Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Zdaniem singli - badania > Jak rozkochać kobietę? - 12.01.2016

Jak rozkochać kobietę? - 12.01.2016

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Pieniędzmi, oddaniem, sztuczką czy czymś więcej?

Artykuł cytowany przez  zwierciadlo.pl  meskimbyc.pl  

Media stale podsuwają nam coraz to nowsze sposoby na podryw. Coraz więcej psychologów i coachów specjalizuje się w temacie nawiązywania relacji damsko-męskich. Nic dziwnego, przecież każdy przynajmniej raz w życiu zakochał się bez wzajemności i próbował znaleźć odpowiedź na pytania, których prawdopodobnie nie miał odwagi głośno wypowiedzieć. Czy istnieją gwarantowane sposoby na podryw? Co tak naprawdę działa na kobiety? Czy, aby rozkochać kobietę, wystarczy prosty trik, czy trzeba czegoś więcej? Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało ponad pół tysiąca odpowiedzi udzielonych w sondażu na temat „Jak rozkochać kobietę?” Zobacz, co na temat poszukiwania miłości mówią sami zainteresowani. Jak chcą podrywać mężczyźni, a jak chcą być podrywane kobiety?

Jak rozkochać kobietę - sonda

Jak rozkochać kobietę?

Żadna z singielek nie poparła tezy, że kobiety lubią bogatych. Popularne zestawienie „skóra, fura i komóra” działa więc tylko na wyobraźnię 9 % mężczyzn. Poradniki dla podrywaczy sugerują, by dać kobiecie poczucie, że cały świat przestał istnieć, że liczy się tylko ona, by „oddzielić ją od stada” i skoncentrować na sobie. Ale czy faktycznie panie tego chcą? Wbrew pozorom, kobiety nie pragną, by poświęcić im całą swoją uwagą – tylko 7% z nich właśnie tego oczekuje. Jeszcze mniej, bo tylko 2%, chce, by dopasować się do niej w każdym względzie. Czyżby panie przeczuwały, że to tylko pozory? A może teza, że tylko przystojniacy mają szansę, jest prawdziwa? Zdecydowanie nie, tylko niecały 1% kobiet skutecznie uwiedzie typ zniewalający - szczególnie dbający o wygląd. Panie chcą czegoś więcej.

Czym zatem oczarujecie płeć piękną? Odpowiedź okazuje się bardzo prosta. Kobiety chcą poczuć się bezpiecznie. Prawie 60% zapytanych wskazuje, że aby związać się z mężczyzną musi mieć pewność, że deklaracja „możesz na mnie polegać”, to nie tylko słowa - kobieta musi czuć się w 100% zaopiekowana. W końcu od zawsze zadaniem mężczyzn było zadbanie o bezpieczeństwo ogniska domowego, które tworzyła kobieta. A czy panowie podzielają ten pogląd? 23% z nich jest przekonanych, że to właśnie przyciągnie do nich wybrankę. Kolejne 33% panów stawia na szczerość - pełne zaufanie i prawdę w każdej sytuacji. Zdanie to podziela 24% kobiet.

Okazuje się, że kobiety, by skłonić się w stronę absztyfikanta, nie chcą być przytłaczane i osaczane. Nie oczekują obietnic bez pokrycia i drogich prezentów. Nie chcą również, by tworzyć sztuczną atmosferę. Wręcz przeciwnie. Z badań przeprowadzonych przez portal randkowy MyDwoje wynika, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni zgadzają się, że najważniejsze przy budowaniu relacji z kobietą jest to,  by móc na sobie polegać i być godnym zaufania. A co z trikami, manipulacjami i sztuczkami na podryw? Są dobre na początek. Na pewno pomagają przełamać nieśmiałość, ale to Ty musisz podjąć decyzję, czy chciałbyś, aby Twój związek był budowany tylko na tej podstawie.

Zobacz również, co na temat łączenia się ludzi w pary mówi ekspert MyDwoje.pl, psycholog i seksuolog kliniczny dr n.hum. Dariusz P. Skowroński. Czym jest chemia w miłości? Czy jest podstawą prawdziwego uczucia, a może bazuje ono na wymianie potrzeb, zaufaniu i świadomości wzajemnych oczekiwań? https://www.youtube.com/watch?v=u8JiqPplAVI.

Czytaj również: 
Komentarze (2)

Jak rozkochać kobietę? - 12.01.2016 - dodaj komentarz
alutka; 2016-10-13 19:02:59 
Do Ewelina. Takich facetów nie ma ;) na poczatku każdy się pręży i stara ci się udowodnić jaki to on męski jest, zaradny, inteligentny . Zyje juz 37 lat i nie spotkałam faceta zaradniejszego, inteligentniejszego i odważniejszego ode mnie. O odpowiedzialności, honorze czy dumie nie wspomnę. A facet z inicjatywa? Zapomnij kobieto. Takich tylko na ekranie zobaczysz albo sobie wyobrazisz czytając książkę. ;)
Ewelina 34; 2016-01-12 17:00:54 
Facet nie może uwiesić sie na kobiecie, żadna tego nie lubi. Wręcz przeciwnie, ona także musi trochę gonić króliczka. Facet musi fascynować, sama jestem kobietą i pamietam, że zakochanie pojawia się, gdy zaczynam faceta podziwiać za coś, hm czy to jest coś, co daje mi poczucie bezpieczeństwa? Może nie bezpośrednio. Myślę, że to jest pewien potencjał, który dostrzegamy w partnerze, przy którego boku chciałbyśmy się widzieć.... Potencjał na fajną wspólną przyszłość. Jest to albo facet z pewnymi planami, zainteresowaniami, jakąś pasją, że potrafię sobie wyobrazić jak on to robi, robi dobrze a ja mu się przyglądam i go podziwiam, i on mnie zniewala. Na przykład jak wspina się po górach, albo restauruje z zapałem swoje stare samochy, albo bierze w sprawy w swoje ręce naprawia mój stary rower, albo porządkuje piwnicę lub zaprasza mnie na wieczór i ma na niego swój konkretny plan do ktorego dąży. Taki facet moze mi dać o tyle poczucie bezpieczeństwo, że ufam mu że czegokolwiek się dotknie to będzie to trzymało poziom, bedę z niego dumna, zrobi to dobrze i będę mogła go nazwać z dumą swoim parnterem. Hm, chyba właśnie zdradziałam Wam jak działa na mnie udany podryw ... bez klasy, głowy, planu i umiejętności ani rusz :)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij