Biuro matrymonialne > Randki w Szczecinie

Randki w Szczecinie dla singli

Randki w Szczecinie dla singli
Randki w Szczecinie, zapomnianym i nade wszystko pięknym. Jeśli nie na starówkę, to gdzie na randki w Szczecinie? Wybierz się na randkę w Szczecinie, jeszcze dalej w głąb zieleni. Umów się na randkę przez MyDwoje.

Szukasz randki w Szczecinie?

Randki internetowe Szczecin

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 18 - 25 lat woj. zachodniopomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 26 - 35 lat woj. zachodniopomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 36 - 45 lat woj. zachodniopomorskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 18 - 25 lat woj. zachodniopomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 26 - 35 lat woj. zachodniopomorskie
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 36 - 45 lat woj. zachodniopomorskie

Single ze Szczecina

Randki w zapomnianym i nade wszystko pięknym Szczecinie

Ten, kto choć raz odwiedził Szczecin, na pewno zgodzi się, że wyobrażenie o tym mieście jest zupełnie inne od rzeczywistości i zazwyczaj to miasto pozytywnie zaskakuje. Nie bez powodu mieszkańcy Szczecina mówią, że to miasto trochę zapomniane, na uboczu, choć jest doskonale położone i ma wielki potencjał. Wybierają się na randki w Szczecinie, zwłaszcza wiosną lub latem, możemy być spokojni o ładne widoki, ciekawe miejsca i oryginalne lokale, w których można spędzić miło czas. Ten, kto uważa, że w Szczecinie nic się nie dzieje i nie ma co zwiedzać albo jest bardzo niesprawiedliwy albo nigdy tu nie był. Trzeba wiedzieć, że wiele zabytków związanych jest z Niemcami, gdyż to miasto kiedyś było niemieckie, co nadaje mu swoistego uroku.

Randki Szczecin? Jeśli lubimy spacerować, to na idealną randkę dobrze jest wybrać się choćby na Wały Chrobrego, skąd podziwiać można piękną panoramę miasta, ponadto bardzo ciekawym miejscem jest Bulwar Piastowski, którym można spacerować nad samą wodą, a w razie potrzeby zająć jedną z ławek wystawionych do słońca bądź też zamówić kawę w okolicznym lokalu.

Randki Szczecin. Jeśli nie na starówkę, to gdzie na randki w Szczecinie?

Szczecin nie ma typowej starówki, toteż życie wieczorne koncentruje się w dwóch miejscach – w ścisłym centrum, gdzie można zobaczyć stare częściowo odrestaurowane poniemieckie kamienice z centralnym Deptakiem Bogusława, (można tam zajść na dobre piwo, burgery czy wpaść do lokali rodem z PRL-u) oraz na tzw. Starym Mieście z okoliczną katedrą oraz wyśmienitymi lokalami, do których wieczorem zjeżdżają się mieszkańcy. Alternatywnie można wybrać się w bardzo ciekawy spacer – podziemiami Szczecina, które mają swój początek na dworcu PKP (poniemieckie korytarze, gdzie można było się schronić, niezwykle interesujące) Jest tam bardzo klimatycznie i jak najbardziej można spędzić dwa kwadranse w podziemiach z drugą połówką. Nie sposób też przejść obojętnie obok nowej Filharmonii, która została okrzyknięta perłą kulturalną Szczecina.

Tym, którzy najlepiej czują się z dala od miasta, może przypaść do gustu randka na terenach zielonych – najbliżej są Jasne Błonia, na których kwitną piękne krokusy, tulipany, jest teatr letni i to w zasadzie główne miejsce spacerowe w mieście, gdzie można usiąść na ławce, na trawie, wziąć kawę na wynos i snuć się wśród pachnących kwiatów i zieleni. To waśnie tam znajduje się Różanka, która zachwyca wielością rozmaitych róż i jawi się jako niezwykle romantyczne miejsce na randkę.

Wybierz się na randkę w Szczecinie, jeszcze dalej w głąb zieleni

Ci, którzy wolą pójść jeszcze dalej, mogą wybrać się na randkę nad Jezioro Głębokie i stamtąd wybrać odpowiedni szlak do spacerowania. Miłośnicy aktywnego wypoczynku odnajdą się na Arkonce (las z parkiem wodnym), a także nieco dalej w Puszczy Wkrzańskiej. Poza tymi typowymi miejscami, w Szczecinie wciąż powstają nowe lokale – można zjeść prawdziwe amerykańskie burgery, fantastyczną świeżą rybę (choć miasto nie leży nad morzem), czekoladową tortillę i kupić najprawdziwszy na świecie pachnący chleb – nawet po południu, gdyż Szczecin słynie ze znakomitych piekarni. Randki internetowe Szczecin? Na portalu My Dwoje.pl jest wielu szczecinian, którzy mogliby godzinami opowiadać o swoim mieście i na pewno chętnie do niego zaproszą. To miasto z roku na rok się zmienia – a gdy trafimy na Dni Morza albo regaty The Tall Ships Races bądź też na Pyromagic (festiwal fajerwerków), nie będziemy chcieli z niego wyjeżdżać, w każdym razie nie sami. Randki Szczecin będą idealne.

Zarejestruj się w MyDwoje i umów się na randkę w Szczecinie

Randki internetowe Szczecin? Chcesz wybrać się na randkę w Szczecinie? Zastanawiasz się gdzie szukać partnera na romantyczne spotkania we dwoje? Mieszkasz w Szczecinie lub okolicach i szukasz drugiej połówki? Marzy Ci się pierwsza randka? Znajdź z nami kandydatów na udane randki w Szczecinie. Pragniesz odnaleźć prawdziwą miłość?  Zarejestruj się w MyDwoje.pl, a podpowiemy Ci, z kim ze Szczecina się umówić! Polecamy randki w Szczecinie dla singli.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij