strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Samotna mama - formy pomocy finansowej

Samotna mama - formy pomocy finansowej

Każda samotna matka, jako singielka ma prawo do alimentów od byłego partnera? Jakie formy wsparcia państwo przewiduje dla samotnych matek, by ich dzieciom nic ważnego nie brakołowało do rozwoju?
Samotna mama = super dama

Samotna mama = super dama

Jako samotną mamę Singielkę nie stać Cię na super ciuszek, profesjonalną pielęgnację włosów, makijaż, szkolenia i kursy oraz najlepsze dopasowanie z profesjonalnym biurem matrymonialnym? Sprawdź, jak to zmienić!
Samotna mama na randce

Samotna mama na randce

Samotna mama idzie na randkę, to przełom w jej życiu. Radzimy, jak poradzić sobie planując pierwszą randkę z nowym partnerem, gdy w domu na mamę czeka dziecko.
Samotna matka wraca do pracy

Samotna matka wraca do pracy

Samotna matka często chce pracować by być wśród ludzi dorosłych, uprawiać swój zawód. Powrót mamy do pracy nie oznacza końca czasu na miłość z dzieckiem. Kiedy kończy się urlop macierzyński dla matki staje ona przed wyborem niani.
Samotna mama szuka partnera

Samotna mama szuka partnera

Droga Mamo, masz już dość samotności? Jeśli naprawdę znudziły Ci się kolory samotności, zrób sobie prezent! W Serwisie MyDwoje.pl jest dużo osób samotnie wychowujących dzieci i pragnących trwałego związku, sprawdź sama!
Gdy taty zabraknie

Gdy taty zabraknie

Konieczność uczestnictwa ojca w procesie wychowania dziecka jest jedną z podstawowych prawd pedagogicznych znanych od najdawniejszych czasów. Samotna mama, mimo największych starań, nie zastąpi drugiego rodzica i nie wynagrodzi jego braku.
Rola ojca a budowanie relacji z partnerem

Rola ojca a budowanie relacji z partnerem

Poprzez naśladownictwo ojca dzieci uczą się prawidłowo funkcjonować. Chłopcy nabywać wzory roli męskiej, dziewczynki zaś obserwują typowo męskie zachowania, które umożliwiają im w przyszłości budowanie prawidłowych relacji z partnerem.
Gdy Twój partner ma niepełnosprawne dziecko

Gdy Twój partner ma niepełnosprawne dziecko

Rodzic niepełnosprawnego dziecka to osoba o dużej sile wewnętrznej, potrafiąca odczuwać radość pomimo trudności, czasem zmagająca się z dużym zwątpieniem. Związek z rodzicem niepełnosprawnego dziecka może być  piękny i pełen zaangażowania.
Miłość ojcowska a zrozumienie kobiet

Miłość ojcowska a zrozumienie kobiet

Mężczyźni opiekujący się dziećmi, jako zaletę tej sytuacji wymieniają fakt, że nauczyli się lepiej rozumieć kobiety. Nabycie nowych umiejętności, przekonanie, że można sobie poradzić w różnych, niestereotypowych sytuacjach, to kolejny plus.
Twój partner - główny opiekun dziecka

Twój partner - główny opiekun dziecka

Panuje przekonanie, że opieka nad małym dzieckiem sprawowana przez mężczyznę to sytuacja nietypowa. Serwis MyDwoje.pl zauważa, że najczęściej wymienianym powodem podjęcia decyzji o sprawowaniu opieki przez ojca są względy finansowe.
Samotny rodzic na urlopie z dzieckiem

Samotny rodzic na urlopie z dzieckiem

Samotny rodzic spędza urlop z dzieckiem. Radzimy, jak postępować, aby i dziecko i rodzic mieli cudowne wakacje i by wrócili zadowoleni i wypoczęci.Samotność kobiety - matki pragnącej związku

Doradzamy jak znaleźć partnera i pokonać mit, że z dzieckiem nikt Cię nie zechce.
 

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
Serwis krok po kroku
Kontakt z biurem
Twarze MyDwoje
Manager, Jaworzno, 45 lat, MD595323
MD595323, 45 lat
Manager, Jaworzno
Opiekunka, Sopot, 42 lata, K51F6AF4
K51F6AF4, 42 lata
Opiekunka, Sopot
 
 więcej mężczyzn  więcej kobiet
Opinie Użytkowników MyDwoje.pl
Wydarzenia dla singli
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij