Sympatyczne nawiązanie znajomości

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Jak miło zacząć znajomość w Internecie - rady Użytkowników MyDwoje

Sympatyczne nawiązanie znajomości

Czy wiesz jak kulturalnie, romantycznie lub zabawnie zaproponować znajomość? W MyDwoje zależy nam bardzo, aby żadne zaproszenie do kontaktu nie pozostało bez odpowiedzi i byś szybko odnalazł swoją sympatię z Internetu. Ważne jednak, by znajomość nawiązać i sympatycznie i grzecznie. Istotna jest netykieta w Internecie, tylko wówczas włożony wysiłek może przynieść skutek w postaci dalszego ciągu właśnie nawiązanej znajomości. Nasi Użytkownicy wykazali się pracowitością oraz wyobraźnią i podzielili się swoimi pomysłami na ciekawe i grzeczne nawiązanie znajomości w Mydwoje. Przeczytajcie Ich propozycje, być może dodadzą Wam odwagi lub... natchnienia.

Uprzejmość przede wszystkim

Nie trzeba być koniecznie szczególnie twórczym i odkrywczym w nawiązywaniu znajomości. Nie każdy człowiek jest urodzonym pisarzem, nie każdego bawi wymyślne i natchnione zagajanie. Ale początkujący nową znajomość pierwszy e-mail, pierwsza wiadomość przez sieć  są tak samo ważne, jak tzw. pierwsze wrażenie podczas spotkania. Dlatego przede wszystkim należy być bardzo uprzejmym, warto też zauważyć jakiś miły szczegół z Wizytówki lub urodę widoczną na zdjęciu w ofercie, która wzbudziła zainteresowanie.

***
Dzień dobry, 

Fajny profil :) Podoba mi się, że opowiadasz o sobie własnymi słowami. Jakie są Twoje wrażenia z pobytu na portalu ? Udało Ci sie nawiązać interesujące znajomości ? A może właśnie nasza, będzię tą ciekawą ?

Z uśmiechem, M.

 ***

Wydajesz się prawdziwszy od księcia z bajki ;)
To prawda ? M. 

***

Nie wiem czemu ale zaintrygował mnie Twój profil, wydajesz się być niezwykle interesującą osobą, a w Twoim uśmiechu jest coś niezwykłego :)  i dlatego musiałem do Ciebie napisać. Będzie mi bardzo miło, jeśli i Ty zechcesz mnie poznać ;) 
Pozdrawiam XYZ 

***

Cześć, 
Zbliża sie wiosna, może i między nami zakwitnie przyjaźń ?

Pozdrawiam - na zielono ;) 

*** 

Hello!  Mam na imię Maria, chcialbym się z Tobą zaprzyjaźnić. Co Ty na to?.    

***

Hej!  Moje imię Maria.  Jestem wspaniałomyślną istotą, która szuka przyjaźni. Czy chcialbyś mnie poznać?.

***

Witaj wirtualny przyjacielu!  Witaj w klubie samotnych serc, razem zawsze raźniej przez samotność przejść.  Poznajmy się. Maria   

  ***  

 Poznajmy się, być może staniemy się dla siebie przyjaciółmi. Maria

***

Cześć!.  Jeśli poznałeś już pustkę w sercu, to czas, aby poznać swoje przeznaczenie.  Być może już czeka, i jest tuż, tuż za Tobą. Rozejrzyj się dookoła i nie pozwól by Cię ominęło. Chciałabyś ją (jego) poznać lepiej?       

***

Witaj.  Chciałabym Ciebie lepiej poznać.  Twój profil jest bardzo interesujący.  I co Ty na to?

***
Dzień dobry..mam na imię Agnieszka. Właśnie przeglądałam Pana profil i wynika z niego, że mamy kilka cech wspólnych. Czy moglibyśmy zatem poznać się troszkę bliżej? Pozdrawiam serdecznie.

***

    Dzień dobry.  Twój profil wzbudza we mnie dużą ciekawość.  Chciałabym się z Tobą zapoznać i dowiedzieć się troszkę więcej o Tobie.  Co o tym myślisz?    

***

Hi.  Twój profil jest bardzo ciekawy.  Żeby więcej coś o nim wiedzieć, proponuję poznanie się.  Czy proszę o zbyt wiele?

***
Witaj:-) Może czekasz własnie na ten list...? Dodałeś mnie do listy ulubionych osób. Jest mi bardzo  miło. I mnie podoba się to co napisałeś o sobie na Twoim Profilu...:-) Co myślisz o tym byśmy się zaczęli poznawać? Ciepło pozdrawiam:-). Jeśli będziesz chciał, napisz.

***

Masz bardzo interesujący profil.  Widzę, że mamy dużo wspólnych zainteresowań.  Pasja dużo mówi o człowieku, wzbogaca jego osobowość. Chciałabym Cię  lepiej poznać. Co Ty na to???  X

***

Witaj, z przyjemnością przeczytałam to, co zamieściłeś w swoim profilu, dlatego chętnie poznałabym Cię bliżej. Chciałabym także abyś wiedział, że jesteś jedynym mężczyzną, do którego zdecydowałam się napisać".

***

 Życie jest tak krótkie, że nie warto go marnować na samotność. Dlatego ja też spróbuję tutaj znaleźć szczęście - może będziesz nim Ty?

Dobry humor pomaga nawiązać znajomość


Wiele osób – i to zarówno Panie jak i Panowie – deklarują, że cenią poczucie humoru potencjalnego partnera i oglądając profil w portalu matrymonialnym tej właśnie cechy poszukują. Nie musimy chyba nikogo przekonywać, że pewna doza dobrego żartu, przekazanego taktownie i wesoło potrafi doskonale przełamać pierwsze lody podczas nawiązywania nowej znajomości. 

***
Poznają się wierni, poznają laicy,
Poznają z lewicy, poznają z prawicy,
Odrzućmy dziś anse, odrzućmy dziś złości, 
Niech nasza znajomość...
W serduszkach zagości!!!

***
„Wyobraź sobie, że gdy podszedłem do baru kelnerka zapytała mnie „czy czegoś się napiję?". Na moje pytanie „jaki mam wybór?" odpowiedziała z lekko kpiącym uśmieszkiem - „No kurde, TAK lub NIE". I w tym miejscu się przedstawiamy. 

***
„Gdybyś miała do wyboru dostać majątek Billa Gatesa albo rozwiązać problem głodu na świecie to... jaki model torebki Louisa Vuittona byś wybrała na początek?". I w tym miejscu się przedstawiamy.

***
„Wiesz jaka jest różnica między kobietą piękną i inteligentną? (...) Kobieta piękna to taka, która podoba się mnie. A inteligentna to taka której ja się podobam". I w tym miejscu oczywiście się przedstawiamy.


Zaintryguj posiadanym talentem

Osoby odwiedzające nasz portal randkowy w poszukiwaniu swojej jedynej, wyjątkowej drugiej połówki potrafią docenić oryginalność, talent, a także odwagę drugiej osoby. Można zaproszenie do kontaktu napisać oryginalnie, niebanalnie, wyjątkowo – jeśli się tylko potrafi! Jeżeli masz taki talent - odważ się napisać na przykład krótki wierszyk, zamiast szablonowego: poznajmy się. 

***

Profil interesujący masz,
czy swojemu szczęściu szansę dasz? 

***
Puk, puk do Ciebie - czy serduszko Twoje
Odpowie mi dziś , na ciche pukanie moje?
Bo może tu, właśnie lepiej się poznamy ?
A może kto wie i tu też się pokochamy?
Bo może MD złączy nas tu samotnych dwoje
Co? Serce i Ciebie oraz mnie i serce moje
I gdy patrzę na Twe zdjęcia czuję serca- bicie
Jak mi odpiszesz to pokocham Cię nad - życie !

***
Skoro jesteśmy tutaj oboje - może dalej pójdziemy we Dwoje?
- przecież samotność nie jest przeznaczeniem człowieka!

zauważyłaś/eś jaki mamy wysoki % dopasowania?
pozdrawiam.....:)


 

Nie zaszkodzi być romantycznym

Nieodzownym etapem zawierania znajomości jest udana pierwsza randka – wynik sondaży mówi o tym, że żeby do niej doszło, należy umiejętnie rozpocząć znajomość, pokazać się od najlepszej strony - ale też być sobą - oraz kulturalnie i stopniowo poznawać się wzajemnie jeszcze przed pierwszym rzeczywistym spotkaniem. A że miłość to sprawa przecież niezwykle romantyczna i wszyscy o takiej właśnie miłości marzą – to odrobina romantyzmu na początek, już podczas nawiązywania znajomości, z pewnością nie zaszkodzi.

***
Bardzo zafascynował mnie Twój profil. Jeśli chcesz sprawdzić ,czy możesz się znów  uśmiechać i być kochaną i szczęśliwą otoczoną ramionami bliskiej Ci osoby, to odpisz a może marzenie się nam spełni.

***
Czy Ty przypadkiem nie jesteś moją bratnią duszą? Czytam Twój profil i wydaje mi się, że ze tak na prawdę czytam o sobie. Chcesz się przekonać jak wiele nas łączy?

***

Witaj !

Podobasz mi się! Jesteś taka piękna i urocza! Wybacz  ale nie  mogłem przejść obojętnie obok Twojego profilu nie wyrażając swojego podziwu dla  Ciebie. Zauroczyłaś mi nie tylko swoją urodą ale również  swoim światopoglądem i dobrze ukształtowaną hierarchią wartości.

Chcesz  poznać miłego mężczyznę, bogatego wewnętrznie i przystojnego, na pogodę i niepogodę , który  pojedzie z Tobą na koniec świata ?

***

Klikając myszką  w mój profil MyDwoje, odnajdziesz wspaniałego człowieka, który spełnia Twoje oczekiwania z dopasowaną  w wysokim procencie zgodnością osobowości.

Poznajmy się !  Piję do Ciebie bruderszaft, mam na imię Szymon.

 ***
Witaj Nieznajomy:)
Odwiedziłam  Twój profil i...zaniemówiłam.
Spojrzały na mnie oczy pełne ciepła i spokoju, istna kraina łagodności, w której utonęłam:)
Przeczytałam każde słowo i wiem...jestem przekonana, że pasujemy do siebie na 99% (bo wiesz, ten brakujący 1% wynika z faktu, że podobno nie ma na świecie dwóch identycznych ludzi)
Odezwij się jak najszybciej. Skoro los skrzyżował nasze drogi, to szkoda każdej chwili, w której możemy we dwoje iść w przyszłość:)
Serdeczności ślę:) Czekam z niecierpliwością na wiadomość od Ciebie.

***
Witam serdecznie.  Gdy oglądam Twój profil, widzę piękne oczy.  To niemożliwe by ich nie pokochać. Chciałabym spróbować.
Czy pozwolisz mi?

***
Cześć, mam na imię Adam i w tym RAJU internetowym M/D chciałbym poznać tą jedyną. Swoją Ewę.
Może poda mi to kuszące zaczarowane jabłko z Rajskiego Drzewa .
Ono sprawi ,że razem trzymając się za ręce powędrujemy ścieżkami naszego wspólnego życia.
Jestem prawnikiem pracuje w dużej firmie. Praca jest ciekawa i ważna dla mnie ,ale życie osobiste i rodzina jest dla mnie priorytetem. Szukam interesującej ,pogodnej kobiety , mającą pasje z którą spędzanie wspólnego czasu będzie największą przyjemnością dla nas dwojga. Twoja wspaniała prezentacja na portalu M/D przyciągneła moją uwagę. Twoje zdjęcia pokazują Twoją piekną sylwetkę , wspaniałą ciepłą aurę , czarujący usmiech z iskierkami w oczch. Pomyslałem ,że taka kobieta z którą mam 80 % dopasowania musi byc wspaniała i bardzo bym chciał ją poznać. Masz również niezwykłe zainteresowania pełne pasji i wyobrazni. Chciałbym bardzo dzielić je z Tobą myślę ,że dużo mógłbym się też od ciebie nauczyć. Imponujesz mi swoim spojrzeniem na świat i podejściem do życia jesteś samodzielna ,odwazna z pasją i pogodą ducha podchodzisz do życia . Uważam ,że jesteś wyjątkowa.
Jesteśmy w podobnym wieku i to dla mnie jest atut. Mamy zdecydowanie więcej do zaoferowania sobie niż z o pokolenie młodszą partnerką. Dzieci nasze są już samodzielne ,a my możemy mieć czas tylko dla siebie jak w latach wczesnej młodości. Warto to sobie przypomnieć.
Moja praca nie uśpiła we mnie pasji podróżnika i poszukiwacza przygody w nowym nieznanym miejscu. Zachwyca mnie piękno archtektury i krajobrazu. Podobnie jak ty uwielbiam takie chwile, doznania i podróże uwieczniać na niekonwencjonalnych zdjęciach. Sprawia mi to wiele frajdy niestety mogę to robić tylko podczas wjazdów wakacyjnych. Na co dzień moja praca jest dość odpowiedzialna otoczona paragrafami .
W wakacje i weekendy dochodzi do głosu moja wyobraznia i zamiłowania. Chciałabyś robić to razem ze mną ? Myślę ,że dobrze byśmy się uzupełniali i wspólnie bawili. We dwoje jest zawsze przyjemniej, czy tez tak myślisz ? Podobnie jak Ty uwielbiam Italię tam w każdym miejscu można znaleść coś zabytkowego i wspaniałego no i ten cudowny klimat. Marzy mi się jednak wyjazd do Hiszpani do tej pory jakoś nie udało mi się tam dotrzeć ,a Tobie co się marzy? Wspólny wyjazd jest zawsze fajną przygodą jest z kim dzielić wrażenia radosć, uśmiech, trzymać się za ręce. Uwazam ,że porafiibyśmy wzajemnie się wspierać i inspirowć do działania. Dobrze by było ,żeby udało nam się stworzyć niepowtarzalny klimat naszych spotkań i wspólnych wypraw w nieznane. Chciałbym również wiedzieć jaka jesteś co jest dla ciebie ważne w życiu, co lubisz jakie książki ,filmy jakich przyjaciół cenisz. Interesuje mnie bardzo co o tym wszystkim sądzisz.
Zapraszam Cię serdecznie na kawę może w Twoim ulubionym miejscu w mieście. Spędzilibyśmy miło wspólny czas , poznalibyśmy się bliżej i zadecydowali co dalej. Uważam ,że warto spróbować. Słyszałaś ? Ludzie są jak anioły z jednym skrzydłem, dlatego muszą być razem żeby wznieść się do góry. Pozdrawiam bardzo serdecznie. Adam :-)

***
Jeśli tylko chcesz, zamknij oczy swoje. Otwórz serce, zobacz mnie... Czekam na Ciebie wśród gwiazd, w srebrzystej ulewie.
A czy Cię spotkam? Nie wiem.
Nie chcę Ci dać bólu. Chcę z Tobą dzielić marzenia. Troska niech się nigdy nie narodzi... a czas swój dziel ze mną na pół, aby szczęście nasze się spełniło. Jak kwiat, by miłością rozkwitało, a jego blask innym przyświecał... Czy już widzisz mnie? Jeśli tylko chcesz... czekam na Ciebie. 


 
Komentarze (0)

Sympatyczne nawiązanie znajomości  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij