Jak wybrać serwis randkowy?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Poszukiwanie partnera przez Internet

Jak wybrać serwis randkowy?

Dlaczego randkujemy w internecie? W erze komputerów nikogo już nie dziwi poszukiwanie partnera przez Internet. Najpierw sprawdzasz opinie portal randkowy, wybierasz pasujący do Ciebie serwis i umawiasz się na randki wg Twoich oczekiwań. W związku z tym takie hasła jak portal randkowy czy online oferty matrymonialne są dziś na porządku dziennym i nie dziwią nawet starszego pokolenia. Serwisy te przyciągają potencjalnego Użytkownika usługami, w których gąszczu można się jednak zagubić.

Wybierz wiarygodny serwis randkowy

Szukasz partnera, z którym stworzysz poważny związek? A może interesuje Cię związek bez zobowiązań? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze serwisu zapoznawczego. Nasze wskazówki są szczególnie przydatne dla tych singli, którzy szukają partnera na życie i zależy im, by były to związki trwałe i szczęśliwe, oparte na miłości i przyjaźni.

Każdy świadomy Użytkownik Internetu powinien w pierwszej kolejności sprawdzić wiarygodność Portalu, a także zorientować się jakie są metody doboru partnerów w danym serwisie. Rejestrując się w Portalu, zostawiasz Administratorowi danych nie tylko swój adres e-mail, ale również inne dane osobowe. Może, więc warto przebiec wzrokiem politykę prywatności i regulamin? Czy widzisz je na stronie serwisu, którym się interesujesz? Otwórz i przeczytaj. Jeżeli nie znajdujesz tych linków, poszukaj serwisu, który otwarcie przedstawia zasady według których funkcjonuje.

Zastanów się, czego oczekujesz

Przez Internet możesz umówić się na pogaduszki nawet o północy. Beata, 26 letnia specjalistka świetnie zorientowana w środowisku internetowym, przez dłuższy czas nie była w stałym związku. Prężnie rozwijająca się kariera wymagała od niej dużego nakładu czasowego, niestety, kosztem życia prywatnego. – Dlaczego poszukiwań partnera nie rozpocząć w sieci? – zastanawiała się. – W XXI wieku to coraz bardziej popularne miejsce zawierania znajomości. Tutaj o każdej porze dnia i nocy, 24 godziny na dobę, serfują Internauci. Nie muszę, jak w rzeczywistym świecie, uzależniać czasu, jaki chcę spędzić ze współrozmówcą od tego, że właściciel właśnie zamyka lokal. Kiedy mam wolną chwilę i ochotę, siadam wygodnie w fotelu i rozmawiam.

Zanim jednak zainwestujesz swój czas w budowanie profilu, dobrze sprawdź portal, któremu zawierzysz swoje dane i zaufasz, że z jego pomocą uda Ci się odnieść sukces. Przede wszystkim więc nie rejestruj się na pierwszym portalu, który wskaże wyszukiwarka internetowa! Zastanów się kogo szukasz i jaka ma być to relacja - czy chcesz stworzyć stały związek, czy też jesteś raczej poszukiwaczem przygód? Jeżeli uważasz się za osobę wymagającą, oczekującą wartościowych ofert i usługi na najwyższym poziomie, bądź sceptyczny i nie ufaj od razu każdej napotkanej metodzie kojarzenia par. W ten sposób wybierzesz portal, w którym z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz Twojego partnera.

Wiarygodność Portalu

Poważne podejście

Metody doboru partnerów

Wartościowe oferty

Opinie i szczęśliwe historie

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo Twojego wizerunku


Co sądzicie o MyDwoje? Wyniki sondy

Czy mydwoje.pl to dobry serwis? Poważne podejście i solidne oferty Użytkowników oraz rzetelny test psychologiczny to Waszym zdaniem główne atuty MyDwoje.pl.

Co sądzicie o MyDwoje?


 
Komentarze (1)

Jak wybrać serwis randkowy?  - dodaj komentarz
Anna; 2015-08-16 19:05:27 
Przetestowałam już różnego rodzaju portale randkowe, ale najlepiej czuję się na MyDwoje. Co ważne jest tu test doboru partnerskiego, a oferty są bardzo dobrze dobrane. Podoba mi się także bardzo szczegółowa wizytówka. Jeśli ktoś poważnie podchodzi do poszukiwań partnera to uważam, że jest to najlepszy tego typu serwis. I jak do tej pory nie usłyszałam o czyhających tu oszustach. Pozdrawiam.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij