Randki online, czyli randki 24 w serwisie matrymonialnym

Umawiaj się na internetowe online z MyDwoje

Randki online są od kilku lat powszechne, znane także jako randki w ciemno. Randka w realu nie dzieje się jednak z dnia na dzień. Zwykle poprzedzają ją Znajomości internetowe na odległość lub z tego samego miasta. Wiele singli wie jednak, że spotkania z sieci to znak naszych czasów. Internet to narzędzie, które pomaga w znalezieniu partnera i zbudowanie satysfakcjonującego związku. Mieszkasz w dużym mieście? 

Obejrzyj nasze aktualne propozycje randek:

Randki online z My Dwoje to ogromna oszczędność czasu i miłe randkowanie

Żyjemy w świecie, w którym umawianie się online na randki 24 jest na porządku dziennym i każdy sprawdza najpierw opinie o portalu randkowym, by rozsądnie wyszukać sprawdzony serwis randkowy. Portale randkowe nie są już postrzegane, jako miejsce dla desperatów i miłosnych nieudaczników. To obecnie jedna z najbardziej popularnych metod, jakie można wybrać na poszukiwanie partnera. Spotkania, randki dla Singli to znak naszych czasów. Pisaliśmy o tym analizują Wasz wypowiedzi w sondzie: Jakie czasy, takie randki Poznaj miłość przez Internet to hasło dziś wszechobecne. Internetowy serwis randkowy to dziś ogromna oszczędność czasu i duże ułatwienie dla tych, którzy na co dzień są nieśmiali i trudno im nawiązać nowe znajomości lub w swoim otoczeniu nie spotykają potencjalnych kandydatów na partnerkę lub partnera. Zanim podejmiesz decyzję o spotkaniu, możesz poznać drugą osobę poprzez długie rozmowy online lub na czacie.

Wybierz odpowiedni serwis randkowy

W Internecie pełno jest różnorodnych portali randkowych, dlatego zanim w ogóle zaczniemy naszą przygodę z randkami internetowymi, warto dowiedzieć się, który z nich będzie najbliższy naszym oczekiwaniom, słowem który to portal randkowy. Ważna będzie metoda doboru partnerów (w MyDwoje jest to Test Doboru Partnerskiego). Ważny jest także cel zawieranych znajomości, czy są to poważne oferty matrymonialne, oraz jakie jest grono wiekowe użytkowników portalu a także Bezpieczeństwo Twojego wizerunkuBezpieczeństwo transakcji. Oczywiście bezpieczeństwo i polityka prywatności. Warto to sprawdzić, by się nie rozczarować. Najbezpieczniejszym wariantem jest korzystanie z dużych, sprawdzonych portali matrymonialnych takich, jak MyDwoje.pl. W takich miejscach obowiązują przejrzyste regulaminy, a bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem. Mamy wtedy7 gwarancję, że nasze dane są chronione, a ryzyko, że ktoś włamie się na nasze konto, jest ograniczone do minimum. Profesjonalny portal daje też większą pewność, że spotkamy w nim "prawdziwych" ludzi. Wszystkie konta są weryfikowane pod kątem wiarygodności, a fotografie regularnie moderowane. Świadczy to o tym, że Serwis ma poważne podejście. System weryfikacji w MyDwoje stara się wychwycić i wyeliminować fałszywe profile oraz osoby, które nie chcą przestrzegać obowiązujących zasad. Ma to duży wpływ na jakość i bezpieczeństwo internetowych spotkań.

Spotkania z internetu rodzą nadzieje, pragnienia i rzutowane wyobrażenia

Flirtowanie przez sieć online czasem bywa źródłem rozczarowania, frustracji, a nawet urazu. Przede wszystkim dobrze jest pamiętać, iż Internet sprzyja uruchamianiu fantazji i projekcji psychologicznych, ponieważ komunikacja w sieci często ogranicza zakres informacji, która jest dostępna w korespondencji emaliowej, czy przez „tekstowanie”. Nawet rozmowa przez Internet z użyciem kamery internetowej nie zawsze oddaje całość kontekstu informacyjnego. Projekcja ma miejsce wtedy, kiedy na podstawie okruchów informacji, rzutujemy na inną osobę swoje nadzieje, pragnienia i następnie interpretujemy zachowania tej osoby zgodnie ze swoimi rzutowanymi wyobrażeniami, a nie w oparciu o realną obserwację. Czyli widzimy to, co chcemy widzieć, a nie to, co jest naprawdę. Można tu uściślić, iż do pewnego stopnia wszyscy jesteśmy skłonni czasem selektywnie interpretować rzeczywistość zgodnie z naszymi pragnieniami, ale internetowe randki we dwoje sprzyjają nasilaniu tego zjawiska. A efekt? No cóż, po prostu zakochujemy się nie w realnej osobie, a w naszej własnej wyobrażonej wizji tego człowieka. Jak łatwo przewidzieć, oznacza to wysokie ryzyko późniejszego rozczarowani a i zranienia, że „znów nic nie wyszło...”

Łatwiej też jest kreować obraz osoby i tworzyć wirtualny nieadekwatny wizerunek naszego spotkania, ponieważ w Internecie istnieje wyższy poziom autokreacji, no i czasem zwykłego fałszowania swojego obrazu.  Dlatego umawiając się na bezpieczne flirtowanie internetowe dobrze jest mieć na uwadze, że łatwiej można uruchomić domyślanie się i życzeniowe uzupełnianie informacji brakujących w połączeniu z tymi, które są dostępne bezpośrednio, a po drugie, osoba z nami kontaktująca się może mieć większą tendencję do ubarwiania swojego wizerunku. To trochę przypominać może zabawę w puzzle, mając tylko część elementów na stole i w dodatku bez zdjęcia na pudełku. Nie dziwmy się wtedy, że coś nie wychodzi z taką randką... Jak zapewnić więc sobie udaną Randka w ciemno? Umów się dosć szybko na randkę w realu!  Więcej o pierwsza randka – Twój sukces.

Ostrożność w Internecie gwarantuje bezpieczeństwo

Dobrze jest też być ostrożnym ze zbyt szybkim eksponowaniem wrażliwych aspektów swojego życia, a zwłaszcza biografii seksualnej, włącznie z wysyłaniem swoich zdjęć, w tym przede wszystkim o zabarwieniu erotycznym. Internet bywa mieczem obosiecznym, i pewnie ostatnia rzecz, jaką byśmy chcieli przeżyć, to odkrycie, że ktoś wykorzystuje i kolportuje nasze dane albo zdjęcia bez naszej zgody.

Poznawanie ludzi przez Internet ma jednak dużo zalet, ponieważ pozwalają na szybką wstępną selekcję potencjalnych partnerów. Jak coś nie pasuje, coś wyraźnie przeszkadza, to po prostu można szybko i bezpiecznie wycofać się, bez właściwie żadnych konsekwencji. Nie trzeba inwestować za wiele energii psychicznej w początkowe etapy znajomości, ponieważ zawsze możemy umówić się na kolejne spotkanie online,  jeżeli czujemy, że nadajemy „na tej samej fali”, albo podziękujemy sobie, jeżeli „nic się nie klei”.
To też forma kontaktu bezpiecznego, o dużej elastyczności czasowo-przestrzennej, co dla wielu zapracowanych osób będzie dużym atutem. Łatwiej jest znaleźć wspólny czas przez Internet, co pozwala wielu ludziom prowadzić życie towarzyskie online w zdecydowanie większym stopniu, niż w klasycznym ustawieniu pójścia do kawiarni na randkę.

Przez Internet szybko umówisz się na e-randkę

Większość profili w serwisach randkowych wygląda dość podobnie. Niestety wiele z nich jest schematycznych i powtarzalnych. Warto jednak postarać się o to by nasz profil miał oryginalny i indywidualny charakter. Nie inspirujmy się profilami innych osób, stwórzmy profil pasujący do nas samych, a z pewnością zaciekawi on też innych użytkowników. Zacznij się umawiać na Tête-à-Tête w sieci i poza nią! U nas pierwszy kontakt może odbyć się poprzez Czat MyDwoje.pl lub za pomocą wiadomości, które możesz pisać przez anonimowy system komunikacji w Serwisie. Najpierw e-randki a potem prawdziwa pierwsza randka w realu osobą poznaną w MyDwoje.pl. Korzystając z psychologicznego Testu Doboru Partnerskiego masz pewność, że przedstawiamy Ci oferty kandydatów najlepiej dopasowanych charakterem do Twojego profilu osobowości i wyznających podobne jak Ty życiowe wartości.

Opis naszej osoby na profilu randkowym

Odwiedź nasz internetowy serwis online i umów się na udaną randkę. Na profilu randkowym nie ma miejsca na listę rzeczy „niemile widziane/nigdy/nie lubię”. Umieszczenie tego typu informacji powoduje negatywny wydźwięk, który przenosi się zarówno na ocenę naszego profilu jak i nas samych. Warto stworzyć ciekawy profil randkowy pamiętać, że opis naszej osoby na profilu randkowym nie powinien być zbyt długi, by nie zniechęcał. Nikt z nas nie lubi długich wywodów, ważnych jest kilka informacji, resztę przecież można dowiedzieć się w trakcie rozmowy online. Gdy już stworzymy swój profil w portalu matrymonialnym, powinniśmy spróbować ponownie obiektywnym okiem spojrzeć na jego pierwsze i ostatnie zdanie. Czy przyciąga uwagę i mówi coś o nas samych? Jeśli tak, to znaczy, że stworzyliśmy dobry profil, bo pierwsze i ostatnie zdanie to jak nasze pierwsze i ostatnie wrażenie. Po prostu musi być dobre. Zadbaj o aktualne zdjęcie profilowe. Zdjęcie powinno być aktualne, by w razie spotkania obyło się bez niemiłego zaskoczenia. Dodatkowo zdjęcie powinno przedstawiać tylko nas, bez przyjaciół, rodziny, czy zbędnego otoczenia. Ładne, jasne, dobre jakościowo zdjęcie to podstawa sukcesu. Nie oznacza to jednak, że od razu musisz iść do fotografa w najlepszej garsonce – wystarczy ładny portret na przyjemnym tle – koniecznie z Twoim najpiękniejszym uśmiechem! Sprawdź też nasze  Zdjęcia - zasady.

Więcej  o randkowaniu przez Internet w Poradniku:

Poznawanie partnerów przez media elektroniczne staje się coraz popularniejszym sposobem na znalezienie miłości. Wystarczy stworzyć dobry i ciekawy profil, mieć trochę cierpliwości i szczęścia. Miłość jest przecież na wyciągnięcie ręki. Umawiaj się na spotkania przez sieć  we wszystkich miastach. MyDwoje działa w całej Polsce:

 
Komentarze (7)

Randki online, czyli randki 24 w serwisie matrymonialnym - dodaj komentarz
merkant; 2022-01-17 16:38:16 
Co do zasady portale randkowe nie są dla facetów o wysokim poziomie intelektualnym i atrakcyjnych, zadbanych fizycznie. Po prostu na takich portalach jest dużo przeciętnych kobiet, którymi oni się nie zainteresują. 90% kobiet na portalach randkowych to takie osoby, których w realnym życiu nikt nie chce, nikt nie jest nimi zainteresowany. To też o czymś świadczy.
Bartek; 2021-07-29 01:53:13 
Ten portal dał mi szanse na poznanie bardzo wartościowej osoby. Odzyskałem poczucie własnej wartości i rozkwitam na nowo. Zachęcam Was do skorzystania z portalu. Życzę każdemu takiego szczęścia jakie mnie spotkało. Bartek z Warszawy
Marek; 2018-10-06 09:17:01 
komentarz usunięty przez moderatora
; 2016-03-24 17:26:57 
Nie bardzo rozumiem pojęcie randki internetowej. Czy taka wymiana krotkich maili to juz randka? czy może jest nia pisanie poprzez czat gdy jestesmy tylko we dwoje? czy moze to tego pojecia dopiero uprawnienia m apolaczenie glosowe poprzez jakis program do rozmow? czy też może wręcz dopiero łącza video zasluguja na to miano?
PS. te kody z obrazka to koszmar, trzy razy powtarzam wpis zle kod odczytalem i źle wpisałem
Marta 29; 2015-05-13 11:10:56 
Znam ten serwis internetowy już od bardzo dawna, jak kończyłam studia w 2009 roku miałam juz tu profil. Wtedy randki internetowe jeszcze nie były takie modne. To sie powoli zmienia i całe szczęście. Miałam jedną mało ciekawą randkę z tego serwisu, ale patrząc na wiele bardzo udanych miłych, randek, nie mogę narzekać. Poznałam tu nawet mojego obecnego partnera Marcina. Uważam, że generalnie internet to wspaniały wynalazek dla ludzi samotnych, którzy szukają parntera. To znak naszych czasów, nie wolno ominąć tej szansy. Internet po prostu zbliża ludzi, więc kto jest samotny, jest sam sobie winien.
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 08:59:54 
komentarz usunięty przez moderatora
Wiktoria; 2015-02-19 17:16:31 
dzis rzeczywiscie łatwo sie na randki umowic, ale wazne z kim. Do tego pomocny jest dobry portal, ktory pomoze wyselekcjonowac oferty. To podstawa. mydwoje jest ok pod tym wzgledem.

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij