Zakochanie - motylki w brzuchu, czyli stan wyjątkowy

szukaj

Zakochanie to motylki w brzuchu, czyli stan zupełnie wyjątkowy.


Zakochanie - różowy początek
Warto szukać miłości przez internet, przez portal randkowy, ale pod warunkiem, że wybierzesz ten godny zaufania. MyDwoje.pl dużą wagę przywiązuje do bezpieczeństwa i ochrony wizerunku swoich Użytkowników. Tak, aby zakochanie rzeczywiście miało swój różowy początek.
2018-07-26
Zapach miłości - więcej o feromonach
Czy zapach może pomóc w poszukiwaniu partnera? Czy miłość ma zapach i jaki on jest? A może to magiczne feromony sprawiają, że podświadomie lgniemy do ukochanej osoby.
2016-06-23
Jak funkcjonuje alchemia miłości?
Feromony uwalniają nasze pokłady namiętności. Dają o sobie znać już na pierwszej randce. Przeczytaj jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego tak bardzo pociąga Cię Partner.
2018-07-26
Czy jemu na Tobie zależy?
Zwykle na pierwszą randkę zaprasza Mężczyzna i warto Mu na to pozwolić. Przecież nie możesz zapomnieć, że On także potrafi wyrażać uczucia i między innymi w taki sposób może okazać, że Mu na Tobie zależy.
2016-06-29
Ciekawe prezenty dla kobiety
Każda Kobieta lubi być obdarowywana przez Ukochanego. Nie zapominaj, że prezent zawsze jest wspaniałym dodatkiem do romantycznego spotkania  np. w Walentynki czy imieniny. Oto kilka naszych propozycji.
2016-06-29
Pomysły na prezenty dla mężczyzny
Czy zastanawiałaś się o jakim prezencie marzy Twój Partner? Czy chcesz sprawić Mu przyjemność, okazać miłość obdarowując jakimś zaskakującym gadżetem? Mamy kilka propozycji, które powinny zadowolić nawet najbardziej wymagającego Mężczyznę.
2016-12-12
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij