Samotna mama szuka partnera | Jesteś mamą i chcesz znaleźć partnera

Droga Mamo, masz już dość samotności? Jeśli znudziły Ci się samotne dni, Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl zaprasza do rejestracji. W naszym serwisie jest dużo osób samotnie wychowujących dzieci i pragnących trwałego związku. Zrób to dla siebie. Sprawdź oferty matrymonialne i towarzyskie. Dlaczego warto szukać partnera w Internecie? Posiadanie dzieci niewątpliwie utrudnia swobodne poszukiwania partnera. Samotna matka, głównie ze względu na brak czasu, ma mniej możliwości poznania ewentualnych kandydatów. Dziecko nie czyni Cię jednak wcale mniej atrakcyjną! Wręcz przeciwnie. Samotni rodzice postrzegani są często jako dojrzali emocjonalnie partnerzy.

Pomyśl o sobie, a Twoje dziecko na tym skorzysta

Jako samotna matka zmagasz się z dużym obciążeniem fizycznym i psychicznym. Spoczywa przecież na Tobie ogromna odpowiedzialność! Musisz codziennie podołać wielu obowiązkom, zapewnić przetrwanie sobie i troskliwą opiekę swojemu dziecku. W międzyczasie próbujesz znaleźć czas dla siebie. I tym sposobem wizytę u fryzjera odkładasz już trzeci tydzień, a siłownia jest tylko małą karteczką przyklejoną na lodówce. Tak, tak, wiemy, że czasem udajesz, że jej nie widzisz... I jak tu jeszcze w znaleźć czas na poszukiwania partnera? Pomyśl pozytywnie o sobie! Otóż tylko konsekwencja i silna wola pozwolą Ci na uprawianie systematycznych zajęć poza domem. Być może tam właśnie czeka na Ciebie miłość? Jednakże jak szukać tego Jedynego?

Nie robimy dziecku przysługi, gdy cały czas dzielimy tylko między pracę, dom i dziecko, nie pozostawiając nic dla siebie. Dziecko uczy się wtedy, że matka nie ma żadnych własnych potrzeb, a jeżeli nawet, to niekoniecznie trzeba je respektować. Każda z pań, także samotna matka, pragnie być dobra i kochająca. Zapewne tak się stanie, gdy zapewni dziecku wychowanie w pełnej rodzinie. Mężczyzna kochający dziecko, nawet gdy nie jest jego ojcem, ma dla niego wielkie znaczenie. Samotne matki szukają partnera nie tylko dla siebie, myślą również o swoim dziecku i szukają opiekuna dla niego. W Serwisie MyDwoje.pl nie brak ofert dla samotnych rodziców. 

Zazdrość dziecka można rozbroić szczerą i mądrą rozmową

Pytasz się, jak opanować swojego małego „zazdrośnika”, gdy nie daje Ci wyjść z domu, gdy właśnie łapie go ból brzucha i gorączka? Powodem, dla którego poszukujesz partnera jest potrzeba miłości. Musisz to wyjaśnić swojemu maluchowi. Miłości potrzebujesz i Ty, i Twoje dziecko. Wasze potrzeby są równoważne. Twoje dziecko ma swoje uczucia, emocje i potrzeby. Należy mu się Twoja szczerość. Jeśli to tylko możliwe (czyli jeśli nie jesteś mamą niemowlaka), spróbuj otwarcie komunikować i wyrażać uczucia, porozmawiać ze swoim dzieckiem na temat Twoich planów. Nawet trzylatek doskonale czuje, co dzieje się w sercu jego matki, szczególnie jeżeli wychowujesz go samotnie. Dziecko może protestować, ale przemawia przez nie tylko strach, że ktoś może mu Ciebie odebrać, nawet jeśli rozumie, że samotność Ci się znużyła. Twoje dziecko potrzebuje pewności, że Twoja miłość do niego nie osłabnie wraz z pojawieniem się mężczyzny w domu. Wytłumacz mu, że pan który pojawi się w Waszym wspólnym życiu nie zabierze mu ani grama Twojej miłości, lecz ofiaruje sto procent własnej. To sto procent więcej niż ma w tej chwili. Postaw także wyraźnie granice, jakich rzeczy robić maluchowi nie wolno, gdy odwiedza Cię przyjaciel. Pamiętaj jednak, by zaprosić do domu dopiero bardzo dobrze znaną osobę, z którą Twoje więzy są mocne i Wasz związek dojrzał do wzajemnej prezentacji poszczególnych członków rodziny. Dzieci są tylko dziećmi; szybko się przywiązują i łatwo można je zranić. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby mężczyzna, którego zaprosisz do domu był tym właściwym.

Twoje dziecko potrzebuje dobrych wzorców matki i ojca

Pamiętaj! Nie będziesz wyrodną matką, gdy zamówisz opiekunkę, bo chcesz mieć wolny wieczór lub gdy zabronisz maluchowi niegrzecznie odnosić się do gości i czasem będziesz potrzebować samotności. Twoje dziecko wychowane w pełnej rodzinie, noszące w sobie dobre wzorce matki i ojca, będzie samo miało większą szansę na udane swoje związki. Magazyn GeoWissen opublikował w numerze 34 badania dotyczące prawdopodobieństwa rozwodu dla osób z różnych środowisk i w różnych sytuacjach życiowych. Prawdopodobieństwo rozwodu osób, których rodzice się rozwiedli jest o według Jochena Palusa o 52% większe niż osób wychowanych w pełnej rodzinie. Zainwestuj więc w przyszłość i szczęście Twojego dziecka i zadbaj, by Twój maluch wyrósł w pełnej rodzinie!

Błędne myślenie: z dzieckiem nikt mnie nie zechce

Powszechne jest także wśród młodych matek mniemanie - "Nikt nie zechce mnie z dzieckiem". Nic bardziej błędnego. Jest bardzo wielu panów w  Serwisie MyDwoje.pl, którzy świadomie zaznaczają, że dzieci z poprzedniego związku partnerki nie będą stanowić dla niego problemu. Mężczyzna odpowiedzialny i poważnie myślący o związku od razu dostrzeże Twoje walory matki. Samotni rodzice często są bardziej dojrzali niż inni, dlatego są dobrymi partnerami. Jeżeli potrafisz dobrze wychowywać dziecko - znaczy to dla niego, że jesteś dobrą matką, nie tylko dla własnego dziecka, ale także dla Waszych potencjalnych wspólnych dzieci. To nie wstyd, że jesteś samotną matką. To powód do dumy. Pokazujesz całemu światu, że dzielnie i z uśmiechem dźwigasz trud  wychowawczy. Samotne matki są w naszym społeczeństwie bardzo cenione jako odpowiedzialne opiekunki. Sprawdź szczegółowe wyniki naszej sondy Dzień (samotnej) mamy

Odpowiedni moment by przedstawić dziecku nowego partnera

Obowiązuje jednak jedna zasada, którą powinni przestrzegać samotni rodzice. Najpierw powinno rozwinąć się uczucie między Wami, a dopiero później można przyjaciela mamy przedstawić maluchowi. Dlatego też nie przyjmujemy przy profilach zdjęć z dziećmi. Nie polecamy też zabierać pociech na pierwsze spotkanie. Najpierw Tylko Was Dwoje. 

Jeżeli więc świadomie poszukujesz partnera, naucz się dzielić swoje życie na czas dla dziecka i chwile tylko dla siebie jako kobiety. Robisz to dla siebie i dla Twojego dziecka. Będąc spełnioną jako kobieta, będziesz lepszą matką.  Dopiero wtedy będziesz miała szansę na znalezienie miłości dla siebie i dziecka w takim samym stopniu jak kobieta bezdzietna. Tego Ci właśnie szczerze życzymy Nasza Droga Mamo!

---

Portal dla Singli MyDwoje dba o potrzeby samotnych matek i ojców, odpowiednio dopasowując dobór ofert. Rodzicom nie proponujemy ofert osób, które wykluczają posiadanie dzieci.


 
Komentarze (24)

Samotna mama szuka partnera | Jesteś mamą i chcesz znaleźć partnera - dodaj komentarz
Tomasz.; 2020-03-13 07:51:37 
komentarz usunięty przez moderatora
Grzegorz; 2020-02-19 23:32:06 
Szukam kobiety do50lat z wojewuctwa Lubelskiego
poznam samotna matke z nysy i okolic; 2019-12-15 10:40:50 
poznam samotna matke do stalego zwiazku z okolic nysy
warcholjan; 2019-11-29 04:06:15 
komentarz usunięty przez moderatora
Jakub z Chojnic; 2019-06-22 21:44:30 
komentarz usunięty przez moderatora
Kuba; 2019-06-22 21:41:05 
komentarz usunięty przez moderatora
edytakatulska; 2019-02-04 00:02:17 
komentarz usunięty przez moderatora
WiernyTemuKtoWiernyTobie ; 2018-09-15 00:15:35 
Po kilku latach związku okazuje się czasem że Twój partner ma poważne kłopoty. Silne uzależnienie. Papierosy? Alkohol? - no niie tylko. Dragi. Tak. Trawa , mefa, wszystko co na rynku
.. amfa, ectasy. Kobieta atrakcyjna która wcześniej była wzorem wszedzie nagle staje się ofiarą... I upada. Na kolana. Na ręce. Świat się kończy. Ratuje go, bo przecież tak nauczona... kolejna porażka. Ona zaraz rodzi. On nie wraca do domu. Znów okazuje się, że może liczyć tylko na siebie. Nikomu nie życzę takiego zakończenia relacji.... siły w takiej kobiecie naprawdę dużo. Ale czasem potrzebny Jest ktoś kto powie- ocknij się. Da się żyć inaczej. Wtedy okazuje się, że dziewczyna kiedys mająca ogromne powodzenie zostaje sama... Nie ma komu się wygadać. To mój osobisty dramat. Ale mam nadzieję że kiedyś będę przy kimś z kim będę z tego się śmiać. Bo uśmiech wierzę że kiedyś wróci na moja twarz. Myślę że nawet takie portale dają szansę.
Gabriel; 2018-08-06 05:03:34 
Wogóle nie powinno się rozpatrzywać tego w kategoriach "dziecko to problem czy nie". Dziecko nigdy nie jest problemem. Wszystko zależy od tego czego oczekuje samotna mama od faceta i czego oczekuje facet który decyduje się na relacje z samotną mamą.
Do facetów (tych nieuświadomionych) : Dziecko dla mamy zawsze jest numero UNO! Jeżeli nie jest to byćmoże trzeba pomóc takiej mamie... :/
Michal; 2018-08-04 20:27:31 
Kobieta z dzieckiem to nie problem zależy jak kobieta podchodzi do związku
Dziecko na pierwszym miejscu

1-10 | 11-20 | 21-24 |

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij