Biuro matrymonialne > Poradnik > Randki w sieci > ABC randkowania > Mars i Wenus - damsko męska gra

Mars i Wenus - mężczyzna prosi o nr telefonu

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Wykorzystaj wiedzę o kobietach i kontroluj damsko - męską grę

Mars i Wenus - zapoznanie

Mars i Wenus to damsko męska gra, gdy spotykają się dwa światy - świat kobiety i mężczyzny. Czy światy te są zupełnie różne, czy może choć trochę podobne? Pytanie stare jak sama ludzkość. Gdyby mężczyźni i kobiety mówili tym samym językiem, autorzy takich artykułów, jak ten, nie mieliby pracy, a serwisy randkowe miałyby znacznie mniej ofert osób bezskutecznie poszukujących partnera na stałe, zawiedzionych w miłości czy rozwiedzionych i w separacji. A więc do dzieła! Rozmawiajmy, najważniejsze, by umieć się komunikować i wyrażać uczucia.

Wykaż się inicjatywą

Radzimy nie zrażać się i nie wstydzić, lecz działać! Twoim  zadaniem jest nawiązanie kontaktu wzrokowego. To trudniejsze niż rozmowa przez portal randkowy, ale przynosi realne skutki. Gdy ona nie będzie patrzeć w Twoją stronę, przyjrzyj jej się dokładnie, ale dyskretnie. To Ty bowiem będziesz musiał wykazać inicjatywę. Nie zastanawiaj się dłużej jak pokonać nieśmiałość? Panowie często zastanawiają się, jak zdobyć nr telefonu do nowej znajomej. Mars chce dowiedzieć się, czy się jej podoba, czy jest w jej typie. Przegląda oferty matrymonialne i wie, która kobieta mu się podoba, ale czy on spodoba się jej? Tymczasem, sam nie wie, że to właśnie od niego samego zależy, czy dostanie wymarzony numer telefonu, może nawet napisany w pośpiechu karminową szminką na serwetce. Tylko od niego, jego inicjatywy i przedsiębiorczości zależy, czy wpadnie w oko pani swojego serca, do której nieśmiało tylko wzdycha. Jego wybranka okaże mu, bowiem tylko wtedy względy, gdy on się o to postara, wyraźnie okaże zainteresowanie, pomimo narażenia się na ryzyko odrzucenia.


Podejdź, przedstaw się, zapytaj


Wszystko w Twoich rękach. Czas, by Mars i Wenus nawiązali nić porozumienia. Ty musisz podejść i się przedstawić. Na początku zadaj kilka uprzejmych pytań, patrz jej w oczy, gdy mówi, powiedz jej coś miłego i przede wszystkim pozwól jej odczuć, że w tej chwili tylko ona jest na świecie i jest  najważniejsza. W końcu możesz zapytać, kiedy możesz zadzwonić? Aby w jej oczach dobrze wypaść musisz bezwzględnie okazać jej zainteresowanie. Nie bez powodu test psychologiczny w portalu MyDwoje.pl zwraca uwagę na cechę "spontaniczność", rozumianą jako szybkość reakcji. Na tej skali temperamentu mężczyzna powinien się wybijać, mile zaskoczyć, zaproponować, zaprosić, wypowiedzieć jej myśli, gdy jej przychodzą dopiero powoli do głowy.


W Twoim Profilu Partnerskim MyDwoje.pl zauważysz, że na jednej ze skal temperamentu: "spontaniczność", mężczyzna powinien nieznacznie, ale dominować. Im większy wysiłek i ryzyko będą związane z  próbą zwrócenia na siebie uwagi, tym lepiej ona Cię oceni. Pytasz, dlaczego tak to działa? To proste, w tym momencie, gdy zabiegasz o względy kobiety, ona poczuje się piękna, ważna, interesująca. Uświadamiając jej Twoje zainteresowanie, zyskujesz w jej oczach. Być może to początek wspaniałej przygody, kiedy to Marsjanie i Wenusjanki w pierwszej fazie znajomości są sobą zafascynowani.


Bądź męski i niezłomny


Uważaj jednak, by nie dać jej odczuć, że ma nad Tobą zbyt wielką władzę. Nie daj jej poznać po sobie niepewności, gdy ona z Ciebie żartuje, by zasada strzelać, czy dać się ustrzelić nie obróciła się przeciwko Tobie. Przesadzając z uległością lub gdy jej przekomarzania będą miały na Ciebie zbytni wpływ, możesz sam zniszczyć, co już zdobyłeś. Pozwól jej na nieszkodliwe żarty. Oczywiście musisz kontrolować tę grę, postaraj się zrozumieć partnera tej zabawy. Niech będzie jej miło, gdy zobaczy, że jej uwagi wobec Ciebie, nie zawsze pochlebne, lub po prostu zaczepne nie robią na Tobie najmniejszego wrażenia. Bądź dla niej opoką jak niezłomne, dojrzałe, i silne drzewo, w którego cieniu ona się zrelaksuje, znajdzie wytchnienie. Niech się przy Tobie śmieje, niech będzie swobodna, bo Ty jesteś silny i męski. Wtedy się jej na pewno spodobasz i przestanie rozglądać się w poszukiwaniu innego mężczyzny, bo w Tobie znajdzie tego, którego szukała! 
Komentarze (1)

Mars i Wenus - mężczyzna prosi o nr telefonu  - dodaj komentarz
Dorota; 2015-09-11 16:04:16 
Jestem z tych staroświeckich, również uważam to mężczyzna powinien wychodzić z propozycjami do kobiety. Niestety obecnie coraz więcej jest mężczyzn, którzy czekają, aż to kobieta wykaże się inicjatywą, zrobi ten pierwszy krok. Dla mnie tacy mężczyźni wydają się mało męscy. Mężczyzna powinien być wojownikiem, mieć naturę zdobywcy. Z drugiej strony wszystko zależy od określonych osób i ich podejścia do tej kwestii.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij