Sympatyczne nawiązanie znajomości

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Jak miło zacząć znajomość w Internecie - rady Użytkowników MyDwoje

Sympatyczne nawiązanie znajomości

Czy wiesz jak kulturalnie, romantycznie lub zabawnie zaproponować znajomość? W MyDwoje zależy nam bardzo, aby żadne zaproszenie do kontaktu nie pozostało bez odpowiedzi i byś szybko odnalazł swoją sympatię z Internetu. Ważne jednak, by znajomość nawiązać i sympatycznie i grzecznie. Istotna jest netykieta w Internecie,  tylko wówczas włożony wysiłek może przynieść skutek w postaci dalszego ciągu właśnie nawiązanej znajomości. Nasi Użytkownicy wykazali się pracowitością oraz wyobraźnią i podzielili się swoimi pomysłami na ciekawe i grzeczne nawiązanie znajomości w Mydwoje. Przeczytajcie Ich propozycje, być może dodadzą Wam odwagi lub... natchnienia.

Uprzejmość przede wszystkim

Nie trzeba być koniecznie szczególnie twórczym i odkrywczym w nawiązywaniu znajomości. Nie każdy człowiek jest urodzonym pisarzem, nie każdego bawi wymyślne i natchnione zagajanie. Ale początkujący nową znajomość pierwszy e-mail, pierwsza wiadomość przez sieć  są tak samo ważne, jak tzw. pierwsze wrażenie podczas spotkania. Dlatego przede wszystkim należy być bardzo uprzejmym, warto też zauważyć jakiś miły szczegół z Wizytówki lub urodę widoczną na zdjęciu w ofercie, która wzbudziła zainteresowanie.

***
Dzień dobry,  

Fajny profil :) Podoba mi się, że opowiadasz o sobie własnymi słowami. Jakie są Twoje wrażenia z pobytu na portalu ? Udało Ci sie nawiązać interesujące znajomości ? A może właśnie nasza, będzię tą ciekawą ?

Z uśmiechem, M.

 ***

Wydajesz się prawdziwszy od księcia z bajki ;)
To prawda ? M. 

***

Nie wiem czemu ale zaintrygował mnie Twój profil, wydajesz się być niezwykle interesującą osobą, a w Twoim uśmiechu jest coś niezwykłego :)  i dlatego musiałem do Ciebie napisać. Będzie mi bardzo miło, jeśli i Ty zechcesz mnie poznać ;) 
Pozdrawiam XYZ 

***

Cześć,  
Zbliża sie wiosna, może i między nami zakwitnie przyjaźń ?

Pozdrawiam - na zielono ;) 

*** 

Hello!  Mam na imię Maria, chcialbym się z Tobą zaprzyjaźnić. Co Ty na to?.    

***

Hej!  Moje imię Maria.  Jestem wspaniałomyślną istotą, która szuka przyjaźni. Czy chcialbyś mnie poznać?.

***

Witaj wirtualny przyjacielu!  Witaj w klubie samotnych serc, razem zawsze raźniej przez samotność przejść.  Poznajmy się. Maria   

  ***  

 Poznajmy się, być może staniemy się dla siebie przyjaciółmi. Maria

***

Cześć!.  Jeśli poznałeś już pustkę w sercu, to czas, aby poznać swoje przeznaczenie.  Być może już czeka, i jest tuż, tuż za Tobą. Rozejrzyj się dookoła i nie pozwól by Cię ominęło. Chciałabyś ją (jego) poznać lepiej?       

***

Witaj.  Chciałabym Ciebie lepiej poznać.  Twój profil jest bardzo interesujący.  I co Ty na to?

***
Dzień dobry..mam na imię Agnieszka. Właśnie przeglądałam Pana profil i wynika z niego, że mamy kilka cech wspólnych. Czy moglibyśmy zatem poznać się troszkę bliżej? Pozdrawiam serdecznie.

***

    Dzień dobry.  Twój profil wzbudza we mnie dużą ciekawość.  Chciałabym się z Tobą zapoznać i dowiedzieć się troszkę więcej o Tobie.  Co o tym myślisz?    

***

Hi.  Twój profil jest bardzo ciekawy.  Żeby więcej coś o nim wiedzieć, proponuję poznanie się.  Czy proszę o zbyt...

 
Komentarze (0)

Sympatyczne nawiązanie znajomości  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij