Biuro matrymonialne > Anonse matrymonialne Rzeszów

Anonse matrymonialne Rzeszów

Anonse matrymonialne Rzeszów
Interesują Cię anonse matrymonialne Rzeszów? Zobacz, jak rzeszowianie zamieszczają anonse matrymonialne w Internecie i odpisz na anonse z Rzeszowa

Interesują Cię anonse matrymonialne Rzeszów?

Anonse kobiet Twarze MyDwoje
Anonse mężczyzn Twarze MyDwoje

Zarejestruj się i odpowiedz na anonse z Rzeszowa

Anonse rzeszowskie

W dzisiejszych czasach wszyscy Single z Rzeszowa umieszczają swoje anonse matrymonialne również w Internecie, w ten nowoczesny sposób szukając partnera na całe życie. Jeżeli i Ty też wpisujesz w wyszukiwarkę frazę Samotni Rzeszów, to doskonale się składa, bo w Mydwoje.pl znajdziesz anonse singli z RzeszowaI choć stolica Podkarpacia z pewnością stwarza swoim mieszkańcom mnóstwo okazji do zawierania nowych znajomości, to jednak wielu rzeszowian to ludzie samotni, tęskniący za rodziną, pragnący ułożyć sobie szczęśliwe życie. Mieszkańcy tego regionu to zazwyczaj ludzie o tradycyjnym podejściu do postrzegania ról mężczyzny i kobiety w rodzinie. Ważnym dla nich kryterium wyszukiwania ukochanych są sprawy wyznawanej religii oraz stan cywilny. Mniej istotne jest posiadane wykształcenie oraz wygląd potencjalnych partnerów. Wielu rzeszowskich singli nie chce zmieniać miejsca zamieszkania i poszukuje sympatii z okolicy, by móc umawiać się na randki w Rzeszowie. Poznaj bliżej mieszkańców Rzeszowa i okolic przeglądając anonse rzeszowskie w MyDwoje.pl:

Anonse singli z Rzeszowa

Mieszkańcy okolic Rzeszowa  często poszukują partnerów mieszkających właśnie w tym mieście korzystając z nowoczesnego internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl. Kiedy zamieścisz swój anons  przez biuro matrymonialne Rzeszów, sprawdzisz jak wiele osób z Rzeszowa i okolic chce założyć rodzinę. Mając duży wybór anonsów już wkrótce będziesz umawiać się z ciekawymi singlami w Rzeszowie. Poważne podejście do zamieszczanych ogłoszeń oraz unikatowy, profesjonalnie przygotowany Test Doboru Partnerskiego pozwalają przedstawić Użytkownikom oferty bardzo dobrze dobrane pod względem zgodności osobowości, co daje duże szanse stworzenia szczęśliwego związku. Jak skutecznie taka kompilacją działa – możesz się przekonać poznając Szczęśliwe historie par połączonych właśnie dzięki MyDwoje.pl. 

Na spotkania we dwoje warto wybrać się spacerem do Parku Miejskiego im. Solidarności lub śladami zabytkowych kamienic, pałaców i dworków, a zwłaszcza do Zamku Lubomirskich. Jeśli marzy się Wam wspólna wycieczka, możecie pojechać do Łańcuta - nie tylko nacieszyć oczy pięknymi pałacowymi widokami, ale możecie także wybrać się tam na sławny łańcucki Festiwal Muzyczny. Dla zwolenników mocniejszych wrażeń dobrą propozycją może być escape room, a dla tych, którzy lubią wspomnienia z dzieciństwa – zwiedzenie niezwykłego Muzeum Zabawek. Pamiętaj, że z miłą sercu osobą wszystkie atrakcje wydają się być jeszcze ciekawsze.

Przeczytaj nasze anonse matrymonialne Rzeszów i poszukaj miłości już dziś!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij