Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Wiadomości > Konkurs: Moje romantyczne miasto

Konkurs: Moje romantyczne miasto

Romantyczne miasto

Przyślij zdjęcia romantycznych miejsc w Twoim mieście

Zgłoś romantyczne zakątki, miejsca dla zakochanych w formie fotografii

Napisz do MyDwoje i odbierz gwarantowany abonament na 14 dni gratis oraz wygraj abonamenty na 6 lub 3 miesiące za najromantyczniejsze fotografie!

Warunki udziału singli w konkursie "Moje romantyczne miasto":

  • Zadanie: fotografię romantycznego zakątka zrobioną w Twoim mieście wraz z jej opisem i oświadczeniem: "Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia i zgadzam się na jego nieodpłatne wykorzystanie przez Serwis MyDwoje" wyślij do nas mailem na adres biuro@mydwoje.pl lub polub na Facebooku post dotyczący konkursu na https://www.facebook.com/mydwoje/ oraz załącz w nim romantyczne zdjęcie. Na adres biura przyślij również oświadczenie: "Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia i zgadzam się na jego nieodpłatne wykorzystanie przez Serwis MyDwoje" oraz podaj swój nick z FB.

  • Nagroda dla zwycięzców: po zakończeniu konkursu 1. miejsce - abonament na 6 miesięcy w MyDwoje, 2. i 3. miejsce - abonamenty na 3 miesiące

  • Gratis: 14 dni dla każdego zgłaszającego, którego pełne zgłoszenie zostanie zaakceptowane

  • Zgłoszenie wyślij na adres: biuro@mydwoje.pl

  • Kto może wziąć udział: konkurs jest dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników MyDwoje.pl

  • Termin nadsyłania zgłoszeń:  do końca trwania całego konkursu, czyli do 5.07.2017

  • Wybór zwycięzców: spośród nadesłanych propozycji, w dniu 7.07.2017, Komisja MyDwoje wybierze najciekawsze, decyduje atrakcyjność zgłoszeń oraz liczba wskazań jednego zakątka w danym mieście przez wiele osób

   * 1 Użytkownik może otrzymać abonament 14 dni gratis 1 raz w każdym konkursie

Każde z miast kryje wiele romantycznych zakątków. Czasem jest to zwyczajna ławka w parku, na której od lat siadają starsi państwo karmiąc kaczki w stawie, czasem to ruiny zamku, gdzie najchętniej robią sobie zdjęcia nowożeńcy, czasem most pełen kłódek gwarantujących wieczną miłość, a czasem po prostu deptak w starej części miasta, gdzie spacerują przytulone pary. Jednak wielu z nas ma własne niesamowite miejsca, które są dla nas szczególnie romantyczne, w których dostrzegamy wyjątkowość, która nie jest jeszcze odkryta przez innych. Właśnie takich zdjęć oczekujemy, aby właśnie dzięki nim wybrać to najromantyczniejsze miejsce w Polsce. Mamy nadzieję, że każdy z Was poczuje lokalny patriotyzm i pomoże zdobyć swojemu miastu miano najromantyczniejszego w Polsce!

Konkurs dla mieszkańców każdego z miast

Mieszkasz w którymś z wymienionych miast lub jego okolicy? Czekamy na Twoje romantyczne miejsce!


 
Komentarze (0)

Konkurs: Moje romantyczne miasto - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij