Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera > Poszukiwanie partnera po 50-tce > Jak zaprezentować się w Internecie, gdy ma sie 50 lat i więcej

Jak zaprezentować się w Internecie, gdy ma się 50 lat i więcej

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest
Jak zaprezentować się w Internecie, gdy ma sie 50 lat i więcej

Zapisałaś się do portalu, ale poszukiwania nie idą tak gładko jak oczekiwałaś

Portal internetowy, zarówno dla osób młodych jak i portal dla samotnych po 50 (50+), stanowi znakomitą platformę, aby móc poznać nowe osoby - szczególnie z kręgów, do których nie mamy dostępu na co dzień. Nawet emeryci z niezbyt zasobną kieszenią mają szansę na udane i darmowe randki.Bo często pracujemy w sfeminizowanych firmach lub siedzimy w domu na emeryturze. Należy jednak podkreślić, sieć stanowi tylko narzędzie, decyzje o spotkaniu i okolicznościach podejmujemy na własną odpowiedzialność. Nieuprawnione jest żądanie, aby to portal znalazł nam odpowiedniego kandydata. Można dostawać propozycje czy sugestie, przeprowadzić test dopasowania, ale ostateczną decyzję musisz podjąć sama.

Dlaczego nikt nie odpowiada na Twoje ogłoszenia?

A jeśli nikt nie pisze do Ciebie - być może źle sformułowałaś ogłoszenie: jest nudne, zdjęcia są zrobione niewłaściwie lub masz wymagania "z kosmosu". To prawda, 50+ raczej nie może liczyć na szeroką feerię wielbicieli, jak w przypadku blondyny 30+ z niebieskimi oczami…, co nie oznacza, że nie ma szansy na trafienie tego właściwego i jedynego. (Ciekawy profil randkowy)

I w tym momencie może warto podać jakieś reguły tworzenia swojej autoprezentacji.

Warto być autentycznym w takim przedstawieniu siebie oraz oczekiwań wobec potencjalnego kandydata, aby wzbudzić zainteresowanie. Kręcenie i oszukiwanie wcześniej czy później zaprowadzi na manowce.

Jesteś gruba, więc nie zamieścisz zdjęcia? Wstydzisz się… No tak, raczej nie licz, że szybko schudniesz, faktycznie ileś procent populacji męskiej zastrzega, że woli szczupłe. Są jednak tacy, którym tusza nie przeszkadza. Nie musisz podobać się wszystkim i vice versa. Wystarczy ten jeden. Właściwy. Nie zamieszczając zdjęcia sugerujesz, że coś jest z Tobą nie tak albo daje to pole do dociekań, że jesteś wyjątkowo nieciekawa, skoro się wstydzisz własnego wyglądu.

Czego szukają mężczyźni po pięćdziesiątce?Jeśli uważasz siebie za nudną i nieciekawą – zmień to. Nikt nie chce wokół siebie osób nudnych. Urok kobiety 50+ polegać powinien raczej na tym, że zainteresuje sobą mężczyznę tak, aby chciał z nią spędzać czas, robić coś wspólnie czy też na tym, że może liczyć, że zechcesz go wysłuchać (Dojrzałe kobiety jak dobre wino). Konkurowanie z młodymi nie ma sensu i wygląda pretensjonalnie. Na wybujałe erotyczne fascynacje bym w tym wieku raczej nie liczyła, chyba, że wolisz panów zdecydowanie młodszych. Musisz jednak brać pod uwagę, że wcześniej czy później poszukają sobie rówieśnicy i bez skrupułów pójdą w siną dal. Typowy osobnik płci męskiej 50+, osamotniony, tak naprawdę potrzebuje przyjaznej duszy, przyjaciółki, kumpla na wypad - na ryby, żagle, grzyby czy kajaki; takiej co się pośmieje z nim, wyjdzie z domu na przykład do kina, klubu brydżowego lub pojedzie na działkę. A wieczorem będą mieli ze sobą o czym rozmawiać i budzić się rano z nadzieją na dobry dzień.

Owszem, panowie 50 + szukają młódek, ale raczej w celach rozrywkowych (czasem pragną to połączyć ze sponsoringiem) albo jako leku na kryzys wieku średniego. Częstym efektem tej terapii są przyprawione rogi albo alimenty do płacenia, choć pewnie nie zawsze…. Dobra kuchnia w Twoim wydaniu to bonus, choć w tych czasach panowie też znakomicie gotują (za to gorzej ze sprzątaniem). Jeśli kandydatowi chodzi o szybki numerek, zaraz i natychmiast, to z całą pewnością masz jak w banku, że trzeciej...

 
Komentarze (2)

Jak zaprezentować się w Internecie, gdy ma się 50 lat i więcej  - dodaj komentarz
Marianna; 2016-11-07 20:37:37 
super babka i mądrze pisze, szkoda, ze tak dużo kobiet myśli o sobie jakby były gwiazdami lub księżniczkami, które czekają na swojego rycerza zamiast cieszyć sie życiem i brać z niego, co najlepsze i dawać od siebie też coś, by wspólnie mieć więcej radości z każdego dnia.
Tosiek; 2016-11-04 14:14:16 
Wszystko to szczera prawda. Mężczyźni szukają kobiet na resztę życia, a tylko ci niedowartościowani młódek, którym mogliby ojcować. Z niecierpliwością czekam na artykuł pana Jana :)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij