Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Gorzów Wielkopolski

Biuro matrymonialne Gorzów Wielkopolski

Sprawdzone biuro matrymonialne z Gorzowa Wielkopolskiego

Biuro matrymonialne Gorzów Wielkopolski
Biuro matrymonialne Gorzów Wielkopolski poleca Singlom oferty z całego województwa lubuskiego. Spośród wielu tysięcy atrakcyjnych ofert sam wybierz najlepsze.

Chcesz znaleźć najlepsze biuro matrymonialne Gorzów Wielkopolski? Pochodzisz z Gubina, Gorzowa Wielkopolskiego, Międzyrzecza lub Nowej Soli? Nasze biuro matrymonialne posiada ogromną bazę klientów - ponad 500 tysięcy singli z całej Polski - jest to baza ogólnokrajowa. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. W wyniku kojarzenia sprawdzamy aktualność ofert i tylko takie prezentujemy naszym Użytkownikom w wyszukiwarce. Kryteria wyszukiwania, które samodzielnie określasz, pozwalają Ci wybrać województwo np. lubuskie, do którego chciałbyś zawęzić swoje poszukiwania partnera. Z naszego biura korzystają osoby poszukujące partnera na życie, pragnące założyć rodzinę lub po prostu próbujące na nowo ułożyć sobie życie.

Najlepsze biuro matrymonialne w województwie lubuskim przedstawia aktualne oferty:

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 18 - 25 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 26 - 35 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 36 - 45 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 46 - 55 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 56 - 66 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 66+ lat woj. lubuskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 18 - 25 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 26 - 35 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 36 - 45 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46 - 55 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 56 - 66 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 66+ lat woj. lubuskie

Anonse matrymonialne Gorzów Wielkopolski

Przywileje w biurze matrymonialnym MyDwoje

W MyDwoje.pl masz do dyspozycji szereg przywilejów bezpłatnych, z których możesz korzystać zaraz po zarejestrowaniu w Serwisie:

 • możliwość Rejestracji  oraz dodawania ofert ze zdjęciami wraz z możliwością certyfikacji Profilu
 • wypełnienie Testu Doboru Partnerskiego, otrzymanie jego wyników, czyli Profilu Partnerskiego
 • możliwość wyszukiwania ofert
 • otrzymywanie dopasowanych i specjalnie dobranych dla Ciebie Ofert  
 • możliwość nawiązywania kontaktu - wysyłania uśmiechów i kwiatków do wybranych osób i odpowiadanie na listy
 • otrzymywanie codziennych Powiadomień 

Dodatkowe przywileje z abonamentem:

 • dostęp do szczegółów Ofert i galerii zdjęć Użytkowników,
 • porównanie Zgodności Kryteriów z każdym Użytkownikiem,
 • przeszukiwanie ofert według otwartych zdjęć
 • nieograniczony Kontakt  - wiadomości i live Czat MyDwoje.pl
 • indywidualne otwieranie zdjęć.

Szukasz biura matrymonialnego z Gorzowa Wielkopolskiego? Biura matrymonialnego z województwa lubuskiego? W biurze matrymonialnym MyDwoje czekają na Ciebie setki aktualnych ofert i nie bez powodu uważane są za najlepsze w regionie. Obejrzyj aktualne oferty, jakie zamieścili nasi Single z Gorzowa Wielkopolskiego.

Pierwsze spotkanie z partnerką, partnerem z Biurem MyDwoje Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski to miasto w sam raz na wędrówki, zwłaszcza dla Singli poszukujących miłości. Naszym Singlom proponujemy wizytę w Muzeum Lubuskim im. Jana Dekerta - to najstarsze muzeum w województwie lubuskim. Samemu lub z grupą przyjaciół warto wybrać się również do gorzowskiej filharmonii, która jest innowacyjnym, przeszklonym obiektem z najnowocześniejszą w kraju salą koncertową na 600 osób. A może uda Wam się dostać do kameralnej sali koncertowej dla 150 widzów, wypoczynkowego atrium, poziomu widokowego, a nawet na zaplecze dla artystów?

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim jest gorzowskim muzeum istniejącym od 8. 09. 1945, a dodatkowo jest to najstarsze muzeum w województwie lubuskim. Muzeum składa się z zespołu willowo-parkowego z pocz. XX wieku, Spichlerza z drugiej połowy XVIII wieku, Zagrody Młyńskiej w Bogdańcu oraz Grodu Santockiego w Santoku. Warto skorzystać z możliwości odwiedzenia go choćby w słynnej już w całej Polsce Nocy Muzeów. Gorzów Wielkopolski gwarantuje wówczas nie tylko atrakcje w muzeach ale też koncerty, konkursy, wykłady. To niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o regionie, w którym się mieszka.

Czytaj także: Samotni Gorzów WielkopolskiRandki w Gorzowie Wielkopolskim


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij