Biuro matrymonialne > Randki w Gorzowie Wielkopolskim

Randki w Gorzowie Wielkopolskim

Randki w Gorzowie Wielkopolskim
Szukasz randki w Gorzowie Wielkopolskim? Gorzów Wielkopolski, to miasto pełne uroku. Dla tych, którzy lubią klasycznie i tych, którzy szukają wrażeń na randce w Gorzowie Wielkopolskim. Znajdź prawdziwą miłość z MyDwoje.pl  

Szukasz randki w Gorzowie Wielkopolskim?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 18 - 25 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 26 - 35 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 36 - 45 lat woj. lubuskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 18 - 25 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 26 - 35 lat woj. lubuskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 36 - 45 lat woj. lubuskie

Single z Gorzowa Wielkopolskiego

Gorzów Wielkopolski, miasto pełne uroku

Randki w Gorzowie Wielkopolskim mogą mieć w sobie wiele uroku, bo nie ma takiego miasta w Polsce, zwłaszcza większego, w którym nie byłoby zupełnie co robić i co ciekawego zobaczyć. Jedne są bardziej znane i polecane, a inne mniej – jeśli chodzi o poszukiwanie miejsca na randki we dwoje, trzeba obrać nieco inne kryteria, niż te, które wybierają typowi turyści, choć czasem mogą być ciekawą inspiracją. Gorzów Wielkopolski jako jedna z dwóch stolic województwa lubuskiego to miasto bardzo urokliwe i oryginalne pod wieloma względami. Oczywiście to, czy randki w Gorzowie okażą się udane, zależy w głównej mierze od osób, które się spotykają, ale kilka podpowiedzi może się przydać.

Dla tych, którzy lubią klasycznie i tych, którzy szukają wrażeń

Po pierwsze, na pewno w romantyczny nastrój może wprowadzić sam fakt, że Gorzów to miasto położone na siedmiu wzgórzach, z czym wiążą się liczne legendy i porównywanie, choćby do Rzymu. Po drugie, nie bez znaczenia pozostaje Warta, w której okolicach warto się przespacerować, zwłaszcza, gdy pogoda temu sprzyja tak w dzień, jak i w nocy. Szczególnie polecany jest Bulwar i jedyna w swoim rodzaju promenada otoczona wieloma kafejkami i ogródkami piwnymi. Ci, którzy lubią parki i kontakt z naturą odnajdą się na pewno w malowniczym Parku Wiosny Ludów, w którym kwitną setki róż, zachwycające nie tylko amatorów zieleni. Aby nie było tak typowo i tradycyjnie, można obrać własną trasę i poszukać miejsc bardziej tajemniczych i ukrytych. Wszystko zależy od tego, czy osoby, które spotykają się na randce mieszkają w Gorzowie, czy tylko wybrały się tu na spotkanie. Na pewno udanym pomysłem będzie poszukiwanie fontann – a jest ich całkiem sporo w całym mieście. Dzięki takiej alternatywnej trasie, można będzie natknąć się na różne miejsca niekoniecznie w takiej kolejności, w jakiej proponują zwiedzać przewodniki albo będzie można odkryć nie tak popularne, ale nie mniej ciekawe atrakcje Gorzowa. Jest też coś dla prawdziwych miłośników sportu – tak zakochanych, jak i singli, otóż w Gorzowie w sezonie często organizowane są spływy kajakowe, imprezy biegowe, na orientację a także rowerowe. Dla niektórych randka z odrobiną emocji i adrenaliny to będzie prawdziwa niezapomniana przygoda. Ci jednak, którzy wybiorą bardziej klasyczną formę, na pewno szybko się zorientują, że nie sposób wszystkiego zobaczyć na jednym spotkaniu, co może okazać się doskonałym wstępem do kolejnej randki.

Znajdź prawdziwą miłość z MyDwoje.pl

Bardzo wiele osób rezygnuje ze spotkań z innymi z powodu nieśmiałości, nie bierze jednak pod uwagę, że wielu potencjalnych kandydatów na spotkanie także z tego samego powodu nie przejmuje inicjatywy. Zanim więc przełamiemy pierwsze opory i zniknie paraliżujący brak śmiałości, poszukajmy w swoim mieście atrakcji i możliwości spotkań w większym gronie. Ciekawym wyjściem może się okazać pierwsza randka we czworo – tym właśnie wygrywają większa miasta z mniejszymi, że możliwości takich spotkań i szans na wzięcie udziału w ciekawych przedsięwzięciach jest bardzo dużo i może być to początek jakiejś fajnej znajomości – kontynuowanej już na randce we dwoje. Portal My Dwoje.pl stwarza wiele możliwości dla zalogowanych użytkowników – mogą nie tylko znaleźć bratnią duszę, ale także wyszukać ciekawych inicjatyw w swoim lub sąsiednim mieście. Warto sprawdzać bieżące wydarzenia w miastach i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa – nie tylko we dwoje. 

Chcesz umówić się na randkę w Gorzowie Wielkopolskim? Zarejestruj się w MyDwoje.pl, i sprawdź czy już czeka na Ciebie  idealny partner na randkę w Gorzowie Wielkopolskim! Przeczytaj nasz Poradnik i dowiedz się, co zrobić, aby pierwsza randka była udana.

Biuro matrymonialne Gorzów Wielkopolski  Anonse matrymonialne Gorzów Wielkopolski  Samotni Gorzów Wielkopolski

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij