Biuro matrymonialne > Samotne Serca

Samotne Serca chcą się zakochać

Samotne Serca chcą się zakochać
Szukasz samotnych serc? Poznaj inne samotne serca, które chcą pożegnać samotność. Załóż profil w serwisie matrymonialnym i znajdź miłość z MyDwoje.pl. Przeczytaj list od Użytkowniczki.

Szukasz samotnych serc?

Biuro MyDwoje.pl otrzymuje wiele listów od samotnych serc, samotni szukają miłości i chcą się zakochać:

"Drogie MyDwoje.pl, mam na imię Justyna u czuję, że moje serce jest bardzo samotne. Mieszkam w małym miasteczku pod Kielcami. Po pięciu latach studiów, z powodu braku pracy wróciłam do mojej rodzinnej miejscowości. Niestety w czasie studiów nie udało mi się poznać tego jedynego. Jestem z natury osobą bardzo nieśmiałą i trudno nawiązuję nowe znajomości. Dodatkowo studiowałam typowo damski kierunek, jakim jest pedagogika. Na roku było tylko trzech młodych mężczyzn, którzy i tak szybko znaleźli sobie dziewczyny. Co prawda często wychodziłyśmy z koleżankami na dyskoteki czy do baru, ale z racji swojej nieśmiałości nie nawiązywałam zbyt wielu kontaktów. Kilka miesięcy spotykałam się z kolegą, którego serce czułam tak samo bije jako moje. Był on z mojej miejscowości, ale mieliśmy zupełnie inne cele życiowe i bardzo szybko podjęliśmy decyzję o rozstaniu. On chciał założyć rodzinę i zostać na wsi, mnie raczej ciągnie do miasta, chcę jak najszybciej znaleźć pracę i zamieszkać w Kielcach na stałe. Na tą chwilę myślę o rozwoju kariery zawodowej, uczę się języków, chodzę na kursy, inwestuję w siebie. Czuję, że wyczerpałam już wszystkie możliwości spotkania partnera "w realu", więc postanowiłam dać szansę serwisowi matrymonialnemu. Chciałabym pożegnać się z samotnością i poznać inne samotne serca, które tak jak ja szukają miłości na poważnie. Mam nadzieję, że dzięki MyDwoje.pl w moim sercu wkrótce zagości wiosna! :)"

Samotne serca, które chcą się zakochać często wchodzą na portale towarzyskie lub umawiają się na randki24, a także znane są im wyjazdy dla singli i szybkie randki.

Poznaj inne samotne serca, które chcą pożegnać samotność

Justyno, dziękujemy za Twój list. Samotność, to dość powszechny problem wśród młodych ludzi. Znalezienie drugiej połówki staje się szczególnie trudnym zadaniem, gdy mieszkamy w małej miejscowości, a w trakcie studiów nie spotkaliśmy nikogo odpowiedniego, z kim chcielibyśmy związać się na stałe. Nieśmiałość również nie ułatwia tego zadania. Z pomocą przychodzi internetowy serwis randkowy, który pozwala osobom nieśmiałym nawiązywać nowe znajomości, bo przecież łatwiej jest wysłać wiadomość przez internet niż podejść i przywitać się z obcą osobą np. na dyskotece. W naszym Klubie Samotnych Serc, poznasz wiele interesujących kandydatów na partnerów, o zbliżonych do twoich celach życiowych. Młodych osób, które nie myślą jeszcze o wychowywaniu dzieci, stawiają na rozwój kariery ale z kochającym partnerem u boku. W MyDwoje.pl spotykają się samotne serca z Polski i zagranicy, którym nie do twarzy w kolorach samotności.

Samotne serca łączą się w pary w MyDwoje.pl

MyDwoje.pl to Klub Samotnych Serc i nowoczesne biuro matrymonialne w jednym. Posiadamy oferty osób, które na poważnie szukają miłości w każdym wieku, tych co mówią pani szuka pana oraz tych co piszą na klawiaturze telefonu szukam dziewczyny. Jeśli więc źle czujesz się w kolorach samotności, pomożemy Ci poznać samotne serca z Polski i zagranicy. Nasz Klub Samotnych Serc czeka na Ciebie! Myślisz: nie jest łatwo pożegnać samotność, a inne sposoby, aby poznać tego Jedynego zawiodły? Sprawdź MyDwoje - biuro matrymonialne dla wymagających. Z nami pożegnać samotność i poznać samotne serca to pestka. Biuro matrymonialne dla wymagających MyDwoje jest lepsze niż inne portale randkowe! Stosujemy metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich oraz na pracach naukowych. Już dziś załóż ciekawy profil randkowy w MyDwoje.pl i daj się porwać miłości. Jeśli mówisz szukam faceta, masz szansę znaleźć ich z nami.

Rejestrując się na MyDwoje.pl zyskujesz szansę na:

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij