Biuro matrymonialne > Poradnik > Randki w sieci > Zakochanie > Czy jemu na Tobie zależy?

Czy jemu na Tobie zależy?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Mężczyzna potrafi wyrażać swoje uczucia

Czy mu na tobie zależy
Jeżeli zastanawiasz się czy jemu na Tobie zależy? Powinnaś wiedzieć, że jeśli mężczyźnie podoba się kobieta, potrafi on komunikować i wyrażać uczucia, dając jasną informację. Nie zaryzykuje przecież zniknięcia potencjalnej partnerki z horyzontu!

Pierwsza randka to inicjatywa mężczyzny


Każdy człowiek w pewnym stopniu jest zdobywcą. Warto więc dać mężczyźnie szansę zaproszenia Cię na pierwszą randkę. Ale też większość Panów przyznaje, że podoba im się gdy to kobieta robi pierwszy krok. Oczywiście, być może bardziej nieśmiałym Panom przyda się trochę zachęty – uśmiech, miłe słowo, czasami sugestia, szczególnie jeżeli sądzisz, że Wasza pierwsza randka w realu już dawno powinna się odbyć. Nie można jednak umawiać się z mężczyzną, wyręczając go we wszystkim! Jeśli zaś z przyczyn osobistych randka została odłożona, a bardzo danej osobie na niej zależy, z pewnością da Ci do zrozumienia, że ma do Ciebie poważne podejście.


W dzisiejszych sfeminizowanych czasach kobietom trudno powstrzymać się od działania. Wszystkie lubimy snuć plany, kombinować, tworzyć nowe teorie, być paniami własnego życia. Tylko, że taki sposób naprawdę się nie sprawdza! Liz Tuccillo pisze, że zwykle takie „związki” kończą się na tym, że mężczyźni za którymś razem po prostu nie oddzwaniają, a wówczas kobietom trudno uwierzyć, że panuje nad czymkolwiek. I pamiętaj: seria wymówek to najczęściej grzeczna odmowa!

 

Rozmowa telefoniczna oznaką uczuć


Być może spotkałaś się już z sytuacją, w której dowiadywałaś się, że mężczyzna nie oddzwonił, bo był zapracowany, bo miał taki „kocioł” w pracy, że nie było kiedy chwycić za telefon. Że waliło się i paliło… To wymówka, którą znakomicie dekonspiruje powszechność telefonów komórkowych - prowadzenie rozmowy telefonicznej nie jest trudne, za to może być miłym wyrazem jego uczuć do Ciebie.


Pomijając naprawdę ekstremalne sytuacje, jak wypadek czy tragedia w rodzinie, mężczyzna nie powinien zapomnieć do Ciebie zadzwonić. Przecież wszystkie szukamy mężczyzny, który nigdy o nas nie zapomni, prawda? W dzisiejszych czasach niesolidności i składania obietnic, których się nie dotrzymuje, człowiek naprawdę wart jest tyle, ile warte jest jego słowo! Nawet kilkunastosekundowa rozmowa telefoniczna, w której mężczyzna poinformuje, że nie może teraz rozmawiać, jest ważna, bowiem jest to sygnał, iż myśli on o nas. Ponadto wszystkie chciałybyśmy, żeby jak najczęściej nasz mężczyzna wyznawał nam swoje uczucia! Czułe słowa to najlepszy prezent dla kobiety.


Doceń swoją wartość, bądź dobra dla siebie


Nieprawda, że lepszy jakikolwiek związek niż życie singla! Powinnaś znać swoją wartość i wiedzieć, że Tobie również może się przytrafić szczęśliwa historia. Warto więc poczekać, by poczuć zapach miłości. Historie naszych szczęśliwych par przekonują, że takie opowieści mogą być fragmentem biografii każdego z nas. Oczywiście, wśród ludzi krążą różne historie. O mężczyźnie, którego nękała jakaś dziewczyna, aż po trzech latach zdał sobie sprawę, że ona jest miłością jego życia. O osobniku, który przez kilka lat bardzo źle traktował swoją żonę, ale udało jej się zmienić go w oddanego męża i ojca. Albo o chłopaku, który nie odzywał się do poznanej dziewczyny przez pół roku, a w końcu zadzwonił i żyli długo i szczęśliwie. Nie słuchaj takich opowieści! Nawet, gdy są prawdziwe, mówią o wyjątkach od reguły, a to w niczym Ci nie pomoże. Wpędzisz się tylko w większy bałagan! Poznaj swoją wartość! Pokochaj siebie, poświęć czas samej sobie, skup się na tym, co kochasz. To Twoja sprawa czym się zajmiesz: jogą, czytaniem klasyki światowej, czy może kupisz sobie psa i zaczniesz spędzać czas na długich spacerach! Najważniejsze, żebyś dostrzegała błędy, które popełniasz i abyś zaczęła ich unikać. My wierzymy, że zasługujesz na wspaniałą miłość i wspaniałe życie! Już dziś uczyń swoim mottem słowa Janis Joplin - "Nie idź na kompromis, jeśli chodzi o Ciebie. Jesteś wszystkim, co masz!"
 
Komentarze (3)

Czy jemu na Tobie zależy?  - dodaj komentarz
Do Zosi; 2015-10-26 11:42:05 
komentarz usunięty przez moderatora
Zosia; 2015-10-08 14:02:18 
Mężczyzna, któremu zalezy zawsze okazuje swoje uczucia. Czasem bardziej, czasem mniej wylewnie - to akurat kwestia chcarakteru i wychowania. Jednak, kiedy to kobieta za każdym razem dzwoni pierwsza, pierwsza propouje spotkanie, pierwsza wyznaje uczucie, pierwsza łapie za ręke, a mężczyzna łaskawie się na to godzi, to coś nie tak... nie warto w to brnąć...
Alicja; 2015-09-25 10:30:35 
Owszem coraz więcej jest panów, którzy potrafią mówić o swoich uczuciach, o tym czego pragną. Ale wydaje mi się, że przeważająca większość to jednak mężczyźni, którzy nie potrafią okazać swoich emocji, milczą, jakby wstydzili się o nich mówić. Wychodzą chyba z założenia, że muszą być twardzi i niezbyt wylewni w okazywaniu tego co czują. Dlatego też kobiety starają się przejmować inicjatywę np. proponując spotkanie, skoro nie widzą reakcji ze strony mężczyzny.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij