Biuro matrymonialne > Samotni Gorzów Wielkopolski

Samotni Gorzów Wielkopolski poszukują partnera

Samotni Gorzów Wielkopolski poszukują partnera
Wpisujesz: Samotni Gorzów Wielkopolski? Sprawdź, jacy samotni z Gorzowa Wielkopolskiego i województwa lubuskiego rejestrują się w MyDwoje.pl i umów się na randki w Gorzowie Wielkopolskim. 

Samotni z Gorzowa Wielkopolskiego

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety lubuskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni lubuskie

Zarejestruj się i poznaj samotnych z Gorzowa Wielkopolskiego

Samotni z Gorzowa Wielkopolskiego szukają miłości w Internecie

Samotni z Gorzowa Wielkopolskiego i województwa lubuskiego rejestrują się w naszym Serwisie Doboru Partnerskiego dla wymagających i tym nowoczesnym sposobem szukają miłości w Internecie. Gorzów Wielkopolski znajduje się na skraju Kotliny Gorzowskiej, leżącej na Równinie Gorzowskiej, nad Wartą u ujścia Kłodawki. Gorzów Wielkopolski to miasto życia i różnorodności. Szukasz osób samotnych, takich jak Ty? Mieszkających właśnie w Gorzowie Wielkopolskim lub województwie lubuskim? Samotni Gorzów Wielkopolski poszukują partnera na poważnie. Sprawdź nasze wybrane Anonse matrymonialne Gorzów Wielkopolski. Chcesz odmienić swoje życie i nie spędzać go samotnie? Wpisujesz w wyszukiwarkę: samotni Gorzów Wielkopolski? W MyDwoje.pl codziennie logują się samotne serca, szukające swojej drugiej połówki w województwie lubuskim. Znajdź kogoś idealnie pasującego do Ciebie w Gorzowie Wielkopolskim i województwie lubuskim razem z serwisem MyDwoje.pl! Zobacz, jacy Single z Gorzowa Wielkopolskiego szukają miłości w naszym serwisie matrymonialnym.

Randki dla singli w Gorzowie Wielkopolskim

Nasze internetowe Biuro matrymonialne Gorzów Wielkopolski znajdzie dla Ciebie kogoś, kto spełni wszystkie Twoje oczekiwania wobec przyszłego partnera. Przedstawimy Ci wiarygodne oferty matrymonialne osób z Twojego miasta. Z nami poznasz ciekawych singli z Twojej okolicy i pójdziesz na fascynujące randki w Gorzowie Wielkopolskim.

Propozycji spędzania czasu we dwoje jest bardzo wiele. Możesz wybrać się do Filharmonii Gorzowskiej, gdzie dźwięk instrumentów urzeka barwą. Obiekt ten słynie z najlepszych właściwości akustycznych w Polsce. Jeżeli nie lubicie tego rodzaju muzyki, to może warto wybrać się do kina na ciekawy seans. Lub na miły spacer brzegiem rzeki. Bulwar to idealne miejsce na randki dla singli w Gorzowie Wielkopolskim, zarówno w zimie jak i w lecie. Rozciąga się tu piękny widok na rzekę i na jej drugi brzeg. Twoja nowa sympatia z pewnością będzie zachwycona. A po spacerze możecie wybrać się na romantyczną kolację do jednaj z zacisznych restauracji.

Bulwar Nadwarciański w Gorzowie Wielkopolskim

Zabudowa, która pokrywa prawe nabrzeże Warty to pozostałość układu urbanistycznego miasta Landsberg an der Warthe (przedwojenna nazwa Gorzowa Wielkopolskiego). Bulwar w dwudziestoleciu międzywojennym był dość podobny do tego, który widzimy współcześnie. Niestety, jego historia nie jest pozbawia gorszych momentów - po 1989 na wschodniej części bulwaru urządzono targowisko, a miejsce było w dość złym stanie. Lata 2005-2007 zapoczątkowały przebudowę zachodniej części bulwaru. Liczne restauracje, puby i kluby sprowadziły tu życie towarzyskie, a wcześniejsi najemcy nadal prowadzą działalność handlowo-usługową w niszach pod estakadą kolejową na przeciw ulicy Spichrzowej. Na przebudowę wschodniej części przyszła kolej w latach 2009-2011. Miejsce targowiska zajął ciąg dla pieszych oraz część rekreacyjna. Atrakcją jest również niewątpliwie dolny taras, który jest również miejscem cumowania statków oraz plac, na którym odbywają się wydarzenia kulturalne - takie, jak koncerty, występy czy festyny. Części bulwaru połączone są przejściem pod Mostem Staromiejskim.

Wpisz w wyszukiwarkę samotni Gorzów Wielkopolski i odnajdź swoją miłość już dziś!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij