Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Rzeszów

Biuro matrymonialne Rzeszów

Sprawdzone biuro matrymonialne Rzeszów

Biuro matrymonialne Rzeszów
Biuro matrymonialne Rzeszów proponuje Singlom z Podkarpacia oferty nie tylko z Rzeszowa, ale również z terenu całego województwa podkarpackiego.

Jeśli szukać miłości w sieci to tylko przez najlepsze biuro matrymonialne Rzeszów. Pochodzisz z Rzeszowa, Przemyśla, Mielca, Krosna lub Dębicy i chcesz chodzić na udane randki w Rzeszowie? Nasze biuro matrymonialne posiada ogromną bazę klientów - ponad 600 tysięcy singli z całej Polski. Oczywiście są wśród nich Single z Rzeszowa. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert z Rzeszowa i okolic. Przejrzyj dokładnie anonse matrymonialne Rzeszów. W wyniku kojarzenia sprawdzamy aktualność ofert i tylko takie prezentujemy naszym Użytkownikom. Kryteria wyszukiwania, które samodzielnie określasz, pozwalają Ci wybrać województwo np. podkarpackie, do którego chciałbyś zawęzić swoje poszukiwania partnera.

Najlepsze biuro matrymonialne w województwie w  podkarpackim przedstawia aktualne oferty:

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 18 - 25 lat woj. podkarpackie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 26 - 35 lat woj. podkarpackie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 36 - 45 lat woj. podkarpackie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 46 - 55 lat woj. podkarpackie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 56 - 66 lat woj. podkarpackie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 66+ lat woj. podkarpackie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 18 - 25 lat woj. podkarpackie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 26 - 35 lat woj. podkarpackie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 36 - 45 lat woj. podkarpackie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46 - 55 lat woj. podkarpackie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 56 - 66 lat woj. podkarpackie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 66+ lat woj. podkarpackie

Biura matrymonialne Rzeszów: MyDwoje dba o Użytkowników

Jeśli masz jakiekolwiek zapytania, wątpliwości  bądź uwagi możesz napisać do nas na adres biuro@mydwoje.pl lub zadzwonić pod numer (022) 201 25 89. Samotni Rzeszów mogą dzwonić do nas w godzinach 9:00 - 24:00, 7 dni w tygodniu możesz skontaktować się z biurem MyDwoje, gdzie spotkasz się z przyjazną obsługa i kompetencją osób, które chętnie udzielą Ci wszelkich wskazówek. Możesz napisać do nas również za pośrednictwem portali społecznościowych Facebook, Google+, Twitter. Odpowiedzi na e-maile są wysyłane do Państwa w godzinach pracy biura w przeciągu 3 godzin. Wszelkie pytania i wątpliwości rozpatrywane są indywidualnie - zawsze staramy się udzielić fachowej porady. Doświadczeni Moderatorzy przyglądają się każdej Wizytówce i zdjęciu. MyDwoje chętnie podpowie Państwu, jak odnieść sukces w poszukiwaniu miłości

Szukasz biura matrymonialnego z Rzeszowa? Biura matrymonialnego z województwa podkarpackiego? W biurze matrymonialnym MyDwoje mamy setki aktualnych ofert z tego biura i nie bez powodu uważane są za najlepsze w regionie. Obejrzyj aktualne oferty singli z Rzeszowa.

Pierwsze spotkanie z partnerką, partnerem w Rzeszowie

Poszukiwanie miłości w Rzeszowie jest całkiem przyjemne. W Rzeszowie do długich spacerów zachęca znana wszystkim Aleja pod Kasztanami z secesyjną zabudową willową. Natomiast na ucztę kulturalną zapraszamy Singli do Teatru im. Wandy Siemaszkowej. Warty zauważenie w Rzeszowie jest zapewne unikatowy kompleks piwnic – Podziemna Trasa Turystyczna. Można, zaczynając od niej, śladami historii, wyruszyć na wspólną wędrówkę. Trasa ta liczy 214 m. i możemy poruszać się tam podziemiami kilku kamienic oraz przestrzenią pod rynkiem. Na trasie zwiedzimy 34 piwnice położone na różnych poziomach, w najniższej znajdziemy się aż na głębokości ponad 9 m.
Single poszukujący partnera spędzą tu mile czas, gdyż w Rzeszowie niewątpliwie jest co podziwiać. Na czele listy jest zapewne niepowtarzalna architektura miejskiego ratusza, wraz z jego wieżyczkami i oknami o wielu kształtach, które nadają mu prawdziwie bajkowy wygląd. A skoro mowa o bajkach, eksponaty w Muzeum Dobranocek pozwolą nam przenieść się jeszcze głębiej do czasów beztroskiego dzieciństwa. Warte zobaczenia są również między innymi: klasztor Bernardynów, Synagoga Staromiejska czy Synagoga Duża - zwłaszcza, że Rzeszów nazywany był niegdyś Galicyjską Jerozolimą. Muzeum Okręgowe i zamek Lubomirskich opowie nam zapewne wszystko o historii stolicy Podkarpacia.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij