08:08:49 
Z dala od zgiełku. Kocha, lubi, szanuje. Oczywiście jako mężczyzna mam sceptyczne podejście do komedii romantycznych. Tak naprawdę nie ma dobrych filmów dla dwojga. Piękno jest tym co nam się podoba, również w doborze filmów kierujemy się różnymi kategoriami. Gra aktorska, oprawa muzyczna. Proponuję te filmy, ponieważ są jedne z lepszych jakie oglądałem, biorąc pod uwagę tematykę. Pozdrawiam
koko; 2015-10-07 00:16:33 
Wszystkie te filmy widziałam, sporządziłabym nieco inną listę na wieczór we dwoje, ale dlatego, że nie przepadam za komediami romantycznymi. „Nietykalni” i „To właśnie miłość” faktycznie godne polecenia, bardzo dobre filmy, które warto obejrzeć. Zastanawiam się tylko, czy każdy mężczyzna dałby się tak chętnie namówić na wspólne oglądanie komedii romantycznych. Większość facetów woli jednak nieco inne gatunki, typowo męskie, więc raczej żaden nie byłby zachwycony, gdyby po raz enty miał oglądać „Masz wiadomość”, no chyba, że bardzo kocha swoją kobietę i zrobi dla niej wszystko ;)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij