Biuro matrymonialne > Biuro matrymonialne Szczecin

Biuro matrymonialne Szczecin

Sprawdzone biuro matrymonialne ze Szczecina

Biuro matrymonialne Szczecin
Biuro matrymonialne Szczecin zaprasza do największego biura matrymonialnego w Polsce i poleca Singlom oferty matrymonialne z obszaru całego województwa zachodniopomorskiego.

Chcesz znaleźć najlepsze biuro matrymonialne Szczecin, bo chcesz chodzić tylko na udane randki w Szczecinie? Pochodzisz ze Szczecina, Koszalina, Kołobrzegu lub Świnoujścia? Samotni Szczecin - dla Was jest nasze biuro matrymonialne i posiada ogromną bazę klientów - ponad 600 tysięcy singli z całej Polski - jest to baza ogólnokrajowa. Posiadamy kilkanaście tysięcy ofert ze Szczecina i najbliższych okolic. Obejrzyj szczegółowo anonse matrymonialne Szczecin. W wyniku kojarzenia sprawdzamy wiarygodność i aktualność wszystkich ofert i tylko takie prezentujemy naszym Użytkownikom. Kryteria wyszukiwania, które samodzielnie określasz, pozwalają Ci również wybrać województwo np. zachodniopomorskie, do którego chciałbyś zawęzić swoje poszukiwania miłości i życiowej partnerki. Single ze Szczecina odnajdźcie się w MyDwoje!

Najlepsze biuro matrymonialne w zachodniopomorskim przedstawia aktualne oferty:

Biura matrymonialne Szczecin. Polityka ochrony danych w Serwisie

Poodejmujemy następujące działanie służące ochronie danych osobowych Użytkowników:
  • Szyfrujemy połączenia i zabezpieczamy płatności elektroniczne - wykorzystujemy certyfikat bezpieczeństwa SSL - Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte. System Przelewy24 nie przechowuje żadnych informacji dotyczących dostępu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych,
  • Posiadają Państwo loginy, które zapewniają anonimowość - przyznajemy Państwu t.zw. Nazwy Użytkowników - kobietom rozpoczynające się na literę K, np.: K8723EE, mężczyznom rozpoczynające się na literę M, np.: M4DF3FB. Kontakt jest anonimowy do czasu, gdy Użytkownicy z własnej inicjatywy wymienią się dodatkowymi informacjami pisemnie lub telefonicznie. Do tej pory kontaktują się Państwo wyłącznie poprzez wewnętrzną skrzynkę pocztową Serwisu, a imię, nazwisko i inne dane kontaktowe Użytkownika pozostają ukryte,
  • Chronimy fotografie - Użytkownicy udostępniają swoje zdjęcia samodzielnie. Mają dwie opcje do wyboru: mogą je od razu odsłonić dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników lub otwierać wyłącznie dla osób, które po zapoznaniu zdobyły zaufanie. Wszystkie zdjęcia, również te odkryte dla Użytkowników, są prezentowane w formie zamazanej dla osób niezalogowanych w danej chwili w Serwisie, bądź nie posiadających w nim konta. Galeria Twarzy MyDwoje.pl prezentuje zdjęcia tylko tych Użytkowników, którzy wyrazili na to  specjalną, pisemną zgodę,
  • Ograniczamy bezczynność sesji –jeśli Użytkownik jest zalogowany, ale nie wykonuje żadnych czynności (czyli nie "klika", nie przemieszcza się między zakładkami) zostanie automatycznie wylogowany po upływie 60 minut, dzięki czemu jest  chroniony  przed „włamaniem” na jego profil. Zawsze ostrzegamy o zbliżającym się końcu sesji,
  • Chronimy odpowiedzi w Teście Doboru Partnerskiego – odpowiedzi na poszczególne pytania nie są prezentowane innym Użytkownikom.  Otrzymują oni wyłącznie informacje o stopniu zgodności swojego Profilu z innym, wyrażone w % Punktach Zgodności Osobowości (ZO) oraz przestawione graficznie ogólne i anonimowe porównanie Profili na 10 skalach osobowości,
  • Umożliwiamy ustawienia preferencji Konta - mogą Państwo aktywnie i indywidualnie zdecydować co pokazać innym Użytkownikom, dotyczy to np. kryteriów wyszukiwania partnera, daty urodzin oraz odwiedzin profili potencjalnych partnerów oraz faktu dodania do ulubionych.  

Prosimy pamiętać także, że mimo naszych wysiłków, zabezpieczenia te mogą być niewystarczające, jeżeli sami nie zachowają Państwo zasad bezpieczeństwa. Szukasz biura matrymonialnego ze Szczecina? Biura matrymonialnego z województwa zachodniopomorskiego? W biurze matrymonialnym MyDwoje mamy setki aktualnych ofert z tego biura i nie bez powodu uważane są za najlepsze w regionie. Obejrzyj aktualne oferty i miejsca, gdzie bywają single ze Szczecina.

Pierwsze spotkanie z partnerką, partnerem w MyDwoje

Szczecin to nadmorskie miasto, pełne atrakcji. Singlom poszukującym miłości radzimy zorganizować spotkanie w porcie morskim lub na Wzgórzach Bukowych, ponieważ właśnie tam są najpiękniejsze widoki. Polecamy też Muzeum Zamkowe w Zamku Książąt Pomorskich oraz Muzeum Katedralne przy bazylice archikatedralnej św. Jakuba.
A kiedy poszukiwania partnera przyniosą efekt, pierwszym romantycznym spacerem dla zakochanych powinna być niewątpliwie wizyta na starym mieście. W objęciach ukochanej osoby warto podziwiać przepiękne malownicze widoki na panoramę Starówki z Wałów Chrobrego. A potem możecie, przechadzając się romantycznymi ulicami podziwiać ślady starożytnej tradycji budowania łuków triumfalnych mijając Bramę Królewską i Bramę Portową. Pomyślcie tylko, ilu miłosnych historii mogły być świadkiem na przestrzeni wieków.
Romantyczna wycieczka z całą pewnością zaprowadzi Was w okolice pomnika wielowiekowego panowania dynastii Gryfitów na Pomorzu, czyli Zamku Książąt Pomorskich - największej atrakcji w Szczecinie.  Każdego turystę zapewne zachwyci również Baszta Siedmiu Płaszczy, położony nad Odrą kompleks przepięknych budynków Akademii Morskiej, Muzeum Morskie i Urząd Wojewódzki. Natomiast każdy miłośnik kwiatów poczuje nagły przypływ euforii w ogrodzie różanym.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij