Single z Trójmiasta - randka z kulturą światową

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd nad morzem, miejsca dla singli i osób samotnych

Single z Gdyni

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety pomorskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni pomorskie

Dokąd na randkę w pomorskim

Single z województwa pomorskiego na pierwszą randkę mogą wybrać dla siebie wiele propozycji spośród bogatej oferty kulturalnej, artystycznej, czy nawet turystycznej. To miejsce daje wiele możliwości do zapoznania się osobom samotnym. Przedstawiamy przewodnik po tym przepięknym mieście, by wszystkim samotnym mieszkańcom Gdyni ułatwić to jeszcze bardziej.

Miejsca warte obejrzenia dla singli i osób samotnych

Gdynia miasto nadmorskie w województwie pomorskim położone nad zatoką gdańską. Dzięki swojemu usytuowaniu województwo pomorskie jest nie tylko atrakcyjne gospodarczo, ale również kulturalnie.

Pierwsze zapiski o Gdyni datuje się na 1253 rok. Jednak prawdziwy rozwój przypada dopiero na początek XX wieku. Większość zabytków pojawiła się stosunkowo niedawno. Niezależnie od tego jest kilka uroczych zakątków, gdzie można miło spędzić pierwszą randkę.Tutaj nie sposób się nudzić.

Życie towarzyskie singli w Gdyni - kulturalna Gdynia

Wszystkich samotnych i singli z województwa pomorskiego pragnących spędzić ze sobą czas w miłej atmosferze zapraszamy do Gdyni, która jest organizatorem Festiwalu Filmów Fabularnych. Ich przegląd odbywa się w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Ponadto Teatr im. Witolda Gombrowicza co roku na początku sezonu jesiennego organizuje przegląd teatralny – Festiwal Raport. Dzięki tym imprezom do Gdyni przyjeżdża sporo polskich gwiazd i przy odrobinie szczęścia single z Trójmiasta mogą spotkać swoich ulubionych aktorów. Ponadto corocznie w sezonie letnim odbywają się międzynarodowe zloty żaglowców, festiwal rytmu i ognia, koncert z wielkimi gwiazdami - Heineken oraz liczne imprezy towarzyszące, będące w istocie okazją do prawdziwej randki z kulturą światową. To doskonała okazja dla singli doceniających kulturalne życie towarzyskie. Oczywiście nie można nie wspomnieć o letnim teatrze zorganizowanym na plaży w Gdyni – Orłowo. Nietuzinkowy to sposób spędzania czasu i frajda dla wielu osób samotnych.

Inne strony dla singli:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia

Single z Olsztyna
Single z Krakowa
Single z Gdańska
Single z Poznania
Single z Białegostoku
Single z Kielc
Single z Torunia i Bydgoszczy
Single z Rzeszowa
Single ze Szczecina
Single z Katowic
Single z Opola
Single z Lublina
Single z Zielonej Góry
Single z Warszawy 
Single z Gorzowa Wielkopolskiego

 
Komentarze (0)

Single z Trójmiasta - randka z kulturą światową  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij