Biuro matrymonialne > Poradnik > Samotność > Samotna kobieta - matka

Samotność kobiety - matki pragnącej związku

szukajSamotność kobiety - matki pragnącej związku

Doradzamy jak znaleźć partnera i pokonać mit, że z dzieckiem nikt Cię nie zechce.
Samotna mama - formy pomocy finansowej
Każda samotna matka, jako singielka ma prawo do alimentów od byłego partnera? Jakie formy wsparcia państwo przewiduje dla samotnych matek, by ich dzieciom nic ważnego nie brakołowało do rozwoju?
2015-11-24
Samotna mama może być jak super dama
Jako samotną mamę Singielkę nie stać Cię na super ciuszek, profesjonalną pielęgnację włosów, makijaż, szkolenia i kursy oraz najlepsze dopasowanie z profesjonalnym biurem matrymonialnym? Sprawdź, jak to zmienić!
2017-07-20
Samotna mama na randce
Samotna mama idzie na randkę, to przełom w jej życiu. Radzimy, jak poradzić sobie planując pierwszą randkę z nowym partnerem, gdy w domu na mamę czeka dziecko.
2015-11-25
Samotna matka wraca do pracy
Samotna matka często chce pracować by być wśród ludzi dorosłych, uprawiać swój zawód. Powrót mamy do pracy nie oznacza końca czasu na miłość z dzieckiem. Kiedy kończy się urlop macierzyński dla matki staje ona przed wyborem niani.
2015-11-26
Jako samotna matka masz w MyDwoje.pl duże szanse znaleźć partnera. Ponad połowa mężczyzn singli w Serwisie zaakceptuje kobietę z dzieckiem jako swoją przyszłą partnerkę. Uwierz w swoją atrakcyjność jako kochająca matka i doświadczona partnerka dla swojego przyszłego partnera.
2015-11-26
Samotna mama szuka partnera
Droga Mamo, masz już dość samotności? Jeśli naprawdę znudziły Ci się kolory samotności, zrób sobie prezent! W Serwisie MyDwoje.pl jest dużo osób samotnie wychowujących dzieci i pragnących trwałego związku, sprawdź sama!
2017-04-28
Samotne dzieci, gdy taty zabraknie
Konieczność uczestnictwa ojca w procesie wychowania dziecka jest jedną z podstawowych prawd pedagogicznych znanych od najdawniejszych czasów. Samotna mama, mimo największych starań, nie zastąpi drugiego rodzica i nie wynagrodzi jego braku.
2015-11-26
Rola ojca a budowanie relacji z partnerem
Poprzez naśladownictwo ojca dzieci uczą się prawidłowo funkcjonować. Chłopcy nabywać wzory roli męskiej, dziewczynki zaś obserwują typowo męskie zachowania, które umożliwiają im w przyszłości budowanie prawidłowych relacji z partnerem.
2015-11-26
Gdy Twój partner ma niepełnosprawne dziecko
Rodzic niepełnosprawnego dziecka to osoba o dużej sile wewnętrznej, potrafiąca odczuwać radość pomimo trudności, czasem zmagająca się z dużym zwątpieniem. Związek z rodzicem niepełnosprawnego dziecka może być  piękny i pełen zaangażowania.
2015-11-26
Miłość ojcowska a zrozumienie kobiet
Mężczyźni opiekujący się dziećmi, jako zaletę tej sytuacji wymieniają fakt, że nauczyli się lepiej rozumieć kobiety. Nabycie nowych umiejętności, przekonanie, że można sobie poradzić w różnych, niestereotypowych sytuacjach, to kolejny plus.
2015-11-26
Twój partner - główny opiekun dziecka
Panuje przekonanie, że opieka nad małym dzieckiem sprawowana przez mężczyznę to sytuacja nietypowa. Serwis MyDwoje.pl zauważa, że najczęściej wymienianym powodem podjęcia decyzji o sprawowaniu opieki przez ojca są względy finansowe.
2015-11-30
Samotny rodzic na urlopie z dzieckiem
Samotny rodzic spędza urlop z dzieckiem. Radzimy, jak postępować, aby i dziecko i rodzic mieli cudowne wakacje i by wrócili zadowoleni i wypoczęci.
2015-11-30
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij