Biuro matrymonialne > Poradnik > Życie Singla > Rozrywka dla Singla > Walentynki Antywalentynki Singli - jak je przetrwać?

Walentynki Antywalentynki Singli - jak je przetrwać?

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Sposoby na samotne Walentynki

Walentynki

Pracownicy sklepów już wycinają na zapleczu czerwone serduszka. Właściciele restauracji zacierają ręce na myśl o sporych zyskach, a kwiaciarnie zamawiają ogromne ilości róż. Choć jeszcze tego nie widzimy, przygotowania do Walentynek rozpoczynają się wielką parą. I jak co roku wielu Singli zadaje sobie to samo pytanie – jak przetrwać to święto... i nie zapaść w poczucie wielkiego osamotnienia? Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl z myślą o Singlach, podaje sposoby na samotne Walentynki.

Antywalentynki sposobem na przetrwanie

Na niektórych portalach internetowych możesz znaleźć poradę - Antywalenynki – schowaj się pod ciepłym kocem, włącz sobie film i udawaj, że Walentynki nie istnieją. Nie chodzi jednak o istnienie takowego święta, ale o podejście do bycia Singlem. Zatem zamiast chować się przed światem, podejdź do Walentynek... z przymrużeniem oka. Jeśli masz już serdecznie dosyć tego święta, bo drażni Cię przede wszystkim swoim komercjalizmem, możesz na początek... odedrzeć je trochę z „magii”.

 • Wypisz sobie na kartce dobre strony samotności, wszystkie zalety bycia Singlem. Nie wahaj się użyć argumentów zaczerpniętych ze swoich nieudanych związków – w końcu lepiej być samemu, niż znosić ciągłe ataki złości, zazdrości czy brak zainteresowania swoją osobą.
 • Pomyśl sobie, że jesteś cudownie pozbawiony/a konieczności wydawania swoich oszczędności na prezent – zamiast tego możesz przygotować prezent dla Singla - kupić sobie dokładnie to, co chcesz. Czyli na przykład nowy ciuch, którym już w poniedziałek oczarujesz nowego kolegę/koleżankę z pracy.
 • Uświadom sobie, że część z tych zakochanych, których widzisz na ulicach, świętują swoją miłość... tylko w lutym. To naprawdę nie jest tak, że wszystkie te pary są ze sobą bezgranicznie szczęśliwe. Co więcej, istnieją bardzo dobrane pary, które w ogóle nie świętują Walentynek.

Gdy nie masz z kim świętować Walentynek

Jeśli z kolei Walentynki dla Singli Cię złoszczą, a przede wszystkim smucą, bo nie masz z kim ich świętować – również dla ciebie mamy kilka sposobów na Walentynki - wskazówek na ich przetrwanie:

 • Pomyśl, że spośród tych wszystkich par, które ochoczo będą świętować w tym roku Walentynki, duża część osób nie miała jeszcze w rok temu partnera. Mówiąc inaczej – każdy z nas był kiedyś Singlem. Także i dla ciebie to może być ostatnie samotne święto Zakochanych.
 • Co może być bardziej romantycznego od świętowania Walentynek? Zakochanie się w tym dniu! Więc nie chowaj się w domu, wyjdź na imprezy dla samotnych i flirtuj – pamiętaj, że Twoja przyszła połówka może być dziś bardziej otwarta na nowe znajomości. Flirtować możesz wszędzie – jeśli więc bardzo przystojny mężczyzna właśnie tankuje Ci samochód, zażartuj: „Dziś nie muszę kupować nikomu prezentu, więc poszaleję – proszę do pełna”. Poczucie humoru to najcudowniejsza broń Singla.
 • Możesz też umówić się z przyjaciółmi na świętowanie Antywalentynek albo... poszukać miłości. Zarejestruj się w MyDwoje.pl i wyślij kartkę do nieznajomego. Może się okazać, że w ten sposób stworzysz niezwykle romantyczny początek Twojego nowego związku.

Czytaj także o singlach:

Single w portalach randkowych

Aktywni Single

Osobowość wiecznego Singla

Singiel z kompleksami szuka miłości


 
Komentarze (3)

Walentynki Antywalentynki Singli - jak je przetrwać? - dodaj komentarz
Paulina; 2015-12-08 00:51:25 
Nie lubię Walentynek, nie dlatego, że nie mam z kim ich spędzać, ale dlatego, że kojarzą mi się z tandetą – czerwonymi serduszkami, pluszowymi misiami i mdławymi piosenkami. Telewizji nie oglądam, więc na szczęście, nie muszę po raz kolejny oglądać tej samej lukrowej komedii romantycznej. I to jest chyba najlepszy sposób – wyłączyć telewizor, radio, a zamiast tego włączyć swoją ulubioną płytę, poczytać książkę, zrelaksować się :)
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 08:49:26 
komentarz usunięty przez moderatora
K2B36667; 2015-02-08 18:28:48 
Świetne rady dla piętnastolatki, która jeszcze nie ma chłopaka! Dość żałosne dla dorosłego człowieka, który już od lat musi borykać się z samotnością.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij