Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Wiadomości > Konkurs: Moje romantyczne miasto

Konkurs: Moje romantyczne miasto

Romantyczne miasto

Przyślij zdjęcia romantycznych miejsc w Twoim mieście

Zgłoś romantyczne zakątki, miejsca dla zakochanych w formie fotografii

Napisz do MyDwoje i odbierz gwarantowany abonament na 14 dni gratis oraz wygraj abonamenty na 6 lub 3 miesiące za najromantyczniejsze fotografie!

Warunki udziału singli w konkursie "Moje romantyczne miasto":

  • Zadanie: fotografię romantycznego zakątka zrobioną w Twoim mieście wraz z jej opisem i oświadczeniem: "Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia i zgadzam się na jego nieodpłatne wykorzystanie przez Serwis MyDwoje" wyślij do nas mailem na adres biuro@mydwoje.pl lub polub na Facebooku post dotyczący konkursu na https://www.facebook.com/mydwoje/ oraz załącz w nim romantyczne zdjęcie. Na adres biura przyślij również oświadczenie: "Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia i zgadzam się na jego nieodpłatne wykorzystanie przez Serwis MyDwoje" oraz podaj swój nick z FB.

  • Nagroda dla zwycięzców: po zakończeniu konkursu 1. miejsce - abonament na 6 miesięcy w MyDwoje, 2. i 3. miejsce - abonamenty na 3 miesiące

  • Gratis: 14 dni dla każdego zgłaszającego, którego pełne zgłoszenie zostanie zaakceptowane

  • Zgłoszenie wyślij na adres: biuro@mydwoje.pl

  • Kto może wziąć udział: konkurs jest dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników MyDwoje.pl

  • Termin nadsyłania zgłoszeń:  do końca trwania całego konkursu, czyli do 5.07.2017

  • Wybór zwycięzców: spośród nadesłanych propozycji, w dniu 7.07.2017, Komisja MyDwoje wybierze najciekawsze, decyduje atrakcyjność zgłoszeń oraz liczba wskazań jednego zakątka w danym mieście przez wiele osób

   * 1 Użytkownik może otrzymać abonament 14 dni gratis 1 raz w każdym konkursie

Każde z miast kryje wiele romantycznych zakątków. Czasem jest to zwyczajna ławka w parku, na której od lat siadają starsi państwo karmiąc kaczki w stawie, czasem to ruiny zamku, gdzie najchętniej robią sobie zdjęcia nowożeńcy, czasem most pełen kłódek gwarantujących wieczną miłość, a czasem po prostu deptak w starej części miasta, gdzie spacerują przytulone pary. Jednak wielu z nas ma własne niesamowite miejsca, które są dla nas szczególnie romantyczne, w których dostrzegamy wyjątkowość, która nie jest jeszcze odkryta przez innych. Właśnie takich zdjęć oczekujemy, aby właśnie dzięki nim wybrać to najromantyczniejsze miejsce w Polsce. Mamy nadzieję, że każdy z Was poczuje lokalny patriotyzm i pomoże zdobyć swojemu miastu miano najromantyczniejszego w Polsce!

Konkurs dla mieszkańców każdego z miast

Mieszkasz w którymś z wymienionych miast lub jego okolicy? Czekamy na Twoje romantyczne miejsce!


 
Komentarze (0)

Konkurs: Moje romantyczne miasto - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij