strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Jesteś tutaj: MyDwoje.pl > Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Białystok

Biuro matrymonialne Białystok, MyDwoje.pl działa w całej Polsce

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest
Biuro matrymonialne Białystok, MyDwoje.pl działa w całej Polsce
Biuro matrymonialne Białystok, MyDwoje.pl działa w całej PolsceBiuro matrymonialne Białystok to baza aktualnych ofert matrymonialnych z Białegostoku i okolic. Z pewnością każdy wymagający Singiel znajdzie tu ciekawe oferty matrymonialne.

Sprawdzone biuro matrymonialne z Białegostoku

Jako singiel nie spotkałeś jeszcze swojej miłości w Białymstoku? Wybierz się na spacer po Bojarach - niezwykłej dzielnicy Białegostoku. Miejsce to urzeknie Cię romantycznymi uliczkami, w sam raz na pierwszą randkę. Poszukujesz partnera na randkę i całe życie? Zapraszamy do największego w Polsce biura matrymonialnego.

Nasze biuro matrymonialne posiada ogromną bazę klientów - ponad 500 tysięcy singli z całej Polski - jest to baza ogólnokrajowa. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert z Białegostoku i okolic. W wyniku kojarzenia sprawdzamy aktualność ofert i tylko takie prezentujemy naszym Użytkownikom. Kryteria wyszukiwania, które samodzielnie określasz, pozwalają Ci wybrać województwo np. podlaskie,do którego chciałbyś zawęzić swoje poszukiwania partnera. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert z Białegostoku i okolic. Żadne biuro matrymonialne z  Białegostoku nie może pochwalić się taką liczbą aktualnych i przede wszystkim ciekawych ofert matrymonialnych.

> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Białystok 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Białystok 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Białystok 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Białystok 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni Białystok 66+ lat

> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Białystok 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Białystok  26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Białystok 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Białystok 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne kobiety Białystok 56 - 66 lat

Metoda doboru partnerów biura MyDwoje czerpie z teorii i narzędzi psychologii oraz wieloletniej praktyki terapeutycznej par małżeńskich znanego polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego, jednocześnie autora Testu Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl

U nas kojarzenie partnerów dokonuje się natychmiast. Polegamy na nowoczesnej technologii i kojarzymy szczęśliwe pary online! Masz do wyboru tysiące ofert a nie zaledwie kilkadziesiąt lub kilkaset, jak w dobrym stacjonarnym biurze matrymonialnym. Nie musisz czekać na papierowe listy i wywoływać zdjęć, by załączyć je do listów. Swoje zdjęcia odsłaniasz online tylko dla wybranych przez Ciebie osób i możesz anonimowo i bezpiecznie korespondować przez nasze internetowe biuro matrymonialne w tym także na żywo przez czat aż do dnia pierwszej randki a nawet i dłużej. 


Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
MyDwoje w rankingach
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

Biuro matrymonialne MyDwoje stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje, stworzonym przez znanego, polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich naszego psychologa oraz na pracach naukowych z zakresu psychologii humanistycznej Fromma, psycholanalizy Junga i teorii testów psychologicznych Cattella, Eysencka, Gougha i Heilbruna.

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij