Biuro matrymonialne > Samotni Gorzów Wielkopolski

Samotni Gorzów Wielkopolski poszukują partnera

Samotni Gorzów Wielkopolski poszukują partnera
Wpisujesz: Samotni Gorzów Wielkopolski? Sprawdź, jacy samotni z Gorzowa Wielkopolskiego i województwa lubuskiego rejestrują się w MyDwoje.pl i umów się na randki w Gorzowie Wielkopolskim. 

Samotni z Gorzowa Wielkopolskiego

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety lubuskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni lubuskie

Zarejestruj się i poznaj samotnych z Gorzowa Wielkopolskiego

Samotni z Gorzowa Wielkopolskiego szukają miłości w Internecie

Samotni z Gorzowa Wielkopolskiego i województwa lubuskiego rejestrują się w naszym Serwisie Doboru Partnerskiego dla wymagających i tym nowoczesnym sposobem szukają miłości w Internecie. Gorzów Wielkopolski znajduje się na skraju Kotliny Gorzowskiej, leżącej na Równinie Gorzowskiej, nad Wartą u ujścia Kłodawki. Gorzów Wielkopolski to miasto życia i różnorodności. Szukasz osób samotnych, takich jak Ty? Mieszkających właśnie w Gorzowie Wielkopolskim lub województwie lubuskim? Samotni Gorzów Wielkopolski poszukują partnera na poważnie. Sprawdź nasze wybrane Anonse matrymonialne Gorzów Wielkopolski. Chcesz odmienić swoje życie i nie spędzać go samotnie? Wpisujesz w wyszukiwarkę: samotni Gorzów Wielkopolski? W MyDwoje.pl codziennie logują się samotne serca, szukające swojej drugiej połówki w województwie lubuskim. Znajdź kogoś idealnie pasującego do Ciebie w Gorzowie Wielkopolskim i województwie lubuskim razem z serwisem MyDwoje.pl! Zobacz, jacy Single z Gorzowa Wielkopolskiego szukają miłości w naszym serwisie matrymonialnym.

Randki dla singli w Gorzowie Wielkopolskim

Nasze internetowe Biuro matrymonialne Gorzów Wielkopolski znajdzie dla Ciebie kogoś, kto spełni wszystkie Twoje oczekiwania wobec przyszłego partnera. Przedstawimy Ci wiarygodne oferty matrymonialne osób z Twojego miasta. Z nami poznasz ciekawych singli z Twojej okolicy i pójdziesz na fascynujące randki w Gorzowie Wielkopolskim.

Propozycji spędzania czasu we dwoje jest bardzo wiele. Możesz wybrać się do Filharmonii Gorzowskiej, gdzie dźwięk instrumentów urzeka barwą. Obiekt ten słynie z najlepszych właściwości akustycznych w Polsce. Jeżeli nie lubicie tego rodzaju muzyki, to może warto wybrać się do kina na ciekawy seans. Lub na miły spacer brzegiem rzeki. Bulwar to idealne miejsce na randki dla singli w Gorzowie Wielkopolskim, zarówno w zimie jak i w lecie. Rozciąga się tu piękny widok na rzekę i na jej drugi brzeg. Twoja nowa sympatia z pewnością będzie zachwycona. A po spacerze możecie wybrać się na romantyczną kolację do jednaj z zacisznych restauracji.

Bulwar Nadwarciański w Gorzowie Wielkopolskim

Zabudowa, która pokrywa prawe nabrzeże Warty to pozostałość układu urbanistycznego miasta Landsberg an der Warthe (przedwojenna nazwa Gorzowa Wielkopolskiego). Bulwar w dwudziestoleciu międzywojennym był dość podobny do tego, który widzimy współcześnie. Niestety, jego historia nie jest pozbawia gorszych momentów - po 1989 na wschodniej części bulwaru urządzono targowisko, a miejsce było w dość złym stanie. Lata 2005-2007 zapoczątkowały przebudowę zachodniej części bulwaru. Liczne restauracje, puby i kluby sprowadziły tu życie towarzyskie, a wcześniejsi najemcy nadal prowadzą działalność handlowo-usługową w niszach pod estakadą kolejową na przeciw ulicy Spichrzowej. Na przebudowę wschodniej części przyszła kolej w latach 2009-2011. Miejsce targowiska zajął ciąg dla pieszych oraz część rekreacyjna. Atrakcją jest również niewątpliwie dolny taras, który jest również miejscem cumowania statków oraz plac, na którym odbywają się wydarzenia kulturalne - takie, jak koncerty, występy czy festyny. Części bulwaru połączone są przejściem pod Mostem Staromiejskim.

Wpisz w wyszukiwarkę samotni Gorzów Wielkopolski i odnajdź swoją miłość już dziś!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij