Biuro matrymonialne > Poradnik > Samotność > Samotna kobieta - matka > Nikt nie zechce mnie z dzieckiem

Nikt nie zechce mnie z dzieckiem - pokonaj mit

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Samotna mama w poszukiwaniu nowej miłości

Witam Was!

„Jestem młodą, spełniającą się zawodowo kobietą. Mam też wspaniałego, dwuletniego synka, Michasia. Niestety, nigdy nie miałam szczęścia do mężczyzn i już będąc w ciąży, zostałam samotną mamą. Mam dopiero 30 lat i czuję, że nie dla mnie jest całkowite oddanie się roli matki. Chciałabym się jeszcze kiedyś zakochać, znaleźć partnera, z którym mogłabym wspólnie wychowywać mojego syna, wierzę, że gdzieś tam czeka na mnie ktoś, kto pokocha mnie i moje dziecko. Nie wiem tylko, jak znaleźć idealnego partnera?” - tak napisała do biura MyDwoje.pl Martyna, lat 30 z Katowic.

Martyno, masz całkowitą rację, że nie chcesz wychowywać swojego syna będąc samotną mamą – to ogromne wyzwanie, które ciężko brać na swoje barki w pojedynkę. Jesteśmy stworzeni tak, że samotność nie jest dla nas komfortowa psychicznie i to prędzej czy później może się odbić na dziecku.  Jak piszesz – szukasz miejsca, gdzie mogłabyś poznać ciekawego mężczyznę – nie mogłaś trafić lepiej, niż do MyDwoje.pl! Masz mało czasu. Ty, jako samotna matka musisz go dzielić między pracę, dziecko i siebie. Wychodzimy więc naprzeciw wymaganiom równie zabieganych, jak Ty, osobom. Dzięki naszemu naukowemu Testowi Doboru Partnerskiego masz większe szanse na poznanie osoby, z którą połączą Cię wspólne życiowe wartości, a dopasowanie charakterów sprawi, że Wasz związek będzie harmonijny i trwały. Partnerów dobieramy także w oparciu o wspólne  zainteresowania, zgodność osobowości, życiowe pasje i oczekiwania. Samotna mamo, rozpocznij poszukiwania nowej miłości! Odsuń od siebie myśl: Nikt nie zechce mnie z dzieckiem - pokonaj mit. Masz siłę, z nami Ci się to uda!

Ponad 50% Singli w MyDwoje zaakceptuje partnerkę z dzieckiem

Wielu mężczyzn chciałaby mieć dziecko – często, gdy poznają właściwą kobietę, która ma już dziecko – świadomie wybierają bycie ojcem i na małą istotkę lub młodego człowieka przelewają całe swoje uczucia tacierzyńskie. W MyDwoje niemal połowa mężczyzn singli poszukujących partnerki deklaruje chęć posiadania w nowym związku dzieci. Równie szczęśliwą rodzinę mogą stworzyć samotny tata (często się tacy zdarzają!) z samotną mamą – wymaga to wiele pracy, wsparcia i zaufania, ale z czasem procentuje to wielokrotnie – Twoje dziecko będzie miało tatę, Ty partnera na całe życie, z którym będziesz szczęśliwa, a być może Ty też będziesz mamą dla kogoś, kto potrzebuje Twojego ciepła i uśmiechu. ‘‘Pachworkowe’ rodziny występują ostatnio w społeczeństwie coraz częściej i są doskonałym dowodem na to, że można być szczęśliwym w każdym wieku – również po przejściach.

W MyDwoje możesz w Profilu podać informację o tym, czy posiadasz dzieci i czy z nimi mieszkasz. W kryterium wyszukiwania możesz wybrać partnerów, którzy posiadają także dzieci oraz takich którzy są gotowi poszerzać rodzinę. Aż ponad połowa mężczyzn w Serwisie jest gotowych zaakceptować partnerkę z dzieckiem. 

Raport o rodzicach w poszukiwaniu miłości

Przeczytaj raport Samotni rodzice szukają nowego partnera. Z raportu wynika, że samotne matki najchętniej szukają samotnych ojców. Łatwo zrozumieć ten trend. Kobiety matki zajmujące się wychowaniem dzieci i troszczące się stale samodzielnie o dom są bardzo zapracowane. Podświadomie czują, że ogrom tych obowiązków i trud wychowawczy a także jej pracę i zaangażowanie w dom może zrozumieć tylko drugi rodzic, samotny ojciec.

Warto jednak zwrócić uwagę, że to mężczyźni single bez dzieci najczęściej myślą o poszerzaniu rodziny o dzieci partnerki lub...

 
Komentarze (10)

Nikt nie zechce mnie z dzieckiem - pokonaj mit - dodaj komentarz
Poz; 2019-07-22 16:40:24 
Szukaj takiego samego sortu rozwodnika z dzieciorami
dalia; 2018-07-28 20:52:58 
a gdyby to mezczyzni zostawali z dziecmi jak by to było? dziecko to najwieksze szczescie i uwazam, ze rodzicem jest ten kto wychowa ..
do ZIutkA; 2018-06-02 08:49:18 
A może warto otworzyć się? Kto powiedział, że będzie łatwo? Jeśli ma się w sobie prawdziwą miłość to dzielenie jej tylko ją pomnaża ;)
Ziutek; 2018-06-01 18:00:09 
Niestety, ale nie wierzę w powodzenie samotnych matek w szukaniu faceta. Dla mnie cudze dziecko to bariera nie do przejścia i tyle, bo w razie konfliktowej sytuacji z miejsca jestem na przegranej pozycji jako "ten obcy". Co nie znaczy, że nie ma mężczyzn, dla których cudze dziecko stanowi przeszkodę w związaniu się z jego matką.
Amans; 2018-05-03 01:21:16 
Popieram "faceta" w kwestii obłudy. Jestem po rozstaniu z woli żony, która znalazła sobie młodszego. Mam 35 lat, od dłuższego czasu zagaduje rozwódki ale większość z nich boi się nowego zaangażowania, albo szuka faceta wysportowanego faceta "z klasą" bez śladów po obrączce.
Michał; 2017-11-25 15:28:58 
Poznam młoda samotną mamę z Krakowa
facet; 2017-04-16 21:44:25 
szanowne pańcie.. po co ta obłuda...szukacie faceta z kasą
Violetta; 2015-11-25 23:50:35 
Prawda jest taka, że ciężko znaleźć samotnej matce odpowiedniego partnera, który będzie odpowiedzialny i zechce zatroszczyć się o jej dzieci. Mężczyźni do 40tki wolą związać się z kobietą bez przeszłości, zobowiązań. Nie chcą przede wszystkim komplikować sobie życia. Faktycznie, chyba dobrym rozwiązaniem dla samotnej matki jest poszukiwanie partnera wśród samotnych ojców, oni doskonale wiedzą co oznacza samotne rodzicielstwo i z jakimi trudnościami ono się wiąże.
Samotna mama; 2015-03-16 16:40:55 
Od kiedy rozstałam się z meżem jest mi naprawdę cieżko. Czuje sie samotna a nie moge nikogo poznać, bo nie chce Michasia (7 lat) zostawiać samego w domu, no i dziwnie tak mi jakos kogos do domu przyprowadzić, bardzo bym nie chciała Michasia skrzywdzić. Moze zdecyduje się na ten portal mydwoje bo to chyba dobra alternatywa.
Przede wszystkim nie mam czasu na szukanie bez celu w niepewnych mijescach. Choc nie ukrywam, że samotne matki to maja naprawdę ciezko, nie dośc, ze z dzieckiem boje się trochem, ze to moze na moją niekorzyśc działąc, po drugie, nie jestem taka dyspozycyjna jak kiedys. Ach chcialoby sie miec znow 19 lat i umawiac sie bezstrosko na randki :)
edytka; 2015-02-18 17:15:37 
Na forach często spotykam się z opinią, że jak jest się samotną matką po 30-tce, to już raczej nie ma szans na znalezienie partnera. A to duży błąd, wcale tak nie musi być, sama to widziałam u mojej koleżanki, znalazła faceta, który okazał się super ojcem dla jej córki, a jednocześnie kochającym i dobrym partnerem dla niej. Czyli nie wszyscy faceci są tacy, że uciekają od kobiet, które mają już dzieci, to chyba jednak tylko błędny stereotyp. Ten artykuł także świadczy o tym, że samotne matki wcale nie stoją na przegranej pozycji. Dobrze, że jest taki portal, gdzie jasno można zadeklarować kwestie dotyczące dzieci i szukać tylko takich partnerów, którzy nie mają nic przeciwko dzieciom, a może nawet i mają swoje.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane Twoje dane osobowe jest: My Dwoje z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 951-187-51-87, 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl, 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu. 

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


  Akceptuję
zamknij