Zakochanie - motylki w brzuchu, czyli stan wyjątkowy

szukaj

Zakochanie to motylki w brzuchu, czyli stan zupełnie wyjątkowy.


Zakochanie - różowy początek
Warto szukać miłości przez internet, przez portal randkowy, ale pod warunkiem, że wybierzesz ten godny zaufania. MyDwoje.pl dużą wagę przywiązuje do bezpieczeństwa i ochrony wizerunku swoich Użytkowników. Tak, aby zakochanie rzeczywiście miało swój różowy początek.
2017-05-27
Zapach miłości - więcej o feromonach
Czy zapach może pomóc w poszukiwaniu partnera? Czy miłość ma zapach i jaki on jest? A może to magiczne feromony sprawiają, że podświadomie lgniemy do ukochanej osoby.
2016-06-23
Jak funkcjonuje alchemia miłości?
Feromony uwalniają nasze pokłady namiętności. Dają o sobie znać już na pierwszej randce. Przeczytaj jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego tak bardzo pociąga Cię Partner.
2016-06-11
Czy jemu na Tobie zależy?
Zwykle na pierwszą randkę zaprasza Mężczyzna i warto Mu na to pozwolić. Przecież nie możesz zapomnieć, że On także potrafi wyrażać uczucia i między innymi w taki sposób może okazać, że Mu na Tobie zależy.
2016-06-29
Ciekawe prezenty dla kobiety
Każda Kobieta lubi być obdarowywana przez Ukochanego. Nie zapominaj, że prezent zawsze jest wspaniałym dodatkiem do romantycznego spotkania  np. w Walentynki czy imieniny. Oto kilka naszych propozycji.
2016-06-29
Pomysły na prezenty dla mężczyzny
Czy zastanawiałaś się o jakim prezencie marzy Twój Partner? Czy chcesz sprawić Mu przyjemność, okazać miłość obdarowując jakimś zaskakującym gadżetem? Mamy kilka propozycji, które powinny zadowolić nawet najbardziej wymagającego Mężczyznę.
2016-12-12
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij