Jak wybrać serwis randkowy?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Poszukiwanie partnera przez Internet

Jak wybrać serwis randkowy?

Dlaczego randkujemy w internecie? W erze komputerów nikogo już nie dziwi poszukiwanie partnera przez Internet. Najpierw sprawdzasz opinie portal randkowy, wybierasz pasujący do Ciebie serwis i umawiasz się na randki wg Twoich oczekiwań. W związku z tym takie hasła jak portal randkowy czy online oferty matrymonialne są dziś na porządku dziennym i nie dziwią nawet starszego pokolenia. Serwisy te przyciągają potencjalnego Użytkownika usługami, w których gąszczu można się jednak zagubić.

Wybierz wiarygodny serwis randkowy

Szukasz partnera, z którym stworzysz poważny związek? A może interesuje Cię związek bez zobowiązań? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze serwisu zapoznawczego. Nasze wskazówki są szczególnie przydatne dla tych singli, którzy szukają partnera na życie i zależy im, by były to związki trwałe i szczęśliwe, oparte na miłości i przyjaźni.

Każdy świadomy Użytkownik Internetu powinien w pierwszej kolejności sprawdzić wiarygodność Portalu, a także zorientować się jakie są metody doboru partnerów w danym serwisie. Rejestrując się w Portalu, zostawiasz Administratorowi danych nie tylko swój adres e-mail, ale również inne dane osobowe. Może, więc warto przebiec wzrokiem politykę prywatności i regulamin? Czy widzisz je na stronie serwisu, którym się interesujesz? Otwórz i przeczytaj. Jeżeli nie znajdujesz tych linków, poszukaj serwisu, który otwarcie przedstawia zasady według których funkcjonuje.

Zastanów się, czego oczekujesz

Przez Internet możesz umówić się na pogaduszki nawet o północy. Beata, 26 letnia specjalistka świetnie zorientowana w środowisku internetowym, przez dłuższy czas nie była w stałym związku. Prężnie rozwijająca się kariera wymagała od niej dużego nakładu czasowego, niestety, kosztem życia prywatnego. – Dlaczego poszukiwań partnera nie rozpocząć w sieci? – zastanawiała się. – W XXI wieku to coraz bardziej popularne miejsce zawierania znajomości. Tutaj o każdej porze dnia i nocy, 24 godziny na dobę, serfują Internauci. Nie muszę, jak w rzeczywistym świecie, uzależniać czasu, jaki chcę spędzić ze współrozmówcą od tego, że właściciel właśnie zamyka lokal. Kiedy mam wolną chwilę i ochotę, siadam wygodnie w fotelu i rozmawiam.

Zanim jednak zainwestujesz swój czas w budowanie profilu, dobrze sprawdź portal, któremu zawierzysz swoje dane i zaufasz, że z jego pomocą uda Ci się odnieść sukces. Przede wszystkim więc nie rejestruj się na pierwszym portalu, który wskaże wyszukiwarka internetowa! Zastanów się kogo szukasz i jaka ma być to relacja - czy chcesz stworzyć stały związek, czy też jesteś raczej poszukiwaczem przygód? Jeżeli uważasz się za osobę wymagającą, oczekującą wartościowych ofert i usługi na najwyższym poziomie, bądź sceptyczny i nie ufaj od razu każdej napotkanej metodzie kojarzenia par. W ten sposób wybierzesz portal, w którym z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz Twojego partnera.

Wiarygodność Portalu

Poważne podejście

Metody doboru partnerów

Wartościowe oferty

Opinie i szczęśliwe historie

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo Twojego wizerunku


Co sądzicie o MyDwoje? Wyniki sondy

Czy mydwoje.pl to dobry serwis? Poważne podejście i solidne oferty Użytkowników oraz rzetelny test psychologiczny to Waszym zdaniem główne atuty MyDwoje.pl.

Co sądzicie o MyDwoje?


 
Komentarze (1)

Jak wybrać serwis randkowy?  - dodaj komentarz
Anna; 2015-08-16 19:05:27 
Przetestowałam już różnego rodzaju portale randkowe, ale najlepiej czuję się na MyDwoje. Co ważne jest tu test doboru partnerskiego, a oferty są bardzo dobrze dobrane. Podoba mi się także bardzo szczegółowa wizytówka. Jeśli ktoś poważnie podchodzi do poszukiwań partnera to uważam, że jest to najlepszy tego typu serwis. I jak do tej pory nie usłyszałam o czyhających tu oszustach. Pozdrawiam.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij